Doamna care ghiceste in cafea

•  
    • 5 mesaje
    11 Ian 2021, 12:06
    1 0
    Cătălina tel. 0741.183.757 E o doamna fff bună, clarviziune, tarot, dezlegari, tratamente energetice. O cunosc din 2004......si nu am schimbat o pe o alta ghicitoare(am încercat, dar tot la ea am ajuns
  •  
    • 3 mesaje
    1 Mar 2021, 18:07
    0 0
    BUNA ZIUA! TE POTI PROGRAMA LA O SEDINTA DE TAROT  PREVIZIUNI GHICIT ~ EZOTERICA ~ RITUAL ~ TERAPIE si CONSILIERE - MESAJ WHATSAPP : 0726918488. SEDINTA SE PLATESTE (160 lei -2 ore) si POATE FI FACUTA - ONLINE!
  •  
    • 70 mesaje
    14 Mar 2021, 12:20
    3 0
    Buna seara, eu sunt Viviana, ghicesc in Tarot, ședințele la mine durează o ora, pot avea loc și telefonic, și nu sunt întrerupte de nimeni. Fac cu foarte mare drag și cu implicare acest lucru, este pentru mine un dar pe care îl prețuisc cu adevarat, iar faptul ca pot călăuzi oameni este o binecuvântare pe care o am, o port, si pe care am iubit-o și am sa o iubesc mereu. Dacă veți apela la mine va voi îndruma sa nu mai credeți in farmece sau făcături, va voi ajuta sa va reamintiți cata forța aveți in voi insiva, și voi încerca sa va reamintesc cata fericire puteți avea in jurul vostru, in caz ca ați uitat. Ma puteți contacta oricând la numărul de telefon 0733832678.
  •  
    • 2 mesaje
    22 Apr 2021, 07:12
    0 0
    anda22-7 said:Negruta din Tei...nu mai este...S a mutat cu cateva strazi mai jos....la Lucifer !

•  
    • 2 mesaje
    26 Apr 2021, 13:57
    0 0
    anda22-7 said:Negruta din Tei...nu mai este...S a mutat cu cateva strazi mai jos....la Lucifer !

•  
    • 2 mesaje
    25 Mai 2021, 09:28
    0 0
    Buna. Stie cineva numarul Alinei de da in carti si in cafea? este o doamna ce sta sau statea in zona Bucuresti - Salaj. Spunea Alicegeorgiana1234 ca si-a schimbat numarul de telefon, dar acum nu mai este valabil nici acela. Daca il are cineva as aprecia. Multumesc!
  •  
    • 5 mesaje
    5 Iun 2021, 17:39
    0 0
    Dia.BV said:Buna seara , este foarte greu sa alegi la cine sa te duci, in cine sa ai incredere asa ca am ales o doamna care ghiceste in cafea in functie de locatie, si asa am cunoscut pe doamna ana, desi in urma postarilor parerile dvs sunt partajate m-am dus totusi la dansa.

Nu gasesti aici o singura persoana de care sa se vorbeasca numai de bine. Eu cred ca conteaza foarte mult si starea noastra, eu una am ales sa ma duc intr-un moment unde nu aveam probleme pariculare dar, doream ceva schimbari : casa-servici .. 

Aceasta doamna, pensionara mi s-a parut corecta pentru o prima consultatie la dansa am avut ceva raspunsuri si mi-a vorbit si putin de trecutul meu. De acea prefer cititul in cafea: aici avem initiale, cifre sau forme.

Va recomand aceasta doamna, voua celor care doriti sa aflati ce va rezerva viitorul apropiat sau indelungat.

Doamna Ana 07 66 83 78 00 
    O seara placuta

•  
    • 70 mesaje
    26 Iul 2021, 17:18
    0 0
    Buna seara. Știu ca m-ați căutat însa am avut telefonul închis o perioadă, iar acum mi-am recuperat numărul de telefon 0733832678.
    Acest mesaj a fost editat de către Viviana26: 10 Aug 2021, 21:35
  •  
    • 6 mesaje
    30 Iul 2021, 21:45
    0 0
    Eu pentru Tarot o recomand pe Viviana din suflet pentru ca tot ce mi-a spus s-a întâmplat, este chiar foarte buna in ceea ce face, are har pentru asta cu adevarat, și e un om cald care te ajuta din suflet. Bisous pour ma Cherie Viviana
  •  
    • 1 mesaje
    9 Aug 2021, 10:28
    0 0
    GabrielaSim90 said:
    MCalinM said:Pentru cine care caută o vrăjitoare care să lucreze , va rog să-mi lasați mesaj în privat , știu ca mulți dintre voi o să credeți că laud aceea persoană fiindcă sunt ceva rudă cu ea , ei nu este așa după lungi cautări și câteva țepe am găsit o femeie învârstă care a reușit să mă ajute , am calcat în ceva și o perioadă bună de timp mi-a mers numai prost , până să dau de aceea femeie , bine înțeles am sunat-o mi-a zis ce a putut fiindcă nu prea are timp de telefon și dacă vreau să o caut , într-un final am ajuns la ea , și am vazut cu ochi mei ce poate face , mi-a spus sa aduc ou de acasă și apă când , am ajuns a turnat apă într-un bol și a pus oul cu cheia ce a zis ea ce nu a zis dintr-o dată a pocnit cheia și ma pus sa sparg cu crucea oul de acolo a ieșit ca un fel de șarpe mic negru care sugea din ou , după la pus într-un pahar sa facut mare ca o broscă neagră cu ochi albi , și dupa a dispărut , i-am plătit și am mers acasă și de când am fost lucurile încep să revină la normal , și o promovez pe această femeie fiindcă si ea ma ajutat și bine înțeles ca vreau sa va ajut și pe voi cei care aveți nevoie și v-ati pierdut speranța , știu și eu cum e să cauți și să nu-ți spună nimeni..

•  
    • 70 mesaje
    10 Aug 2021, 21:37
    0 0
    lory29 said:Eu pentru Tarot o recomand pe Viviana din suflet pentru ca tot ce mi-a spus s-a întâmplat, este chiar foarte buna in ceea ce face, are har pentru asta cu adevarat, și e un om cald care te ajuta din suflet. Bisous pour ma Cherie Viviana

Mulțumesc mult Lori. Bissous!
  •  
    • 4 mesaje
    27 Aug 2021, 12:26
    0 0
    mahabharata said:

Mie imi ghiceste in cafea o doamna, in Bucuresti. Dar doamna serioasa, nu... Merg la ea acasa, singura sau cu prietenele. Are vocabular frumos, se exprima clar, e corecta si sincera. Cunoaste semnele, le interpreteaza si le coreleaza cu intuitie... mie-mi place. Ghiceste cate o ora intreaga si nu cere mult. Dar te lasa masca de ce vede in ceasca aia.
    Mi-a zis femeia ca, daca sunt multumita de cum mi-a ghicit, sa spun si altora, pe internet.
    Asta si fac acuma, va las numarul ei: 0721 989 698.

•  
    • 4 mesaje
    27 Aug 2021, 12:27
    0 0
    mahabharata said:

Mie imi ghiceste in cafea o doamna, in Bucuresti. Dar doamna serioasa, nu... Merg la ea acasa, singura sau cu prietenele. Are vocabular frumos, se exprima clar, e corecta si sincera. Cunoaste semnele, le interpreteaza si le coreleaza cu intuitie... mie-mi place. Ghiceste cate o ora intreaga si nu cere mult. Dar te lasa masca de ce vede in ceasca aia.
    Mi-a zis femeia ca, daca sunt multumita de cum mi-a ghicit, sa spun si altora, pe internet.
    Asta si fac acuma, va las numarul ei: 0721 989 698.

•  
    • 4 mesaje
    27 Aug 2021, 12:31
    0 0
    Doamna care ghiceste foarte bine in carti si cafea,Bucuresti zona Salaj ,merg la ea de peste 10 ani si nu am reusit sa gasesc pe altcineva mai bun ca ea ! Va recomand cu caldura , numarul ei de telefon este 0768531022
  •  
    • 4 mesaje
    27 Aug 2021, 12:31
    0 0
    Doamna care ghiceste foarte bine in carti si cafea,Bucuresti zona Salaj ,merg la ea de peste 10 ani si nu am reusit sa gasesc pe altcineva mai bun ca ea ! Va recomand cu caldura , numarul ei de telefon este 0768531022