Doamna care ghiceste in cafea

  •  
    • 20 mesaje
    16 Feb 2020, 20:29
    0 1
    An09g said:Stiu si eu o doamnă care ghicește in carti foarte bine in sectorul 3. Va las numarul 0728792768 doamna Adina

     

  •  
    • 20 mesaje
    16 Feb 2020, 20:32
    0 1
    Am fost la doamna si tot ce mi a ghicit s-a adeverit.ghiceste foarte bine,are har.va las nr dansei 0728792768
  •  
    • 20 mesaje
    16 Feb 2020, 20:36
    0 1
    Aceasta doamna este foarte pricepută,am fost la dânsa mi a ghicit in carti si in tarot si s a adeverit totul.Locuiește in București.Apelati 0728792768
  •  
    • 20 mesaje
    16 Feb 2020, 20:41
    0 0
    mahabharata said:

    Mie imi ghiceste in cafea o doamna, in Bucuresti. Dar doamna serioasa, nu... Merg la ea acasa, singura sau cu prietenele. Are vocabular frumos, se exprima clar, e corecta si sincera. Cunoaste semnele, le interpreteaza si le coreleaza cu intuitie... mie-mi place. Ghiceste cate o ora intreaga si nu cere mult. Dar te lasa masca de ce vede in ceasca aia.
    Mi-a zis femeia ca, daca sunt multumita de cum mi-a ghicit, sa spun si altora, pe internet.
    Asta si fac acuma, va las numarul ei: 0721 989 698.

     

     

  •  
    • 11 mesaje
    22 Feb 2020, 11:33
    1 1
    Buna ziua , 

    Imi permit sa impart cu voi experienta mea . Atrasa de anuntul doamnei Lia, am sunat-o (in luna mai 2019)  pentru o sedinta . Imi pare foarte rau dar, experienta mea nu a fost foarte placuta .. Am stat la dansa aproximativ 40-45min, mi-a vorbit frumos, mi-a spus ca ma voi marita in vara (anul 2019), si alte detalii, dar toate numai aiureli. Barbatul cu care trebuia sa ma marit, m-a parasit pentru alta dupa cateva saptamani.  Nu stiu de ce nu a vazut asa un detaliu importatnt. Citind anuntul dansei, mi-a dat asa o impresie buna .



    Dupa, la sfarsitul verii trecute am zis hai ca dau un ban, dar ma duc la Catalina Vericianu! Vai ce femeie versata, te stoarce de bani, a stat cu mine cred ca 30 de minute . Sta la vila, pleaca in vacanta la soare la fiecare 2luni, mai mult mi-a vorbit de dansa ca de mine.Am plecat tare dezamagita, in mare te duci bou si vii vaca.



    Vorbind cu o colega de servici, Claudia mi-a recomandat-o pe Ana. Am ezitat foarte mult timp inainte de a suna-o. Prima ipresie: femeie serioasa, are o anumita varsta. Mi-a facut cafeaua, am stat 1h la dansa, m-a servit cu suc si prajituri, (respectoasa femeia) si mi-a gicit bine, mi-a spus ca ma voi marita cu un coleg de servici si ca voi avea un copil. Pai, din Septembrie 2019 pana in ziua de azi, m-am casatorit civil cu un coleg, si sunt insarcinata, vom avea un copil anul acesta.  O recomand pe aceasta doama, daca doriti sa o contactati, va las nr de telefon 07.66.83.78.00. Sedinta este 100 ron. 
  •  
    • 73 mesaje
    22 Feb 2020, 20:07
    0 0
    La jumatatea lunii aprilie 2019, doamna Lia a suferit un accident vascular cerebral, a fost si in spital, motiv pentru care, o perioada de cateva luni, nu s-a mai ocupat cu ghicitul in cafea. Ba chiar a si blocat cateva din fetele mai insistente la telefon. Va spun din sursa sigura.                                                             Atunci cand mergi la dansa, sedinta dureaza o ora si jumatate si nu pleci pana nu esti lamurita.                 Dansa nu da raspunsuri gen: pana la sfarsitul anului te mariti cu x, dansa are altfel de raspunsuri.                  In aceasta activitate este loc pentru toata lumea, nu e nevoie sa scrii pe toate topicurile acelasi enunt. Oricum, ele, ghicitoarele, se vor cerne, nu e nevoie de interventia nimanui. Numai bine!

  •  
    • 11 mesaje
    22 Feb 2020, 23:19
    0 0
    augusta23 said:La jumatatea lunii aprilie 2019, doamna Lia a suferit un accident vascular cerebral, a fost si in spital, motiv pentru care, o perioada de cateva luni, nu s-a mai ocupat cu ghicitul in cafea. Ba chiar a si blocat cateva din fetele mai insistente la telefon. Va spun din sursa sigura.                                                             Atunci cand mergi la dansa, sedinta dureaza o ora si jumatate si nu pleci pana nu esti lamurita.                 Dansa nu da raspunsuri gen: pana la sfarsitul anului te mariti cu x, dansa are altfel de raspunsuri.                  In aceasta activitate este loc pentru toata lumea, nu e nevoie sa scrii pe toate topicurile acelasi enunt. Oricum, ele, ghicitoarele, se vor cerne, nu e nevoie de interventia nimanui. Numai bine!

     
    Nu am data exacta, era sigur in Mai.
    Poate ca tie Augusta, pentru ca esti clienta fidela sau obisnuita, nu stiu cum sa te numesc, iti da altfel. Sta o ora jumatate cu tine,si iti vorbeste altfel.
    Cu mine a stat in jur de 30 de minute. Si, din pacate mi-a prezis lucruri care nu s-au intamplat. Lia (nici alta ghicitoare) nu este Dumnezeu, dar la mine nu s-a nimerit deloc.
    Ai dreptate, in aceasta activitate nu este loc pentru toata lumea, dar acest forum este facut pentru a ne impartasi parerile (bune sau rele), si experientele traite.
    Mi-ar fi placut sa stea o ora jumate cu mine, sa imi spuna cat de cat lucrurilor pe nume, si nu mai pierdeam timpul si banii.

    Bafta

  •  
    • 11 mesaje
    22 Feb 2020, 23:31
    0 0
    augusta23 said:La jumatatea lunii aprilie 2019, doamna Lia a suferit un accident vascular cerebral, a fost si in spital, motiv pentru care, o perioada de cateva luni, nu s-a mai ocupat cu ghicitul in cafea. Ba chiar a si blocat cateva din fetele mai insistente la telefon. Va spun din sursa sigura.                                                             Atunci cand mergi la dansa, sedinta dureaza o ora si jumatate si nu pleci pana nu esti lamurita.                 Dansa nu da raspunsuri gen: pana la sfarsitul anului te mariti cu x, dansa are altfel de raspunsuri.                  In aceasta activitate este loc pentru toata lumea, nu e nevoie sa scrii pe toate topicurile acelasi enunt. Oricum, ele, ghicitoarele, se vor cerne, nu e nevoie de interventia nimanui. Numai bine!

     
    Pe 3 iunie anul trecut, ai postat un mesaj in care vorbeai de Lia, daca zici ca pentru cateva luni nu s-a mai ocupat cu ghicitul nu trebuia sa o citezi, trebuia sa o lasi sa se odihneasca pentru ca avea nevoie.
    In majoritatea mesajelor tale vorbesti numai de Lia, am inteles (si eu si altii) ca esti prietena cu dansa si ca te trateaza ca pe o clienta VIP.

    Eu, in schimb am pus o singura postare in care am vorbit de experientele mele. In alegerea mea de a merge le Lia, tu m-ai influentat sigur! In 2019, eu cautam pe cineva care sa imi dea in cafea, nu in carti. Lia, Catalina si Ana. Le-am incercat pe toate aceste doamne.

    Sunt o simpla femeie, care avea, (intr-un moment important din viata mea) nevoie de lamuriri. Nu judec pe nimeni, ca nu sunt Dumnezeu. Fiecare este liber sa aleaga doamne sau domnul care giceste in carti, cafea, stele..

    Bafta

  •  
    • 6 mesaje
    26 Feb 2020, 14:02
    0 0
    Caut o ghicitoare bună, excluzi țigănci!
    Acest mesaj a fost editat de către Iness12: 26 Feb 2020, 14:12
  •  
    • 20 mesaje
    27 Feb 2020, 09:50
    0 0
    Bia..lidia said:Doamna la care am fost ghicește foarte bine,si in carti si in tarot este din București.Va las numărul dansei 0728792768

     

  •  
    • 20 mesaje
    27 Feb 2020, 09:53
    0 0
    Doamna ghicește foarte bine,am fost la dânsa si am fost foarte mulțumită.Vo recomand cu încredere.nr de tel al dansei 0728792768
  •  
    • 20 mesaje
    1 Mar 2020, 18:29
    0 0
    Bia..lidia said:Doamna ghicește foarte bine,am fost la dânsa si am fost foarte mulțumită.Vo recomand cu încredere.nr de tel al dansei 0728792768

     

  •  
    • 7 mesaje
    4 Mar 2020, 15:36
    0 0
    gabriella04 said:Buna! Cat costa o sedinta la domnul Alexandru ?

     

    200 lei
  •  
    • 7 mesaje
    4 Mar 2020, 15:40
    0 0
    Bia..lidia said:
    mahabharata said:

    Mie imi ghiceste in cafea o doamna, in Bucuresti. Dar doamna serioasa, nu... Merg la ea acasa, singura sau cu prietenele. Are vocabular frumos, se exprima clar, e corecta si sincera. Cunoaste semnele, le interpreteaza si le coreleaza cu intuitie... mie-mi place. Ghiceste cate o ora intreaga si nu cere mult. Dar te lasa masca de ce vede in ceasca aia.
    Mi-a zis femeia ca, daca sunt multumita de cum mi-a ghicit, sa spun si altora, pe internet.
    Asta si fac acuma, va las numarul ei: 0721 989 698.

     

     

     

    am fost si eu la Lia. Nu s a intamplat nimic din ce mi a spus acum 3 ani. Ba dimpotrivă ...mi a spus că mă mut cu iubitul meu si ca bla bla si de fapt ne am despărțit ..
  •  
    • 3765 mesaje
    5 Mar 2020, 19:50
    0 0
    An09g said:

     

     

     

    am fost si eu la Lia. Nu s a intamplat nimic din ce mi a spus acum 3 ani. Ba dimpotrivă ...mi a spus că mă mut cu iubitul meu si ca bla bla si de fapt ne am despărțit ..

     

    Cred ca a fost cafeaua expirata.

  •  
    • 7 mesaje
    7 Mar 2020, 08:54
    0 0
    anda22-7 said:Negruta din Tei...nu mai este...S a mutat cu cateva strazi mai jos....la Lucifer !

     

    vai ce handicapata esti...Nu mi vine ochilor a crede ...Dacă tot esti asa credincioasă și si nu crezi in carti si crezi ca e păcat si toate cacaturile pe care le ai in cap,ce morții matii cauti pe forum aici????? Vad ca tipele care ti au replicat pana acum au fost finute in exprimare ,dar cu tine nu merge asa. Te sfătuiesc să dispari dracului la biserica sau oriunde,în afara de forumul asta
  •  
    • 3765 mesaje
    8 Mar 2020, 11:59
    2 0
    An09g said:
    anda22-7 said:Negruta din Tei...nu mai este...S a mutat cu cateva strazi mai jos....la Lucifer !

     

    vai ce handicapata esti...Nu mi vine ochilor a crede ...Dacă tot esti asa credincioasă și si nu crezi in carti si crezi ca e păcat si toate cacaturile pe care le ai in cap,ce morții matii cauti pe forum aici????? Vad ca tipele care ti au replicat pana acum au fost finute in exprimare ,dar cu tine nu merge asa. Te sfătuiesc să dispari dracului la biserica sau oriunde,în afara de forumul asta

     

     

    Va recomand o citire de carte sau un ghicit in cafea. Poate va spune ca va cade cineva la pat si va linisteste.

  •  
    • 1 mesaje
    31 Mar 2020, 13:36
    1 1
    Buna fetelor...sunt o persoana foarte atrasa de zona ezoterica si va jur ca am facut 'turul' ghicitoarelor din Romania )...da stiu..am si eu o adictie de ceva...Cautam mereu raspunsuri pentru ca viata mea nu a fost deloc usoara si am ajuns sa am niste problenme groaznice: Tentative de sinucidere, blocaje pe partea relationala, insomnii, atacuri de panica...etc

    Citind acest forum am citit revivewuri despre domnul Alexandru si am zis ok...hai sa incerc...sincer am crezut ca o sa fiu din nou mega dezamagita darr surpriza...omul asta m-a uimit, Fara sa dea in carti sau cafea ceva mi-a zis totul despre mine, despre problenele mele despre ce urmeaza sa se intample si s-a si intamplat. Nu inteleg exact cum face sau ce face dar e vb de un har. E adevarat ac este foarte ocupat si dureaza pana va poate primi ( eu am facut si online la inceput ) insa ...mi-a schimbat viata. Tot ce a zis asa a fost. 

    Il recomand din inima fetelor ! Daca vreti sa redeveniti voi apelati la el . Va las nr de telefon aici : 0743101414 

  •  
    • 84 mesaje
    31 Mar 2020, 17:53
    1 0
    roxana.sirca , Fara sa dea in carti sau cafea ceva mi-a zis totul despre mine

     M-ai facut extrem de curioasa. Cum a reusit?

  •  
    • 28 mesaje
    4 Apr 2020, 20:37
    1 0
    roxana.sirca said:Buna fetelor...sunt o persoana foarte atrasa de zona ezoterica si va jur ca am facut 'turul' ghicitoarelor din Romania )...da stiu..am si eu o adictie de ceva...Cautam mereu raspunsuri pentru ca viata mea nu a fost deloc usoara si am ajuns sa am niste problenme groaznice: Tentative de sinucidere, blocaje pe partea relationala, insomnii, atacuri de panica...etc

    Citind acest forum am citit revivewuri despre domnul Alexandru si am zis ok...hai sa incerc...sincer am crezut ca o sa fiu din nou mega dezamagita darr surpriza...omul asta m-a uimit, Fara sa dea in carti sau cafea ceva mi-a zis totul despre mine, despre problenele mele despre ce urmeaza sa se intample si s-a si intamplat. Nu inteleg exact cum face sau ce face dar e vb de un har. E adevarat ac este foarte ocupat si dureaza pana va poate primi ( eu am facut si online la inceput ) insa ...mi-a schimbat viata. Tot ce a zis asa a fost. 

    Il recomand din inima fetelor ! Daca vreti sa redeveniti voi apelati la el . Va las nr de telefon aici : 0743101414 

     

    Dl Alexandru despre care vorbești este de fapt Florin Reiki il găsiți și pe fb