tovarasu Adminnnnnn!

  •  
    • 7967 mesaje
    26 Feb 2011, 13:52
    0 0
    ultimul_mohican said:

    nu fi nesimtit, Critical, la ce mizerii de mesaje mi-ai trimis, du-te si arunca-te dreaq de pe un pod, ca pe eva nu-s domni prea multi, n-ai sanse!

    Am primit si eu de la Critical ci "I" cu acelasi continut ca al lui trili , plus mesajul de la clona mea, mohiOcanul, ambii agramati si ambele cu obscenitati

     Nu e "Critical". E "CriticaI" cu "i" de tipar la sfarsit. Daca dai clic pe user apare vizibil diferenta!

    Cred ca aceeasi persoana te cloneaza si pe tine Mohicane...O mizerie devine Eva...

  •  
    • 574 mesaje
    26 Feb 2011, 14:59
    0 0

    In incercarea de a discredita pe cineva daca cineva considera dincolo de cretinitatea lui absurda c-o face clonadu-mi profilul doar ca acel mizerabil cont are litera i de tipar la sfarsit se insala amarnic, chiar daca a trimis mesaje cu caracter sexual ca aparent venind de la mine insa sunt inutile si cum totul este la nivel virtual aici nu poate sa fie vorba de o patare de imagine.

     

    Daca aveam numele real era altceva dar ...in urmatoarea secunda fiti siguri ca faceam print screen de imagine iar eva.ro primea solicitare din partea politiei in urma plangerii mele catre politie sa furnizeze datele de IP ale userului cu pricina, adresa de e-mail etc. urmand apoi sa rezolvam altfel treburile in mod legal.

     

    Sa n-o dam la intors, nu stiu cati de aici asi pot permite un avocat si de-l poate permite sa vedem daca are bani de cheltuit, glumele se platesc .

     

    Daca administratia acestui site nu ia masuri sa limiteze jignirile cred ca vom ajunge sa facem toti plangeri la protectia consumatorului, politie etc. si sunt sigur ca este doar o chestiune de timp.

     

    Pentru faptul ca l-am banuit din prima pe userul ultimul_mohican ca el a creeat contul criticai are are litera i mare ultima, am vaga convingere ca el si-a clonat singur si contul lui in incercarea de a arata ca este curat lacrima dupa vorba..nici usturoi...insa este clar ca ramane sa fi el autorul din puctul meu de vedere al tuturor clonelor din ultimul timp.

     

    Adresez tot odata site-ului eva.ro rugamintea de a lua masuri impotriva celor care ma hartuiesc, sa stearga acele conturi care sunt creeate sa ma discretizeze, sa stearga posturile acelor conturi clone si sa ia masuri ferme impotriva evelor de aici care jignesc in mod direct

    ori indirect.

     

    Nu-mi pasa cine este nimeni de aici din spatele avatarului banal,

    aici se pot face catre politie plangere de acasa completand un formular.

    www.politiaromana.ro/sugestii/sugestii.aspx

     

    O sa vdem cum se rezolva aceste probleme daca moderarea si supravegherea userilor nu aduce sanctiuni pentu cei care gresesc.

     

    Sunt hartuit de unii utilizatori din acest site si nu se face nimic ?

     

    Daca administratia site-ului eva.ro nu blocheaza accesul acelor care se folosesc in egala masura de acest site sa ma hartuiasca si sa-mi adreseze injurii ma vad nevoit sa fac plangere penala impotriva acestui site cat mai curand posibil dar si userilor presupusi vinovati.

     

    Rog administratia sa-mi dea numarul de fax si un numar de telefon valid, vor fi furnizate autoritatilor odata cu plangerea mea pentru a va contacta.

     

    Multumesc anticipat.


    Acest mesaj a fost editat de către Critical: 26 Feb 2011, 15:04
  •  
    • 7967 mesaje
    27 Feb 2011, 06:18
    0 0
    Critical, nu este Ultimul_mohican....Ea nu ar folosi niciodata limbajul ala vulgar, dezgustator! Dar adevarat, adminul ar trebui sa ia masuri pt ca noi toti am raportat acele clone..
  •  
    • 6557 mesaje
    27 Feb 2011, 12:07
    0 0

    da critical ai dreptate

    tu in postarile tale private nu faci altceva decat sa recomanzi anumite pastile