marire buze

  •  
    • 14 mesaje
    24 Iun 2016, 15:12
    0 0
    Pentru buze voluptoase, cu siguranta, recomand Teosyal Kiss. Eu mi-l injectez deja de 3 ani si inca nu i-am gasit defectul. Imi place cum imi da volum buzelor si cat de naturale se simt acestea. Cei pe care ii cunosc acum pentru prima data mereu imi complimenteaza buzele, chiar daca ei nu stiu de micul meu secret. Si pasaportul de frumusete pe care l-am primit este foarte folositor pentru ca stiu mereu ce se intampla cu buzele mele si am garantia calitatii produsului.
  •  
    • 9 mesaje
    10 Aug 2016, 13:28
    0 1
    O recomand pe dr. Silvia Stanculescu, eu sunt foarte multumita de rezultat!
  •  
    • 5 mesaje
    18 Aug 2016, 16:32
    0 0
    Eu mi-am injectat in buze aici de la Teosyal si pot spune ca sunt foarte multumita. Si eu eram foarte indecisa daca ar trebui sa imi injectez acest acid, sau nu, pentru ca auzisem foarte multe povesti in care buzele aveau o forma foarte ciudata. Iti recomand cu toata increderea acest acid. Pe langa increderea pe care am avut-o in acest produs, doamna doctor mi-a oferit un pasaport de frumusete care atesta originalitatea produsului. Pot spune ca acum am mai multa incredere in mine si cu siguranta il recomandand tuturor fetelor care vor sa isi mareasca buzele.
  •  
    • 3 mesaje
    29 Aug 2016, 20:29
    0 1
    Fetelor, mereu am fost complexata din cauza buzelor mele foarte mici, aproape inexistente, insa m-am documentat foarte mult pe Internet si am vazut ca Teosyal RHA este cel mai bun de pe piata. Mi-a fost teama sa incerc pentru ca pe site-ul lor pozele par super reale si mi-a fost frica de efectul ''boticul de ratusca''. Mi-am facut marirea de buze acum 5 luni si buzele mele arata demential!!! sunt super incantata de rezultat si recomand tuturor fetelor ce nu au curaj sa isi faca o schimbare in bine!!
  •  
    • 1 mesaje
    13 Oct 2016, 19:43
    0 0
    Buna fetelor. Si-a mai pus cineva Belotero in buze?Ce parere aveti despre el? Eu mi-am bagat in urma cu 4 luni in buze BELOTERO Intens la dr Iosif Rocsana  (am avut pus si inainte...nu vreau sa dau nume,...dar nu mi-a placut). Am niste buze suuuuper...sper sa tina cat mai mult . Am inteles ca este cel mai bun si mai nou acid hialuronic si ca nu lucreaza prea multi medici din Romania cu el. 
    Am avut noroc ca am dat peste o tipa tanara, care a venit din Cluj in Deva si este in top cu toata noutatile . Cam scump dar a meritat
    Acest mesaj a fost editat de către IoanaIonela: 13 Oct 2016, 19:54
  •  
    • 20 mesaje
    15 Nov 2016, 20:27
    0 0
    Buna fetelor,

    Cred ca mult mai important decat renumele brandului de acid hialuronic folosit este experienta si simtul estetic al medicului, care este precum un "sculptor al fetei", ce iti poate modela frumos si natural buzele, pometii, etc sau ti le poate supradimensiona, injectand multa substanta si vei avea un aspect artificial, deci mare atentie cand va alegeti esteticianul. Eu mi-am facut de 2 ori buzele la Dr.Morad, au un aspect atat de frumos si natural si le simt mai hidratate.
  •  
    • 5 mesaje
    21 Nov 2016, 14:13
    0 0
    Eu mi-am injectat acid hialuronic, este o procedura foarte usoara. Am fost la dr. Ion Zegrea, i-am spus ce ma deranjeaza la aspectul buzelor mele, am hotarat impreuna cantitatea de acid care sa-mi fie injectata, astfel incat sa nu para exagerat, si am trecut la treaba! A durat f putin, iar rezultatul este unul uimitor! D-l doctor lucreaza cu atentie, vorbind cu dumnealui nici nu mai eram atenta la ac, totul a decurs foarte bine! Il recomand cu placere!
  •  
    • 2 mesaje
    12 Dec 2016, 16:09
    0 0
    Il recomand pe Dr. Zegrea, si eu, si prietene de-ale mele am apelat la el pentru marirea buzelor si suntem incantate! Rezultatul este unul discret, pentru ca mi s-a injectat o cantitate mica, pentru ca rezultatul sa fie unul natural. Schimbarea m-a ajutat, sunt mai increzatoare si imi place foarte mult cum arata buzele mele acum!
  •  
    • 1 mesaje
    4 Ian 2017, 13:37
    0 0
    Dragele mele, mi am dorit atat de mult niste buze mai voluminoase dar nu foarte pt ca le am foarte subțiri!! in fine, mi am facut curaj si m am dus darrr dupa 3 sapt buzele mele sunt la fel adica fara volum!! Pana la mine n am mai auzit si vazut!! Sa nu se vada nimic?? Sunt foarte dezamagita!! A mai patit cineva ca mine??
  •  
    • 20 mesaje
    15 Mar 2017, 13:35
    0 0
    Hei fetelor,

    Eu va spun din experienta ca nu este o decizie pe care sa o regretati. Eu mereu am fost complexata, insa mi-a fost teama, pana o prietena a apelat la un chirurg estetician pe care mi l-a recomandat si mie. Am programat o intalnire cu dr. Silvia Stanculescu si mi-a placut foarte mult de ea! Mi-a inteles nevoile si curiozitatea, ba chiar a apreciat faptul ca i-am pus tot felul de intrebari. Am citit dintre experientele voastre si pot spune ca am fost norocoasa sa gasesc un medic atat de bun, mai ales recomandat de o persoana de incredere! De aceea v-o recomand la randul meu cu drag! 
  •  
    • 199 mesaje
    31 Mar 2017, 11:44
    0 0
    Fetelor, ma bucur ca unele dintre voi ati apelat la tratamente eficiente si sigure, pentru ca asta inseamna ca v-ati documentat si ati vazut ce exista in comert. Despre mine, pot sa spun ca mi-am dorit intotdeauna buze mari, dar mi-a fost frica sa nu cad in penibil vazand rezultatele celor din jur, care, de fapt, alesesera tratamentele nepotrivite. La fel ca unele dintre voi, sunt foarte multumita de alegerea facuta, Teosyal Kiss este cu adevarat un tratament super pentru oricine isi doreste buze mai mari, dar cu aspect natural.
  •  
    • 2 mesaje
    27 Apr 2017, 15:25
    0 1
    Cristina vezi ca si eu am avut aceasi problema frica de durere si frica sa nu iasa botic de ratusca pana si-a facut cumnata-mea si mi-a zis ce si cum si am fost la doc topolog victor. Adica nu am simtit nimic nici sa vb nu mai puteam de la anestezie si buze superbeeeeeeeeeeeeeeeee!!!! adica super naturalete. Barbatemiu nu era de acord ca cica sunt false buzele la astea care isi fac,  dar cand m-a vazut... opa!  asa DA! Si de atunci tot imi fac la el, si nu l-as schimba pentru nimic!!!! pupiiiii
  •  
    • 5 mesaje
    7 Nov 2017, 21:55
    0 0
    Salut fetelor ! Acum cateva luni am avut parte de o injectare cu Teosyal Kiss in Elvetia. Pret 500 franci elvetieni !!! In urma acestei experiente vreau sa va spun ca doctorii romani nu sunt cu nimic mai prejos...din contra. Elvetianul a fost foarte distant, nici nu a vrut sa auda ce imi doresc, iar rezultatul a fost mai slab fata de ce obtineam in Bucuresti pe bani mult mai putini.
    Acest mesaj a fost editat de către ioana1453: 12 Dec 2017, 00:31
  •  
    • 19 mesaje
    24 Nov 2017, 15:33
    0 0

    Buna! Si eu ma confruntam cu aceasta problema. Intr-adevar, niste buze mai voluminoase te fac sa prinzi mai multa incredere in tine, mai ales daca ti le doreai de foarte mult timp. Eu mi-am facut injectie cu Teosyal Kiss si sunt foarte multumita de rezultat, este un acid hialuronic de foarte buna calitate. Eram sceptica la inceput, dar dupa ce mi-am facut interventia am fost cea mai fericita. Injectiile nu dor foarte tare, medicul te poate da cu o crema anestezica pentru a nu simtii durerea in profunzime, iar efectul este de durata, nu lasa eczeme sau vanatai. Nu ai nimic de pierdut daca incerci sa iti faci si tu.

  •  
    • 19 mesaje
    13 Dec 2017, 14:15
    1 0

    Salut, fetelor! Eu mi-am facut marire de buze cu acidul hialuronic Teosyal Kiss este cel mai pur acid hialuronic si sunt super multumita de rezultat! Mi-am dorit foarte mult aceasta procedura pentru ca eu am avut mereu buzele subtiri si imi doaream niste buze mai senzuale si carnoase. Intr-adevar, conteaza foarte mult medicul care iti face procedura. Am vazut fete, care si-au facut aceasta procedura la diferiti medici, iar dupa aceea au venit la medicul unde am fost si eu, aveau vanatai in jurul buzelor sau se lasase acidul si se vedea foarte urat. Sunt niste bani pe care ii dati, totusi, pentru o imbunatatire, eu zic sa o faceti cu cap. Aveti grija de voi!

  •  
    • 19 mesaje
    13 Dec 2017, 14:16
    0 1

    Buna! Si eu mi-am marit buzele cu acidul hialuronic Teosyal Kiss si nu am avut niciun fel de problema. Nu stiu cine e medicul care ti-a facut interventia, dar in mod normal nu ar trebui sa se intample asta. Eu mi-am facut aceasta procedura de 2 ani, iar buzele mele sunt inca senzuale si carnoase, dar si-au pastrat aspectul natural si frumos. Am fost multumita de rezultat si inca sunt! 

  •  
    • 7 mesaje
    14 Dec 2017, 14:45
    0 1
    Buna!La fel de importanta ca si substanta este si experienta si indemanarea doctorului,o injectare gresita duce la un rezultat urat,deci aveti grija unde mergeti,schimbarea formei buzelor,duce la schimbarea fizionomiei.
    Succes!
  •  
    • 127 mesaje
    20 Feb 2018, 17:03
    0 2

    Buna! Mi-am dorit de ceva vreme sa apelez la un tratament de marire a buzelor, dar in niciun caz intr-un mod exagerat, ci foarte natural. Mi s-a indeplinit dorinta intr-un final. Ma declar foarte multumita de tratamentul ales, injectarea cu acid hialuronic Teosyal Kiss. Buzele mele au un volum superb, natural si dupa cateva luni arata la fel de bine. Am inteles ca durata lor este de 9-12 luni. Vi-l recomand cu incredere, tratamentul nu este dureros si chiar daca a fost ceva mai scump, mi se pare mult mai calitativ si natural.

  •  
    • 127 mesaje
    12 Mar 2018, 09:20
    0 0

    Buna! Eu mi-am marit buzele printr-un tratament eficient cu acid hialuronic,  Teosyal Kiss, si nu am intampinat nicio problema. Eu mi-am facut aceasta procedura de aproximativ un an, iar buzele mele inca sunt carnoase, dar si-au pastrat aspectul natural si frumos. Am fost multumita de rezultat si inca sunt! Va recomand cu incredere!

  •  
    • 127 mesaje
    25 Apr 2018, 15:03
    0 0

    Buna! La inceput imi era frica de ideea unei mariri a buzelor, dar prietena mea cea mai buna m-a incurajat si iata ca am facut-o. Asadar am apelat la tratamentul cu acid hialuronic, Teosyal Kiss si nu am intampinat nicio problema. Mi-am facut aceasta procedura in urma cu aproximativ 6-7 luni si am fost foarte multumita de rezultat si inca ma declar multumita! Va recomand cu incredere sa aveti incredere in acest tratament. Buzele mele sunt frumos conturate, iar volumul lor este exact ce imi doream.