Doamna care ghiceste in cafea

  •  
    • 4346 mesaje
    17 Sep 2013, 17:24
    1 0
    mai du te!!!..Satana te asteapta cu usa larg deschisa...
  •  
    • 73 mesaje
    17 Sep 2013, 22:21
    3 1
    3i3i , imi vine sa rad , imi vine sa plang ... la doamna Lia cand mergi , daca ti-e foame , te invita la masa , daca ti-e rau iti ofera un medicament , iti face descantece , atunci cand considera ca e necesar , fara sa-ti ceara vreun ban si fara sa primeasca daca ii oferi . Tu , ori esti concurenta , si joci destul de murdar , ori chiar ai pierdut niste bani si ... primul gand a fost la ea . Pacat c-ai scris o astfel de minciuna despre ea . N-ar face -o , ea face acte de caritate , ea nu vorbeste de faptele bune pe care le face  , dar eu ca o cunosc stiu . Pacat inca o data . Si stii ce? nu ramane o fapta rea , o vorba rea , un gand rau nepedepsit . N-are nevoie de reclama pe forumuri , ea are cliente . Poate nu stiti , ea nici nu primeste pe oricine la ea . Dac-ar fi stiut ...nu te-ar fi primit , n-are , ea , nevoie de banii tai. Dar tot cred ca esti " concurenta " , oricat de murdar joci , n-ai sa o egalezi , ea chiar e buna . Gata , nu mai scriu . 
  •  
    • 13 mesaje
    18 Sep 2013, 08:58
    1 5
    augusta23 said:3i3i , imi vine sa rad , imi vine sa plang ... la doamna Lia cand mergi , daca ti-e foame , te invita la masa , daca ti-e rau iti ofera un medicament , iti face descantece , atunci cand considera ca e necesar , fara sa-ti ceara vreun ban si fara sa primeasca daca ii oferi . Tu , ori esti concurenta , si joci destul de murdar , ori chiar ai pierdut niste bani si ... primul gand a fost la ea . Pacat c-ai scris o astfel de minciuna despre ea . N-ar face -o , ea face acte de caritate , ea nu vorbeste de faptele bune pe care le face  , dar eu ca o cunosc stiu . Pacat inca o data . Si stii ce? nu ramane o fapta rea , o vorba rea , un gand rau nepedepsit . N-are nevoie de reclama pe forumuri , ea are cliente . Poate nu stiti , ea nici nu primeste pe oricine la ea . Dac-ar fi stiut ...nu te-ar fi primit , n-are , ea , nevoie de banii tai. Dar tot cred ca esti " concurenta " , oricat de murdar joci , n-ai sa o egalezi , ea chiar e buna . Gata , nu mai scriu . 

    Nu am mintit, nu am de ce sa fac asta, nu am prins pe nimeni cu mana in geanta mea asa ca nu pot stii sigur ce s-a intamplat!

    Eu am scris doar ce mi s-a intamplat mie, poate a fost o intamplare nefericita, nu aveam de ce sa inventez asa ceva, de concurenta nu poate fi vorba...poate a fost doar o coincidenta si atat.... daca e buna nu am decat sa ma bucur pentru ca mi-a spus lucruri frumoase despre viitorul meu!

  •  
    • 73 mesaje
    18 Sep 2013, 11:43
    6 1
    anna , n-a dat acesti bani . Aceasta persoana , sub diferite nume , pe mai multe forumuri promoveaza o anume catalina , ghicitoare in nu stiu cate feluri de carti . Acum , ca o promoveaza n-ar fi nimic , dar de ce o ataca pe doamna Lia nu mai inteleg . Sa fie oare catalina cea care -si face reclama pe aici? Sau a pus pe cineva sa o promoveze ? Altfel , un om cu scaun la cap si cu un venit ca mai toti oamenii , dupa ce a fost la Alina si a fost dezamagita si-a mai dat si o caruta de bani , dupa ce a fost la doamna Lia care i-a spus lucruri care s-au potrivit si de care , in privinta ghicitului , a fost multumita , dar de care , acum, nu e sigura ca ... mi-e si rusine sa repet ce-a scris , mai merge la alta , catalina , care-i cere si asta 150 de lei ?
  •  
    • 13 mesaje
    18 Sep 2013, 13:04
    1 1
    anna.vintage.dream said:3i3i draga, nu te-a durut sa dai 450 lei pe niste probabilitati?!

      partea interesanta este ca toate 3 mi-au spus acelasi deznodamant...chiar cred ca asa va fi...nu aveau cum sa spuna acelasi lucru daca nu era un sambure de adevar acolo...

    astept sa vad ce se va intampla, acum sunt foarte optimista!

  •  
    • 310 mesaje
    18 Sep 2013, 13:06
    0 0
    3i3i ....ai mesaj privat
  •  
    • 13 mesaje
    18 Sep 2013, 13:07
    1 4
    augusta23 said:anna , n-a dat acesti bani . Aceasta persoana , sub diferite nume , pe mai multe forumuri promoveaza o anume catalina , ghicitoare in nu stiu cate feluri de carti . Acum , ca o promoveaza n-ar fi nimic , dar de ce o ataca pe doamna Lia nu mai inteleg . Sa fie oare catalina cea care -si face reclama pe aici? Sau a pus pe cineva sa o promoveze ? Altfel , un om cu scaun la cap si cu un venit ca mai toti oamenii , dupa ce a fost la Alina si a fost dezamagita si-a mai dat si o caruta de bani , dupa ce a fost la doamna Lia care i-a spus lucruri care s-au potrivit si de care , in privinta ghicitului , a fost multumita , dar de care , acum, nu e sigura ca ... mi-e si rusine sa repet ce-a scris , mai merge la alta , catalina , care-i cere si asta 150 de lei ?

     Doamna draga, nu promovez pe nimeni, nu am de ce, am povestit doar ce am patit eu, nu am nimic cu nimeni, sper sa fie adevarat ce au spus doamnele si atat! Fiecare dintre noi este liber sa mearga acolo unde crede, eu am spus unde mi-a placut mie cel mai mult! Numai bine va doresc!

  •  
    • 73 mesaje
    18 Sep 2013, 13:40
    3 3
    De zis , ai zis ; iti permiti sa fii impaciuitoare acum , ti-ai atins scopul. Sa asteptam si consecintele . Eu nu-ti doresc nimic.
  •  
    • 73 mesaje
    18 Sep 2013, 13:52
    4 2
    Fa-ti alt cont , ataca , apoi promoveaza -te iar . Succesul iti va fi asigurat . Pana-ntr-o zi...
  •  
    • 13 mesaje
    18 Sep 2013, 13:56
    1 5
    augusta23 said:Fa-ti alt cont , ataca , apoi promoveaza -te iar . Succesul iti va fi asigurat . Pana-ntr-o zi...

     Cred ca aveti o problema legata de asta, nu promovez pe nimeni, nu ma faceti sa imi cer scuze pentru ceva ce mi s-a intamplat! Fiecare este liber sa creada ceea ce doreste!

  •  
    • 13 mesaje
    18 Sep 2013, 20:54
    1 3
    anna.vintage.dream said:
    augusta23 said:anna , n-a dat acesti bani . Aceasta persoana , sub diferite nume , pe mai multe forumuri promoveaza o anume catalina , ghicitoare in nu stiu cate feluri de carti . Acum , ca o promoveaza n-ar fi nimic , dar de ce o ataca pe doamna Lia nu mai inteleg . Sa fie oare catalina cea care -si face reclama pe aici? Sau a pus pe cineva sa o promoveze ? Altfel , un om cu scaun la cap si cu un venit ca mai toti oamenii , dupa ce a fost la Alina si a fost dezamagita si-a mai dat si o caruta de bani , dupa ce a fost la doamna Lia care i-a spus lucruri care s-au potrivit si de care , in privinta ghicitului , a fost multumita , dar de care , acum, nu e sigura ca ... mi-e si rusine sa repet ce-a scris , mai merge la alta , catalina , care-i cere si asta 150 de lei ?

     

    tind sa iti dau dreptate. Nu cred ca exista un om atat de prost incat sa dea 450 lei la ghicit

     

  •  
    • 13 mesaje
    18 Sep 2013, 20:59
    1 4
    Discutia legata de banii mei devine tendentioasa si nu cred ca asta este scopul nostru pe acest forum, eu am fost doar o femeie disperata in cautarea unor raspunsuri, nu am mers la ghicit de distractie ci pentru ca aveam mare nevoie sa aflu niste lucruri, mi-am propus de la inceput sa merg la toate 3 pentru ca am vrut mai multe pareri si asta am facut, faptul ca toate au spus ca se va intampla la fel ma bucura si ma face sa cred ca asa o sa fie! Puteti concluziona ca toate cele 3 sunt bune, nu vad cum altfel ar fi avut acelasi raspuns! Sper sa gasiti si dumneavoastra raspunsurile pe care le cautati!
  •  
    • 73 mesaje
    19 Sep 2013, 12:03
    6 0
    3i3i este catalina , ei i-au facut reclama unele de pe acest forum si nu numai . Acum , de pe acest nik scrie catalina .Eu am fost la ea , ii cunosc stilul de a vorbi , de a ataca . Scopul ei a fost de a o lovo pe dna Lia , nu pe Alina si de a se promova ea . A stat cuminte aproape o luna si-a iesit acum si a atacat , n-a mai asteptat sa o mai promoveze cineva . De... asa procedeaza atunci cand are foamea-n gat .Doamnelor , nu va amagiti , nu va lasati pacalite ,e catalina .
  •  
    • 13 mesaje
    19 Sep 2013, 15:57
    0 4
    augusta23 said:3i3i este catalina , ei i-au facut reclama unele de pe acest forum si nu numai . Acum , de pe acest nik scrie catalina .Eu am fost la ea , ii cunosc stilul de a vorbi , de a ataca . Scopul ei a fost de a o lovo pe dna Lia , nu pe Alina si de a se promova ea . A stat cuminte aproape o luna si-a iesit acum si a atacat , n-a mai asteptat sa o mai promoveze cineva . De... asa procedeaza atunci cand are foamea-n gat .Doamnelor , nu va amagiti , nu va lasati pacalite ,e catalina .

    Stimata doamna,

    dumneavostra ati dezvoltat o obsesie in ceea ce ma priveste pe mine si identitatea mea, cu toate acestea va inselati, cat despre ce am eu si cu cine anume sunteti departe de adevar.  Concurenta intre doamnele ghicitoare ma lasa rece, ele toate 3 sunt foarte diferite si sunt sigura ca si clientela lor este la fel, nu va mai faceti griji. Daca ati fost la acea doamna care credeti ca sunt eu stiti ca nu ar avea de ce sa discrediteze pecineva, diferenta ntre cele doua e mult prea mare. Ieri a fost cineva de pe forum care mi-a cerut nr. de tel al doamnei pe care o tot aparati si i l-am dat asa ca nu se justifica parerea dumneavostra. Eu nu vreau sa conving pe nimeni de nimic, eu cred doar in libertatea de expreie, dati voie sa se exprime si oamenilor care nu va impartasesc opiniile, nu monopolizati! In semn de respect pentru mine eu nu voi continua disputa inceputa de domnia voastra pentru ca nu ma reprezinta!


    Acest mesaj a fost editat de către 3i3i: 19 Sep 2013, 16:08
  •  
    • 4346 mesaje
    19 Sep 2013, 16:10
    2 3
    propun sa le adunam pe toate cele 3 ghicitoare/vrajitoare sau ce or mai fi ele, sa le dam foc la toate si cea care nu se face scrum e cea "adevarata" . Asa scapa toate clientele de indoieli , care unde sa se duca!!!
  •  
    • 10 mesaje
    23 Sep 2013, 22:59
    0 4
    buna sera, din curiozitate si mai mult din nevoie am fost si eu "la ghicit" si ca 3i3i mi-am propus sa incerc mai multe asa zise ghicitoare. cele care au vazut cel mai bine (trecut si prezent) sunt : doamna catalina si doamna ana. sunt doua doamne cu simt, romance cu vocabular frumos, nu pun intrebari, iar sedinta dureaza o ora.

    cele care m-au dezamagit mai mult sau mai putin:

    1. kmhaela: din ceea ce mi-a zis nimic nu a fost adevarat, nu a nimerit absolut nimic desi sedinta dureaza o ora trece pe langa..

    2. alina deoarece te expediaza repede, desi mi-a zis lucruri adevarate, e rapida cam in 25 - 30 min a terminat cu tine

    3. lia: sedina incepe astfel: spune-mi de ce ai venit ce vrei sa afli, dupa care pune intrebari cam personale, sedinta dureaza o ora dintre care 15-20 min trebuie sa bei cafeaua fara sa te grabesti, iar dupa aceea sedinta seamana cu o caseta de 10min care o asculti de 3 ori, lia a nimerit cam 30% din prezent si trecut

    4. judith : trecut si prezent aproape bine 70% dar in schimb sedinta nu incepe la ora fixata, pt ca are pe cineva care intarziase, si in cazul meu nu a durat o ora ci cam 40 -45 min

    fetelor, sunteti mari vaccinate nu sunt aici sa fac reclama ci doar sa impartasesc experienta mea

    o seara buna, laura
  •  
    • 13 mesaje
    24 Sep 2013, 12:30
    0 2


    Acest mesaj a fost editat de către 3i3i: 24 Sep 2013, 12:36
  •  
    • 13 mesaje
    24 Sep 2013, 12:35
    0 3
    3i3i said:
    lolote said:buna sera, din curiozitate si mai mult din nevoie am fost si eu "la ghicit" si ca 3i3i mi-am propus sa incerc mai multe asa zise ghicitoare. cele care au vazut cel mai bine (trecut si prezent) sunt : doamna catalina si doamna ana. sunt doua doamne cu simt, romance cu vocabular frumos, nu pun intrebari, iar sedinta dureaza o ora.

    cele care m-au dezamagit mai mult sau mai putin:

    1. kmhaela: din ceea ce mi-a zis nimic nu a fost adevarat, nu a nimerit absolut nimic desi sedinta dureaza o ora trece pe langa..

    2. alina deoarece te expediaza repede, desi mi-a zis lucruri adevarate, e rapida cam in 25 - 30 min a terminat cu tine

    3. lia: sedina incepe astfel: spune-mi de ce ai venit ce vrei sa afli, dupa care pune intrebari cam personale, sedinta dureaza o ora dintre care 15-20 min trebuie sa bei cafeaua fara sa te grabesti, iar dupa aceea sedinta seamana cu o caseta de 10min care o asculti de 3 ori, lia a nimerit cam 30% din prezent si trecut

    4. judith : trecut si prezent aproape bine 70% dar in schimb sedinta nu incepe la ora fixata, pt ca are pe cineva care intarziase, si in cazul meu nu a durat o ora ci cam 40 -45 min

    fetelor, sunteti mari vaccinate nu sunt aici sa fac reclama ci doar sa impartasesc experienta mea

    o seara buna, laura

     

     Draga Laura, iti multumesc pentru ca ne impartasesti experienta ta, ma bucur ca mai este cineva care a mers in mai multe locuri, tu ai fost chiar la 6 ,,ghicitoare". Sper sa ti se implineasca predictiile lor daca ti-au spus de bine si sa ne tii si pe noi la curent! Numai bine!


    Acest mesaj a fost editat de către 3i3i: 24 Sep 2013, 13:01
  •  
    • 10 mesaje
    24 Sep 2013, 16:38
    0 4
    3i3i multumesc la fel, da am fost la 6 dar nu in aceeasi zi lol

    la cateva zile de la programarea facuta la Catalina si Ana am fost surprina sa am rezultate pozitive chiar de a 2-a zi.. Si Alina e bunicica da termina repede cu tine
  •  
    • 13 mesaje
    24 Sep 2013, 17:39
    0 5
    lolote said:3i3i multumesc la fel, da am fost la 6 dar nu in aceeasi zi lol

    la cateva zile de la programarea facuta la Catalina si Ana am fost surprina sa am rezultate pozitive chiar de a 2-a zi.. Si Alina e bunicica da termina repede cu tine

     

    Doamne Dumnezeule, ma bucur din suflet, si mie mi-a spus lucruri grazave imi doresc din suflet sa mi se intample!!!


    Acest mesaj a fost editat de către 3i3i: 24 Sep 2013, 17:40