Pastile de slabit

  •  
    • 37 mesaje
    14 Apr 2011, 13:30
    1 0
    andrada.eva said:
    Aha ... inteleg. Stiu de oferta din martie, dar nu am avut bani disponibili atunci, asa ca nu mi-am luat... Mersi mult de informatii

     

    Cu multa placere.

  •  
    • 37 mesaje
    14 Apr 2011, 13:33
    0 0
    andrada.eva said:
    Uite ... chestia asta ma bagase in ceata

    Despre Duoslim

    Tratamentul de slabit cu DUOSlim contine doua flacoane: un flacon cu capsule de zi (42 cps) si un flacon cu capsule de noapte (42 cps). Tratamentul se tine timp de 21 de zile, dupa care este necesara o pauza de 7 zile.

     Da, era firesc. Si eu am fost putin in ceata la inceput, nu aveam informatii concrete, doar ca toata lumea lauda produsul si spuneau ca vor reveni cu noutati, insa nu prea reveneau, dar am zis totusi sa incerc pentru o luna. Am vazut ca nu am avut nici un simptom negativ, am facut dupa prima luna analize la sange, au iesit f bine, atunci am hotarat sa continui. In prima luna am slabit 6 kg ceea ce m-a incurajat sa continui, dar si faptul ca analizele au fost bune.

  •  
    • 654 mesaje
    14 Apr 2011, 14:39
    0 0
    dar de interactiv slim a auzit cineva, ati folosit ? astept pareri
  •  
    • 57 mesaje
    31 Mai 2011, 14:56
    1 0
    Fetelor, vreau sa stiu daca voi va schimbati alimentatia cand luati pastile. Aveti grija ce mancati atunci cand luati medicamente? Am citit pe net ca joia asta, pe 2 iunie, apare cartea dr Menci “Ai grija ce mananci cand iei medicamente”. Pare foarte utila. Mai ales cand luam pastile sa slabit, sigur trebuie sa fim foarte atente cu ce alimente le combinam. Nu credeti?
  •  
    • 14 mesaje
    21 Iun 2011, 14:45
    1 0
    andreeaiovici said:
    Fetelor, vreau sa stiu daca voi va schimbati alimentatia cand luati pastile. Aveti grija ce mancati atunci cand luati medicamente? Am citit pe net ca joia asta, pe 2 iunie, apare cartea dr Menci “Ai grija ce mananci cand iei medicamente”. Pare foarte utila. Mai ales cand luam pastile sa slabit, sigur trebuie sa fim foarte atente cu ce alimente le combinam. Nu credeti?

     

     

    Eu am inceput de astazi tratamentul cu duoslim si mi-am facut putina ordine si in alimentatie! Fructe mai sarace in calorii ( si un singur fel de fruct pe zi), legume crude si la gratar ( fierte nu imi plac) , carne ( peste si curcan mai mult), oua, lapte, branza. M-am gandit sa combin in fiecare zi cate un aliment din fiecare categorie. Acum astept si rezultate

  •  
    • 168 mesaje
    23 Iun 2011, 23:29
    1 0
    Doodoo de unde stiai doar de un tip de fruct pe zi? Imi afecteaza dieta daca mananc mai multe tipuri de fructe???? Eu stiam doar de regula ca trebuie sa mananci vreo 5 tipuri de fructe/legume pe zi ca sa ai o alimentatie sanatoasa. Eu momentan am apelat la slim&fit, am slabit intr-o luna exact cat am vrut, insa cred ca le voi lasa si ma voi apuca de sport, ca tot e vara si e cald afara! Sper sa dea rezultate ca daca nu trebuie sa ma intorc la dieta si pastile de slabit! Am impresia ca vara sunt mai plinuta ca oricand
  •  
    • 29 mesaje
    27 Iun 2011, 23:32
    5 2
    Alooooo, nu va potoliti odata cu pastilele de slabit? Faceti sport ca ala e sfant. Degeaba imi slabesti mie 100 de kg cu cine stie ce pastile sau diete minune daca curge carnea si tremura ca gelatina pe voi.. Va e lene? Pai ramaneti cat un sifonier si nu va mai plangeti pe forumuri atunci..

  •  
    • 12 mesaje
    28 Iun 2011, 09:43
    0 0
    O prietena foloseste SOS Silueta-cla si chiar are efect.A slabit 3 gk in prima sapt si acum sta se dat jos .CLA este un acid linoleic conjugat si este solutia eficienta pentru remodelarea corporala care actioneaza in 2 directii: mai intai actioneaza asupra celulelor grase, inhiband absorbtia grasimilor in organism, apoi actioneaza asupra celulelor musculare ce folosesc grasimile ca sursa de energie. Si l-a comandat de pe net.
  •  
    • 151 mesaje
    29 Iun 2011, 21:36
    2 0
    Precum probabil stii si tu uneori nu e chiar atat de usor precum pare sa slabesti prin sport. Nu ma refer ca sunt lenesa, pentru ca fac sport, dar observ ca atunci cand merg la sala, iau slim&fit si tin si dieta, kilogramele dispar mult mai repede, iar vara chiar vreau sa accelerez acest proces.
  •  
    • 29 mesaje
    30 Iun 2011, 22:45
    0 0

    Bravo tie.. Nu o lua personal. Ma refeream aici la alte zeci de eve care in loc sa isi puna fundul la miscare stau pe forum,se plang,iau pastile si asteapta marea slabire si tonifiere miraculoasa peste noapte..si eventual un corp de Heidi Klum.

  •  
    • 168 mesaje
    1 Iul 2011, 21:01
    0 0
    Aia da, asa este. Poate trebuie cineva sa le bage in cap ideea ca orice truc ar incercaastile de slabit/diete, un corp miraculos nu ai fara sa fi consecvent in sport
  •  
    • 168 mesaje
    1 Iul 2011, 21:06
    1 0
    scuze ca m-am bagat asa in seama, dar si mie mi se pare absolut hilar faptul ca oamenii se asteapta sa slabeasca fara sport. Eu ma intorc acasa la 8-9 seara si totusi fac jogging aproape in fiecare seara jumatate de ora.
  •  
    • 45 mesaje
    8 Iul 2011, 12:29
    0 1
    sunt total de acord. asta spun si eu mereu, nu e vorba numai de kilo in plus, ci de circulatie, de tonus de multe altele care nu se rezolva daca stai in fotoliu si iei pastile. si eu alerg si am plasturi si diverse "instrumente"(colant anticelulita de ex) si e mult mai ok.
  •  
    • 151 mesaje
    8 Iul 2011, 21:29
    0 0
    ma_damme vazusem acum cateva minute un post de la o tipa care zicea ca incercase o saptamana niste pastile de slabit si nu a slabit deloc si era foarte revoltata. )) Deci probabil asa este. Toata lumea se asteapta sa slabeasca stand pe canapea si daca se poate cineva sa ii aduca pastila pe o farfurioara si langa un pahar cu apa...trist.
  •  
    • 43 mesaje
    2 Aug 2011, 18:47
    0 0
    Buna, dragelor! Eu am incercat de la GNC, din gama de dieta Burn 60 si sunt super multumita de rezultate, l-am recomandat tuturor prietenelor si merg aproape saptamanal in magazinul GNC din Mall Vitan de la subsol, sunt innebunita dupa ei!
  •  
    3 Aug 2011, 11:09
    0 1
    mda, nu stiu... eu m-am pierdut printre tot felul de pastile, ceaiuri, tratamente. sunt prea multe variante, ma obosea sa alerg dupa ele pe tot felul de site-uri. am gasit unu solutiideslabit.ro - macar sunt pe categorii, cu descriere...
  •  
    • 151 mesaje
    10 Aug 2011, 19:30
    2 0
    Sportul face minuni daca te tii de el, insa eu, asa cum am zis mai sus, iau si pastile slim&fit de 2 luni și ceva... sunt multumita de rezultate, dar aș vrea sa ma opresc sau sa fac o pauza, nu stiu exact. Ma gandeam ca daca continuu cu sportul poate n-o sa pun inapoi kilogramele date jos. Dintre cele care ati spus ca ati luat pastile, cum a fost cand ati intrerupt administrarea lor?
  •  
    • 151 mesaje
    11 Aug 2011, 16:21
    1 0
    kidokido said:
    Doresti sa o urmezi pe Teo?

     

    aoleu! Doamne fereste! Am tot citit pe forum persoane care au fost sau n-au fost multumite de pastila X sau Y de slabit, da' pana la urma trebuie sa stim si cand ne oprim.. multe femei spun ca ele vor sa ajunga la o anumita greutate, dar, totusi de la prea multe pastile imbolnavim stomacul si din dam dintr-una in alta

  •  
    • 3311 mesaje
    11 Aug 2011, 18:54
    0 0

    poa' sa spuna cine-o vrea sa spuna (vorba celor de la holograf - poa' sa vina cine-o vrea sa vina.. daca nu esti tu, e in zadar) ca a slabit luand un kil de pastile pe zi, asta NU INSEAMNA ca si voua vi se va intampla acelasi lucru!
    oameni buni, nu va mai luati dupa sfaturi gasite pe forumuri! fiecare organism este unic! duceti-va la medic, faceti sport, lasati dulciurile si zaharul deoparte si o sa fie mult mai bine decat sa incercati pastile de care auziti pe forumuri!


    Acest mesaj a fost editat de către megutz: 11 Aug 2011, 18:56
  •  
    • 12 mesaje
    12 Aug 2011, 10:49
    0 0
    Se poate slabi de la aceste pastile dar au foarte multe contraindicatii si reactii adverse deci nu sunt recomadate. Mai bine apelati la sport si mancare sanatoasa