Doamna care ghiceste in cafea

  •  
    • 73 mesaje
    11 Aug 2013, 16:42
    7 4
    VACUTA said:www.ghicitincafea.ro

     

  •  
    • 59 mesaje
    11 Aug 2013, 21:01
    7 9
    Vai cata reclama !!!!! Am fost si eu la doamna Lia care sta in Rahova. Vb mult, repeta aceleasi lucruri si din ce spune nimic nu e adevarat!!! M-am saturat de sarlatane deastea care pretind ca sunt mari ghicitoare... Si te intreaba amanunte din viata ta, dupa care inerpreteaza pe baza la cee spuse in ora care stai cu dansa... 50 RON pt aberatii nu mersi.
    Acest mesaj a fost editat de către lil78: 11 Aug 2013, 21:01
  •  
    • 73 mesaje
    11 Aug 2013, 22:26
    7 0
    lil78 , mie mi-a placut de dansa dar as dori sa mai merg si la altcineva . Daca tu cunosti o doamna care sa fie romanca si de care ti-a placut , te rog , lasa-i numarul aici . Multumesc
  •  
    • 59 mesaje
    11 Aug 2013, 23:27
    1 6
    Da, mai cunosc o doamna in varsta la care ma duc de 3-4 ani care sta in zona Obor -Teiul Doamnei. Dansa este super, primeste de dimineata pana seara , programarea se face in aceeasi zi. Doamna Ana 07 66 83 78 00 sau 07 44 95 52 57. O sa vezi diferenta intre d-na Lia si d-na Ani . Si d-na din zona Brancoveanu e buna si mi-a placut de dansa mai ales ca ea nu era pe nicaieri pe net, dadea numai la cunostinte si eu am sfatuit-o sa isi puna anunturi si am vb despre dansa mai sus un pic. Promit ca nu o sa fi dezamagita.
    Acest mesaj a fost editat de către lil78: 11 Aug 2013, 23:29
  •  
    • 73 mesaje
    12 Aug 2013, 08:15
    7 1
    lil , eu am primit un mesaj privat in care cineva ma ruga sa-i spun unde merg eu sa-mi ghicesc . Eu n-am facut decat sa scriu unde merg si parerile unor doamne care au fost la ea. Bun. Eu am fost si la doamna Ana din zona Obor , si n-am fost singura , deci am martori . Afost cea mai dezamagitoare intalnire cu vreo ghicitoare , vreodata . Colega mea este casatorita si instarita iar doamna Ani i-a zis ca e necasatorita , ca nu se casatoreste cu sotul ei , ca e sarac si puturos , etc. Mie mi-a zis ca sotul meu traieste 76 de ani si el a murit acum 2 ani .
  •  
    • 73 mesaje
    12 Aug 2013, 08:20
    2 2
    Tu ai lasat nr. de tel. al unei tinere : tinerica de 38 de ani " . Poate esti tu " tinerica " sau o cunostinta de-a ta , nu conteaza Lil 78 , eu vreau sa mai merg la cineva dar cineva mai mare de ani sau chiar in varsta . De gustibus...
  •  
    • 73 mesaje
    12 Aug 2013, 08:53
    1 0
    Doamna din Brancoveanu se numeste Adriana sau Sorina?
  •  
    • 59 mesaje
    12 Aug 2013, 15:53
    3 6
    Augusta, la dna Ana la inceput era ok, mi-a zis lucruri adevarate dar in ultimul timp imi cam zicea acceleasi lucruri si de aceea am vrut sa incerc in alta parte. Nu mai retin numele doamnei din Brancoveanu da are pana in 35 si un copil mic de 6-7 luni. Nu cunosc o alta doamna, imi pare chiar rau ca nu te pot ajuta. Mai stiam o doamna la care am fost acum 10 ani si statea in Drumul Taberei dansa m-a lasat cu gura cascata.. Am pierdut numele, nr si adresa dansei daca cineva o cunoaste pe aceasta doamna sa ne lase nr de tel va rog din suflet. Nu sunt eu cea care ghiceste, chiar mi-as dorii sa am acest har. Eu locuiesc in strainatate de cativa ani. Mi-as dori f mult sa stau in Bucursti le-as incerca pe toate. Dar cred ca nu trebuie sa ne ducem la aceeasi ghicitoare mereu pt ca ajunge sa ne cunoasca destul de bine si nu mai ne zice tot...
  •  
    • 1564 mesaje
    13 Aug 2013, 21:58
    8 1
    Buna, Lil78!


    Vad ca in incercarea ta evidenta pe forumuri de a te promova  pe tine sau pe o cunostinta de-a ta, o denigrezi pe doamna Lia și, mai mult, o  ridici in slavi pe doamna Ani din zona Obor, comparatie nepotrivita, de altfel.


    Am fost si eu la doamna Ana. Sedinta costa tot 50 de lei și hai să-ți spun ce intrebari mi-a intercalat in discursul ei dezlanat si repetitiv, in decurs de o ora: 

    - in prezent ai vreun partener?

    -cum il cheama? (a vrut numele, nu doar initiala)       

    -cati ani ai?

    - locuiesti cu el, nu-i asa?

    -el are locuinta proprie, sau cum?

    -il iubesti?

    - copii? Ai? (intai mi-a spus ca voi avea un copil, apoi a uitat si mi-a zis ca voi avea doi).

    - parintii te ajută cu bani, nu-i asa? Ei sunt instariti? (nu-i asa)

    - prietenul tau nu munceste. Nu gaseste de lucru, nu prea ii place munca, nu?    (nu-i asa)           

      
    Si tot asa, multe intrebari. La unele incerca ea sa raspunda, complet anapoda. 


    Daca tu halesti ce aiureli spune doamna Ana si daca nu ai sesizat intrebarile pe care ea le strecoara, desi ai mers 3-4 ani la ea, asa cum scrii tu aici, inseamna ca chiar nu ar trebui sa te duci la doamna Lia. Pentru ca cu ea e vorba de cu totul altceva.

      
  •  
    • 4350 mesaje
    13 Aug 2013, 22:15
    3 4
    mahabharata said:Buna, Lil78!


    Vad ca in incercarea ta evidenta pe forumuri de a te promova  pe tine sau pe o cunostinta de-a ta, o denigrezi pe doamna Lia și, mai mult, o  ridici in slavi pe doamna Ani din zona Obor, comparatie nepotrivita, de altfel.


    Am fost si eu la doamna Ana. Sedinta costa tot 50 de lei și hai să-ți spun ce intrebari mi-a intercalat in discursul ei dezlanat si repetitiv, in decurs de o ora: 

    - in prezent ai vreun partener?

    -cum il cheama? (a vrut numele, nu doar initiala)       

    -cati ani ai?

    - locuiesti cu el, nu-i asa?

    -el are locuinta proprie, sau cum?

    -il iubesti?

    - copii? Ai? (intai mi-a spus ca voi avea un copil, apoi a uitat si mi-a zis ca voi avea doi).

    - parintii te ajută cu bani, nu-i asa? Ei sunt instariti? (nu-i asa)

    - prietenul tau nu munceste. Nu gaseste de lucru, nu prea ii place munca, nu?    (nu-i asa)           

      
    Si tot asa, multe intrebari. La unele incerca ea sa raspunda, complet anapoda. 


    Daca tu halesti ce aiureli spune doamna Ana si daca nu ai sesizat intrebarile pe care ea le strecoara, desi ai mers 3-4 ani la ea, asa cum scrii tu aici, inseamna ca chiar nu ar trebui sa te duci la doamna Lia. Pentru ca cu ea e vorba de cu totul altceva.

      

     Voi va contraziceti degeaba care-i mai buna, in final toate va pacalesc pe fata. Puteti merge la oricare dintre ele, ca tot aia e. Probabil sunt foarte inzestrate doamnele, din moment ce starea psihica si fizica le permite sa " vada " viata altora ore intregi.  Oare nu-si obosesc " harul "?

  •  
    • 22 mesaje
    13 Aug 2013, 22:23
    0 2
    din Craiova nu cunoaste nimeni o astfel de persoana care sa ghiceasca dar pe bune?
     Zau,daca n-ar exista numai sarlatance m-as duce la una,poate cunoaste cineva o ghicitoare 100% reala.PS- n-am chef sa-mi sara in cap fanatice religioase gen anda ca bla bla bla si nici sa-mi faceti capul calendar cele care nu credeti in treaba asta. o
    Acest mesaj a fost editat de către Mabel1: 13 Aug 2013, 22:26
  •  
    • 22 mesaje
    13 Aug 2013, 22:24
    0 2

     

    post dublu


    Acest mesaj a fost editat de către Mabel1: 13 Aug 2013, 22:25
  •  
    • 4350 mesaje
    13 Aug 2013, 22:27
    1 1
    Mabel1 said:din Craiova nu cunoaste nimeni o astfel de persoana care sa ghiceasca dar pe bune?
    Zau,daca n-ar exista numai sarlatance m-as duce la una,poate cunoaste cineva o ghicitoare 100% reala.PS- n-am chef sa-mi sara in cap fanatice religioase gen anda ca bla bla bla si nici sa-mi faceti capul calebdar cele care in credeti in treaba asta.

     Eu una nu cred, dar daca tu gasesti una 100% reala, sunt si eu dispusa sa-mi schimb parerea. Si sa nu ceara bani .

  •  
    • 22 mesaje
    13 Aug 2013, 22:47
    0 3
    roseblue said:
    Mabel1 said:din Craiova nu cunoaste nimeni o astfel de persoana care sa ghiceasca dar pe bune?
    Zau,daca n-ar exista numai sarlatance m-as duce la una,poate cunoaste cineva o ghicitoare 100% reala.PS- n-am chef sa-mi sara in cap fanatice religioase gen anda ca bla bla bla si nici sa-mi faceti capul calebdar cele care in credeti in treaba asta.

     Eu una nu cred, dar daca tu gasesti una 100% reala, sunt si eu dispusa sa-mi schimb parerea. Si sa nu ceara bani .

     

     

    pai si unde mai e farmecul,cumva trebuie sa te jumoale de bani. :;

    De asta am o retinere in a apela la asa-zisele ghicitoare fara pic de har,pleci de la ele si cu banii luati dar si cu capul bombardat de aiurelile ei.

    De asta intreb poate exista cineva sa ghiceasca pe bune nu hoate de astea care in general sunt tiganci borate.

  •  
    • 59 mesaje
    14 Aug 2013, 13:52
    1 7
    Roseblue, nu am nimic cu doamna Lia, am fost de 3ori la dansa si de fiecare data a fost la fel. Un singur lucru a nimerit ca o sa iau un examen f important. In rest aberatii da o sa pleci cu prietenu in vacanta, o sa fie bine dupa o sa te muti la el, dupa x luni o sa faci un copil. O sa iti iei servici, etc. Nimic nu s-a intamplat nu vacanta, nu copil, nu servici. Intre timp mi-am schimbat prietenu. Alta data ma duc imi zice ca o sa ma cert cu prietenul pe care il aveam de cateva luni ca ma insala, dar uite ca suntem si azi impreuna.... De 2ani ( ultima oara cand am fost la dansa). Diferenta intre d-na Ana si d-na Lia este ca la Ana ghicitul in cafea dureaza o ora, pune f putine intrebari unde trebuie sa confirmati daca ceea ce a iesit in cafea (litera-data-numar) corespunde cu ceea ce doriti sa aflati, iar Lia vb f mult intra in viata omului cere detalii si sedinta de ghicit dureaza 30 min, cafeaua o bei in 15-20 min iti cere sa ii spui despre ce vrei sa iti dai, iar intre timp tu te gandesti la problemele tale, si dansa incepe si vb in plus in loc sa te lasa sa te gandesti bine sa iasa ceva in cafeau aia pt care ai platit 50 Ron. I Cineva o promoveaza f bine pe d-na Lia i-a facut site si este peste tot pe net, pe toate siturile de anunturi sau forumuri. Sincer mie una nu imi place de dansa, cum tie nu iti place de d-na Ani. Se mai intampla ca un ghicitor sa nu nimereasca tot dar nu ca Lia din 3cafele si multe realizari am avut numai una, nici o ghicitoare sau ghicitor din lumea asta nu e Dumnezeu. Daca tie iti place la Lia nimeni nu te impiedica sa te duci in continuare. Estim ca avem dreptul sa ne spunem parerea pe acest forum. O zi buna in continuare
  •  
    • 4350 mesaje
    14 Aug 2013, 16:03
    2 2
    lil78 said:Roseblue, nu am nimic cu doamna Lia, am fost de 3ori la dansa si de fiecare data a fost la fel. Un singur lucru a nimerit ca o sa iau un examen f important. In rest aberatii da o sa pleci cu prietenu in vacanta, o sa fie bine dupa o sa te muti la el, dupa x luni o sa faci un copil. O sa iti iei servici, etc. Nimic nu s-a intamplat nu vacanta, nu copil, nu servici. Intre timp mi-am schimbat prietenu. Alta data ma duc imi zice ca o sa ma cert cu prietenul pe care il aveam de cateva luni ca ma insala, dar uite ca suntem si azi impreuna.... De 2ani ( ultima oara cand am fost la dansa). Diferenta intre d-na Ana si d-na Lia este ca la Ana ghicitul in cafea dureaza o ora, pune f putine intrebari unde trebuie sa confirmati daca ceea ce a iesit in cafea (litera-data-numar) corespunde cu ceea ce doriti sa aflati, iar Lia vb f mult intra in viata omului cere detalii si sedinta de ghicit dureaza 30 min, cafeaua o bei in 15-20 min iti cere sa ii spui despre ce vrei sa iti dai, iar intre timp tu te gandesti la problemele tale, si dansa incepe si vb in plus in loc sa te lasa sa te gandesti bine sa iasa ceva in cafeau aia pt care ai platit 50 Ron. I Cineva o promoveaza f bine pe d-na Lia i-a facut site si este peste tot pe net, pe toate siturile de anunturi sau forumuri. Sincer mie una nu imi place de dansa, cum tie nu iti place de d-na Ani. Se mai intampla ca un ghicitor sa nu nimereasca tot dar nu ca Lia din 3cafele si multe realizari am avut numai una, nici o ghicitoare sau ghicitor din lumea asta nu e Dumnezeu. Daca tie iti place la Lia nimeni nu te impiedica sa te duci in continuare. Estim ca avem dreptul sa ne spunem parerea pe acest forum. O zi buna in continuare

     Citeste mai bine, nu eu sunt aia care are o problema cu d-na Lia, sau d-na Ana . Eu doar am zis ca toate sunt niste impostoare, indiferent cum le cheama .

  •  
    • 59 mesaje
    14 Aug 2013, 17:59
    1 9
    Imi cer scuze roseblue, eram sigura ca tu ai scris mai sus. Probabil ca ai dreptate.
  •  
    • 59 mesaje
    17 Aug 2013, 01:20
    2 6
    ani7823 said:Buna,


    Merg la Catalina de 5 ani si nu am fost dezamagita niciodata. De ce merg la ea sau de ce este diferita? Pentru ca prin comparatie - nu doar prezice viitorul (carti, tarot sau cafea) iti ofera  si.. "consiliere". Da, cred ca consiliere este cuvantul.
    Cu alte cuvinte: iti spune de o anumita situatie care o sa se intample.. iti spune totodata si cum poti prevenii. preintampina sau trece cu bine peste situatia respectiva, pentru ca sunt anumite situatii care pot fi schimbate. M-am convins de asta.
    Sunt cateva articole in ziar despre ea. Sunt sigura ca daca cauti pe google numele ei ai sa le gasesti.
    Numele ei este Catalina Verinceanu Bacila si numarul ei de telefon este 0720 190 109 daca vrei sa ii-ei legatura cu ea.
    Daca te decizi sa mergi chiar te rog sa postezi aici experienta ta si  in ce fel te-a ajutat faptul ca mergi la cineva ca ea.
        

     

    http://www.gandul.info/reportaj/profesoara-de-romana-afacere-din-tarot-3112046. 100 RON sedinta -100€ pt un ghicit care dureaza 20 -30 min? M-ati facut curioasa o sa ii fac o vizita cat de curand
    Acest mesaj a fost editat de către lil78: 17 Aug 2013, 01:33
  •  
    • 59 mesaje
    17 Aug 2013, 01:29
    0 3
    aurelia231 said:

    cat de rele sunteti .

    fiaecare are dreptul sa-si spuna parerea ,dar pana la urma avem doar o viata ,fiecare poate face ce vrea ,ca o fi sau nu pacat e treaba fiecaruia, ca stie sau nu sa ghiceasca le priveste .poate sunt care totusi se pricep si iti spun ce trebuie sa iti spuna.

    si eu am fost la o tipa care mi-a ghicit in carti ,care mi-a facut si astrograme dar care m-a pus sa merg la biserica sa ma rog si care m-a facut sa cred in puterea domnului.

    chiar daca mi-a spus sau nu adevarul ,m-a ajutat mult ca am vorbit cu ea ,pentru ca uneori un strain te ajuta mai mult decat un apropiat ,poti vorbi deschis cu o persoana straina.

    poate nu au fetele astea care ghicesc nevoie de reclama ,dar poate sunt persoane care au nevoie sa vorbeasca cu cineva si eu o recomand cu mare drag ,chiar daca ea nu m-a rugat acest lucru ,dar ma gandesc ca poate mai sunt persoane care vor sa vorbeasca deschis cu ea : Mihaela -  0736865784    kmhaela@yahoo.com


    nu mai fiti rele si lasati lumea sa aleaga ceea ce crede fiecare ca e bine pentru ea 

     

    kmhaela mi-a dat si mie prin telefon in 2012 prin martie si din tot ce mi-a zis nimic nu s-a implinit!!!! vinde iluzii celor aflati in suferinta
  •  
    • 13 mesaje
    17 Sep 2013, 01:35
    3 5
    maratonul ghicitoarelor

    dragele mele, intr-o singura zi am fost la 3 doamne... ) :
    Alina, Lia, Catalina.
    aceasta a fost ordinea.. care s-a nimerit si a fost f bine asa.....
    toate 3 mi-au spus in mare aceleasi lucruri... care sunt si adevarate si au prezis acelasi viitor care imi doresc din suflet sa fie adevarat...
     
    Alina - si carti si cafea... cea mai expeditiva.... aceleasi lururi... niste initiale in cafea.. si muuuult pe langa adevar...total 100Ron.... nu ma mai duc...

    Lia - cafea... m-a intrebat putin i-am raspuns si mai putin a picat pe adevar... cu initiale, le-a nimerit, a vb putin si de trecut, adevarat...cost 50 Ron, dati de mine...am costatat mai tarziu ca imi mai lipseau inca 150 Ron din geanta, am lasat geanta in hol cat am fost la baie banii ii aveam in geanta deschisa..nu erau in portofel...va jur... pura coincidenta sau nu... alegeti voi daca o recomandati

    Catalina - carti de 4 feluri, de departe a stat ce mai mult timp, a spus multe lucruri a vazut situatia actuala asa cum este ea si un viitor frumos...educata se exprima elegant...in mare a spus ca si celelate, dar nimic pe langa adevar... a dat mai multe detalii si a spus mai multe lucruri...cost 150 Ron, a meritat, recomand sincer sa mergeti eu chiar ma mai duc!
    Acest mesaj a fost editat de către 3i3i: 17 Sep 2013, 01:39