sampon pentru cai

  •  
    • 495 mesaje
    18 Apr 2015, 18:44
    1 3
    O alternativă foarte bună este și spălatul cu bicarbonat sau făină de năut și miere.
  •  
    • 5 mesaje
    1 Iun 2016, 01:04
    1 0
    amizade said:Si cat costa minunea asta?

     Nu e mult,eu am dat 5 lei pe el

  •  
    • 5 mesaje
    1 Iun 2016, 01:06
    1 1
    baka1703 said:Imi puteti spune si mie va rog de unde se poate achizitiona acest produs?

     De la farmacia veterinara si nu e deloc scump,eu am dat 5 lei pe el 

  •  
    • 137 mesaje
    1 Iun 2016, 10:48
    0 1
    Despre samponul pentru cai am auzit foarte multe lucruri bune, regenereaza parul. Foarte multe vedete de la Hollywood il folosesc. Am inteles ca se gaseste si in Pet Shop.
  •  
    • 1 mesaje
    21 Mar 2017, 12:29
    0 0
    Eu folosesc sampon pt cai de la Herbavital de 1 an de zile.intradevar sunt si altele ft vascoase care nu sunt atat de eficiente.parerea mea.dar cel de la herbavital este genial.
  •  
    • 3 mesaje
    22 Mar 2017, 13:18
    0 0
    Nu ar fi mai usor sa va ganditi ca produsele cosmetice pentru oameni sunt supuse unor controale sumare si ca pentru animale cu atat mai putin. Stiti ca anumite produse cosmetice asa-zise "profesionale" pot intra in tara noastra din impor si comercializate fara ca cineva sa ceara un aviz. Aceste produse sunt controlate doar in cazul in care se intampla ceva atat de urat incat sa apara la TV. Dat totusi faptul ca produsele de necunoscuta provenienta nu fac rau pe moment ci mai degraba in timp nimeni inafara de consumator nu poate sa opreasca comercializarea lor. Oare e bine ca va spalati cu sampoane pentru cai?
    Eu va recomand produsele profesionale care au traditie in acest sens. Nu isi permit sa greseasca din cauza numelui pe care il au de aparat sidin cauza concurentei care ar specula imediat chiar si cea mai mica greseala. Produse profesionale originale de la furnizorii oficiali in Romania le gasiti aici: www.isidess.ro/shop