CREMA IMPOTRIVA NODULILOR LA SAN

  •  
    • 15 mesaje
    19 Feb 2007, 14:34
    3 2
    si eu asi fi interesata de acest unguient cum aflam mai multe detalii la ce email te gasim????????????
  •  
    • 765 mesaje
    20 Feb 2007, 11:41
    1 0
    Pentru ca tot ati dezgropat acest subiect as vrea sa va dau o informatie:
    am o planta care seamana cu o urzica si cineva zice ca si-a pus comprese cu frunzele acestei plante si a scapat de noduli. (Sa nu spun ca am auzit si de alte rezultate... dar eu n-am avut cum sa verific, adica n-am vazut cu ochii mei.)
    Daca este printre voi cineva care si-o doreste pot sa-i trimit un lastar (se prinde foarte usor)ca i-as da si planta intreaga dar a mea e mare si n-am cum s-o trimit.

    Lastarul este gratis.
  •  
    • 3 mesaje
    22 Feb 2007, 15:46
    2 0
    Buna,
    ce crema domle' trece cu o frunza de varza cat ai zice "peste"
  •  
    • 133 mesaje
    22 Feb 2007, 20:09
    0 2
    Buna ma intereseaza si e mine crema aceasta ''Minune ''
    Eu nu am nodului , am displazie mamara , o fi buna si in asa ceva ?
    da-ne si noua reteta
    Multumim
  •  
    • 1014 mesaje
    28 Feb 2007, 10:22
    2 0
    myway,
    Sotia mea are mastoza fibrochistica.
    Da-mi, te rog, detalii pe adresa adrb2005@yahoo.com.
  •  
    • 10 mesaje
    12 Iul 2007, 11:14
    0 0
    Salut,
    Am fost depistata si eu cu un nodul pe tiroida. Poti sa-mi dai adreasa de email pt. ca ma intereseaza crema de care te-a ajutat pe tine. Merci.
  •  
    • 237 mesaje
    12 Iul 2007, 16:12
    0 2
    Buna!Vreau si eu crema minune!Cum te gasim?
  •  
    • 156 mesaje
    12 Iul 2007, 20:18
    2 0
    am si eu doi noduli la sanul stang si mi-e frica sa merg la alt consult, caci si mama si sora mea au murit de cancer la san, chir daca au facut tot felul de tratamente si operatii. te rog trimite-mi si mie reteta. sper sa scap asa de noduli. e-mailul meu este dora_pop@hotmail.com. multumesc
  •  
    • 8901 mesaje
    13 Iul 2007, 12:46
    2 0
    Dora, te rog sa mergi la consult urgent! Da' stii ce insemna urgent????
    Daca sunt precedente in familie sansele de a dezvolta cancer la san sunt mai mari. Ia din timp problema si cauta solutii ca stiintza nu sta pe loc!
  •  
    • 259 mesaje
    13 Iul 2007, 12:59
    1 1
    Subscriu!
    Ai vazut ca este si pe piata noastra vaccinul impotriva cancerului de col uterin?
    Deci, se poate!
    Bafta!
  •  
    • 237 mesaje
    13 Iul 2007, 13:09
    0 0
    Gresit!!!!!!!!!!!vaccinul te protejeaza doar de 4 tulpini din sute si trebuie facut pana la varsta de max.26 ani ,a si sa nu ai HPV scuze pt off topic,ma enervez pt ca ma confrunt cu aceasta problema...si stiu ca vaccinul e prea putin pt a rezolva problema
  •  
    • 2 mesaje
    9 Oct 2013, 10:46
    1 0
    aaandreea said:Numele meu este Andreea, sunt din Bucuresti si as vrea sa va impartasesc ceva din felul cum am scapat de un nodul fara operatie datorita unei alifii facute de o persoana dupa o reteta veche pe care o are de la bunica sa, care la randul sau o are de la parinti ei. Eram programata pentru operatie pe tiroida, deoarece, dupa scintigrama facuta la Institutul Parhon, mi se depistase un nodul. pe lobul drept al tiroidei. Medicii sustineau iminenta operatiei. Am auzit de la o colega de servici despre alifia care dizolva nodulii de orice fel si m-am hotarat sa incerc si un astfel de tratament, intru cat nu aveam nimic de pierdut. Am urmat intocmai prescriptiile si deja, incepand cu a treia procedura, au inceput sa se vada rezultatele nodulul a inceput sa se diminueze nu numai in volum, dar si in consistenta. Dupa aproximativ doua saptamani, nu s-a mai simtit la pipait. Am continuat inca cateva sedinte, dupa care am refacut scintigrama. Spre bucuria mea imensa, nodulul nu a mai aparut.
    La fel i-am recomandat aceasta alifie unei vecine de pe scara unde locuiesc, careia ii aparuse un nodul la san cu ceva vreme in urma. Dupa cateva ungeri cu aceasta crema, nodulul a disparut de tot fara urma si fara a recidiva pana in prezent.
    V-am spus toate acestea pentru a va putea ajuta daca vreti si daca doriti sa va dau adresa celui care mi-a facut aceasta crema timite-ti-mi un e-mail.

     

  •  
    • 2 mesaje
    9 Oct 2013, 10:47
    0 1
    aaandreea said:Numele meu este Andreea, sunt din Bucuresti si as vrea sa va impartasesc ceva din felul cum am scapat de un nodul fara operatie datorita unei alifii facute de o persoana dupa o reteta veche pe care o are de la bunica sa, care la randul sau o are de la parinti ei. Eram programata pentru operatie pe tiroida, deoarece, dupa scintigrama facuta la Institutul Parhon, mi se depistase un nodul. pe lobul drept al tiroidei. Medicii sustineau iminenta operatiei. Am auzit de la o colega de servici despre alifia care dizolva nodulii de orice fel si m-am hotarat sa incerc si un astfel de tratament, intru cat nu aveam nimic de pierdut. Am urmat intocmai prescriptiile si deja, incepand cu a treia procedura, au inceput sa se vada rezultatele nodulul a inceput sa se diminueze nu numai in volum, dar si in consistenta. Dupa aproximativ doua saptamani, nu s-a mai simtit la pipait. Am continuat inca cateva sedinte, dupa care am refacut scintigrama. Spre bucuria mea imensa, nodulul nu a mai aparut.
    La fel i-am recomandat aceasta alifie unei vecine de pe scara unde locuiesc, careia ii aparuse un nodul la san cu ceva vreme in urma. Dupa cateva ungeri cu aceasta crema, nodulul a disparut de tot fara urma si fara a recidiva pana in prezent.
    V-am spus toate acestea pentru a va putea ajuta daca vreti si daca doriti sa va dau adresa celui care mi-a facut aceasta crema timite-ti-mi un e-mail.

     buna ,  cum pot lua legatura cu per respectiva?

  •  
    • 5609 mesaje
    9 Oct 2013, 12:07
    0 1
    Andra, nu stiu daca tu ai realizat ca ai redeschis un topic din 2007, adica de acum 6 ani!
    Nu mai este nimeni pe aici din cele care au postat la topicul asta, nu te astepta sa primesti raspuns.
    Daca vrei raspuns, initiaza tu un topic nou cu ce doleanta ai.
     
  •  
    • 7 mesaje
    9 Oct 2013, 12:23
    1 1
    alinabulina21 said:am avut un nodul de 4ani,am incercat tot felul de tratamente si foarte costisitoare si nimik asa ca l-am lasat in pace pana acum o luna cand am inceput un nou tratament in valoare de doar 10lei si mi-a disparut!sunt foarte bucuroasa!daca doriti acest tratament cautati-ma pe www.tibi_gheorghe@yahoo.com

     

  •  
    • 1 mesaje
    23 Nov 2013, 20:10
    0 0
    Buna seara,
    Puteti sa-mi scrieti si mie pe adresa mira@ecosen.ro reteta contra nodulilor si cum o pot procura?
    Va multumesc
    Mira C
  •  
    • 1 mesaje
    25 Feb 2017, 10:44
    1 0
    Bună vreau si eu să aflu despre această cremă! Merci!
  •  
    • 2 mesaje
    20 Apr 2018, 16:35
    0 0
    aaandreea said:Numele meu este Andreea, sunt din Bucuresti si as vrea sa va impartasesc ceva din felul cum am scapat de un nodul fara operatie datorita unei alifii facute de o persoana dupa o reteta veche pe care o are de la bunica sa, care la randul sau o are de la parinti ei. Eram programata pentru operatie pe tiroida, deoarece, dupa scintigrama facuta la Institutul Parhon, mi se depistase un nodul. pe lobul drept al tiroidei. Medicii sustineau iminenta operatiei. Am auzit de la o colega de servici despre alifia care dizolva nodulii de orice fel si m-am hotarat sa incerc si un astfel de tratament, intru cat nu aveam nimic de pierdut. Am urmat intocmai prescriptiile si deja, incepand cu a treia procedura, au inceput sa se vada rezultatele nodulul a inceput sa se diminueze nu numai in volum, dar si in consistenta. Dupa aproximativ doua saptamani, nu s-a mai simtit la pipait. Am continuat inca cateva sedinte, dupa care am refacut scintigrama. Spre bucuria mea imensa, nodulul nu a mai aparut.
    La fel i-am recomandat aceasta alifie unei vecine de pe scara unde locuiesc, careia ii aparuse un nodul la san cu ceva vreme in urma. Dupa cateva ungeri cu aceasta crema, nodulul a disparut de tot fara urma si fara a recidiva pana in prezent.
    V-am spus toate acestea pentru a va putea ajuta daca vreti si daca doriti sa va dau adresa celui care mi-a facut aceasta crema timite-ti-mi un e-mail.

     

  •  
    • 2 mesaje
    20 Apr 2018, 16:36
    0 0
    Buna Andreea si tuturor! Cum am putea sa aflam si noi detalii despre crema pe care ai aplicat-o ? Nu ai lasat un email . Te rog, poti lasa un contact ? Multumesc mult! 
  •  
    • 1 mesaje
    23 Apr 2018, 17:53
    0 0
    aaandreea said:Numele meu este Andreea, sunt din Bucuresti si as vrea sa va impartasesc ceva din felul cum am scapat de un nodul fara operatie datorita unei alifii facute de o persoana dupa o reteta veche pe care o are de la bunica sa, care la randul sau o are de la parinti ei. Eram programata pentru operatie pe tiroida, deoarece, dupa scintigrama facuta la Institutul Parhon, mi se depistase un nodul. pe lobul drept al tiroidei. Medicii sustineau iminenta operatiei. Am auzit de la o colega de servici despre alifia care dizolva nodulii de orice fel si m-am hotarat sa incerc si un astfel de tratament, intru cat nu aveam nimic de pierdut. Am urmat intocmai prescriptiile si deja, incepand cu a treia procedura, au inceput sa se vada rezultatele nodulul a inceput sa se diminueze nu numai in volum, dar si in consistenta. Dupa aproximativ doua saptamani, nu s-a mai simtit la pipait. Am continuat inca cateva sedinte, dupa care am refacut scintigrama. Spre bucuria mea imensa, nodulul nu a mai aparut.
    La fel i-am recomandat aceasta alifie unei vecine de pe scara unde locuiesc, careia ii aparuse un nodul la san cu ceva vreme in urma. Dupa cateva ungeri cu aceasta crema, nodulul a disparut de tot fara urma si fara a recidiva pana in prezent.
    V-am spus toate acestea pentru a va putea ajuta daca vreti si daca doriti sa va dau adresa celui care mi-a facut aceasta crema timite-ti-mi un e-mail.