pentru Admin

  •  
    • 172 mesaje
    21 Mai 2011, 12:03
    1 0

    mai lasati-ne cu reclamele agresive, nu pot sa citesc nimic din cauza lor, chiar ma gandesc serios sa imi sterg contul de pe acest site, e bataie de joc ce faceti!!!

  •  
    • 52 mesaje
    22 Mai 2011, 20:02
    0 0

    Am incercat sa particip la concursul pentru dvd-uri si imi arata ca am participat ,cred ca are o defectiune situl ! Incolo e foarte bogat in subiecte diverse .

  •  
    • 172 mesaje
    23 Mai 2011, 22:24
    1 0

    eu nu pot sa intru pe forum k apare o reclama neagra mare idioata, care nu se inchide de la X. Ceva cu Piratii din Caraibe, nu-i mai suport.

  •  
    • 5144 mesaje
    29 Mai 2011, 14:49
    0 0
    sunteti imposibili cu porcariile astea de recalme!!!!!
    la cat ma enerveaza reclama asta sigur nu ma va interesa ce promoveaza!!!!!!
  •  
    • 9899 mesaje
    30 Mai 2011, 11:30
    0 0

    As zice ca ar fi de bun simt ca administratorul forumului sa raspunda macar la sesizarile facute.
    Un cuvant, doua acolo nu cred ca l-ar costa prea mult timp pretios.
    Oricum, e o mare porcarie faptul ca ti se baga in fata reclamele alea cu fermoar, pe care nu le poti inchide. Mare porcarie.
    Parca era o lege in privinta reclamelor agresive.
    Ia sa ma duc sa caut ca stiu exact despre ce vorbesc si ce anume trebuie sa reclam.


    Acest mesaj a fost editat de către dikens: 30 Mai 2011, 11:31
  •  
    • Moderator
    • 37 mesaje
    30 Mai 2011, 22:11
    1 0
    Administratorul forumului (eu) nu se ocupa de reclame.

    Imi pare rau ca acestea deranjeaza, eu pot doar sa trimit mai departe plangerile dvs, ceea ce am si facut. Nu cred ca am voie sa spun asta, dar exista solutii pentru o navigare lipsita de reclame.

    O navigare placuta!
  •  
    • 9899 mesaje
    31 Mai 2011, 08:54
    0 0
    Oh, multumim pentru raspuns.
    Sincer, nu am nimic impotriva reclamelor in sine, unele sunt chiar interesante si mai afli cate ceva, insa... reclamele de pe eva.ro sunt de-a dreptul nesimtite. Deschid zeci, poate sute de site-uri intr-o zi si toate au reclame. Este normal. Insa niciuun site nu te agreseaza in halul in care o face eva.ro. De obicei iti lasa optiunea sa apesi pe x si sa inchizi, ori pe eva, mai ales la rahatul ala cu epilatorul, poti sa apesi mult si bine pe x, reclama respectiva dispare cand are ea chef.
    Asa ca nu am de gand sa folosesc tot felul de metode pentru a elimina reclamele, vreau doar ca acest site sa-si respecte utilizatorii de pe urma carora exista.
    Mi se pare de bun simt.
  •  
    • 1 mesaje
    9 Iun 2011, 09:03
    0 0
    buna ziua!cum pot ridica un premiu castigat pe data de 3 iunie?Multumesc!
  •  
    • 9899 mesaje
    9 Iun 2011, 11:57
    0 0
    Cu macaraua
  •  
    svf
    • 5173 mesaje
    9 Iun 2011, 15:01
    1 0
    Prezioaso, Dikens e un om rau rau.
    Deci, asculta la mine, posteaza aici datele tale personale, o copie dupa id si iti vine premiul acasa. Eu asa am facut de am primit si premiile castigate de altii.
  •  
    • 12625 mesaje
    10 Iun 2011, 09:24
    0 1
    svf said:
    Prezioaso, Dikens e un om rau rau.
    Deci, asculta la mine, posteaza aici datele tale personale, o copie dupa id si iti vine premiul acasa. Eu asa am facut de am primit si premiile castigate de altii.

     

    uite unde era premiul meu...vreau despagubiri

  •  
    • 272 mesaje
    15 Iun 2011, 20:26
    0 0
    In spatiul dedicat pozelor, o persoana - pesemne cu probleme de sanatate mintala - pozeaza goala. Pe aceeasi pagina sunt gazduite pozele unor copii! http://www.eva.ro/club/albums/view/1113
  •  
    • Moderator
    • 37 mesaje
    16 Iun 2011, 21:10
    0 0
    Am sters respectivele fotografii, multumesc pentru atentionare.
  •  
    • 4 mesaje
    5 Oct 2011, 10:04
    0 0

    Buna,am si eu o problemae horoscopul de pe Eva, mi-am bagat datele personale acolo pentru astrograma cu ascendent si toate alea si mama imi zisese ca m-a nascut la 08.30 si de la maternitate in foi scria ca la 06.30 m-a nascut.Am incercat si m -am dezabonat initial de la horoscop si cand m-am abonat iar am modificat ora nasterii insa tot cu ascendentu vechi imi trimite astrograma.Adica dupa ce a zis mama ca m-am nascut la 08.30 aveam ascendent in gemeni,iar dupa ce mi-au zis de la maternitate am ascendent in taur.Ma puteti ajuta sa imi modificati voi sau sa pot eu modifica?Va multumesc!O zi buna!Astept un raspuns!

  •  
    • 2 mesaje
    19 Oct 2011, 21:52
    0 0

    Nu ma deranjeaza reclamele discrete, pe care le poate accesa cine doreste, insa acestea ma depasesc, cum schimb pagina apare una pe tot ecranul, dar asta este doar una din probleme. Nu inteleg de ce nu va anuntati castigatorii in mometul in care se finalizeaza un concurs? Am pierdut 2 premii si sunt convinsa ca nu sunt singura, parca o faceti intentionat! Gasiti o solutie pt ca mie chiar imi facea placere sa citesc articolele si sa particip la concursuri. Asta in cazul in care cineva chiar citeste ceea ce se scrie aici si nu e doar un loc pt a ne simti bagati in seama. O seara buna!