Doamna care ghiceste in cafea

  •  
    • 3 mesaje
    5 Sep 2019, 16:34
    4 6
    Buna ziua! Va rog sa imi spuneti care este costul unei sedinte la dl. Alexandru? Doresc sa ajung la el, dar as vrea sa stiu si care este costul estimativ. Multumesc!
  •  
    • 1 mesaje
    11 Sep 2019, 13:31
    1 0
    Buna dragele mele, vreau sa va spun ca desi plina de dubii si neincredere am apelat la acest domn Alexandru. Am fost uluita!!!! Tot ce mi-a spus este foarte real, a reperat la mine tot ce trebuia rezolvat si chiar astazi pot spune cu mana pe inima ca pot simti viata din nou. 
    Am apelat la diversi psihologi, diverse doamne care dau in carti...insa mai rau ma afundam.

    Este incredibil Alexandru, de o calmitate si intelegere iesita din comun. Mi-a adus in fata o serie de probleme de care uitasem care de fapt erau cauzele problemelor. Simt ca sunt alt om! Va recomand din toata inima. Pe langa problemele trecutului incep toate previziunile facute de el sa se adevereasca. 

    Multumesc cerului ca am reusit sa ajung la el !

    Daca cititi aceste randuri vreau sa va multumesc din suflet domnule Alexandru!

    Va las numarul lui de telefon : 0743101414

     
  •  
    • 1 mesaje
    13 Sep 2019, 12:55
    0 0
    violetaionescu said:Buna dragele mele, vreau sa va spun ca desi plina de dubii si neincredere am apelat la acest domn Alexandru. Am fost uluita!!!! Tot ce mi-a spus este foarte real, a reperat la mine tot ce trebuia rezolvat si chiar astazi pot spune cu mana pe inima ca pot simti viata din nou. 
    Am apelat la diversi psihologi, diverse doamne care dau in carti...insa mai rau ma afundam.

    Este incredibil Alexandru, de o calmitate si intelegere iesita din comun. Mi-a adus in fata o serie de probleme de care uitasem care de fapt erau cauzele problemelor. Simt ca sunt alt om! Va recomand din toata inima. Pe langa problemele trecutului incep toate previziunile facute de el sa se adevereasca. 

    Multumesc cerului ca am reusit sa ajung la el !

    Daca cititi aceste randuri vreau sa va multumesc din suflet domnule Alexandru!

    Va las numarul lui de telefon : 0743101414

     

     

    Buna ziua,

    Vreau sa incep prin a va spune ca nu sunt genul de om care sa caute prin ghicitori raspunsuri, insa viata m-a adus intr-o situatie din care nu mai vedeam scapare in nici o directie. Am tot cautat raspunsuri la preoti, am fost si la doamne care dau in cafea etc. Gasind acest forum am citit despre Alexandru reviewurile si am zis ca este ultimul lucru pe care il mai incerc. Va jur ca am ramas impresioinata de tot ce mi-a zis, de calmul lui, de modul in care m-a inteles si de ajutorul pe care mi l-a dat. Nu inteleg nici pana azi exact ce si cum face exact insa stiu doar ca simt ca sunt o versiune imbunatatita a mea. Plus ca tot ce mi-a spus s-a intamplat . Ii multumesc din suflet si va recomand cu caldura sa mergeti la dansul macar odata in viata.  

  •  
    • 3 mesaje
    16 Sep 2019, 03:39
    0 0
    Ghicesc in carti si la telefon. Ma puteti suna si primele 5 minute vor fi gratuite pentru a va convinge ca sunt corecta si stiu sa ghicesc bine. Apoi daca veti fi multumiti imi virati 50 ron intr un cont bancar. Nu ezitati sa ma contactati, doar asa puteti afla detalii despre trecutul prezentul si viitorul dumneavoastra. D na Adriana.0721 920 404
  •  
    25 Sep 2019, 11:46
    1 0
    Glory8 said:Buna ziua! Va rog sa imi spuneti care este costul unei sedinte la dl. Alexandru? Doresc sa ajung la el, dar as vrea sa stiu si care este costul estimativ. Multumesc!

     
    Buna ziua,  sunt o persoana care a avut extrem de multe probleme incepand cu varsta de 7 ani, de la probleme de sanatate, familiale, relationale...si toate astea m-au adus in niste situatii de se puteau scrie romane . Recunosc ca am fost la foarte multe persoane care dau in carti, citesc, vad in stele...toate au fost iluzii desarte. In disperare de cauza si dupa cautari am ajuns sa dau de Alexandru...am zis sa incerc ca nu am nimic de pierdut. 
    In afara profesionalismului va pot spune ca am descoperit un om foarte cald si sincer, un om care mi-a schimbat viata la 180 de grade. Nu va asteptati la cineva care va spune viitorul si atat, este mai mult de atat. Lucreaza la nivel energetic iar efectele sunt extraordinare. Eu datorita lui am alt job, alt statut, alt tonus...sunt alt om din toate punctele de vedere. Plus ca aveam foarte multe legaturi care au disparut efectiv. Macar odata in viata trebuie sa ajungeti la el.
    Il recomand din toata inima.  
    Desi toata lumea lasa nr lui de telefon am sa il las si eu 0743101414.
    Apelati cu toata increderea ! 
    Cuvintele sunt de prisos... 

  •  
    27 Sep 2019, 11:00
    3 1

    Eu acum va scriu de pe contul magazinului de lenjerie intima din Iasi unde lucrez, nu mi-a mai facut alt cont, dar va zic sincer ca am descoperit acum jumatate de an o batranica ALEXA ECATERINA, o gasiti si pe Facebook acum (Alexa Ale e contul) si pt 3 mil dupa ce am intrat in lucrare si mi-a dat multe ponturi pentru spor si atractie, mi-a ghicit exact si asa s-a si intamplat in urmatoarea perioada! O recomand cu drag!

  •  
    7 Oct 2019, 13:27
    0 0
    Buna tuturor, 

    Vreau sa incep prin a va marturisi ca niciodata in viata mea nu am crezut in partea asta spirituala, senzoriala sau cum vreti sa ii spuneti. Insa cand am ajuns la fundul sacului ca sa zic asa am tot cautat raspunsuri referitoare la viata mea in diferite locuri. Nu am gasit nici un raspuns ...pana la Alexandru. Am ajuns la el printr-o amica...sceptic fiind am tot cautat informatii despre el si am ajuns si pe acest forum. M-am hotarat sa incerc, mai mult la insistentele amicei mele..nu regret nici o clipa. Mi-a schimbat complet tonusul, gandirea si tot ce mi-a zis ...am crezut ca sunt la camera ascunsa...repet nu am crezut niciodata in asa ceva..insa Alexandru mi-a schimbat viata si ii multumesc din suflet pentru asta. 
    Macar odata in viata trebuie sa ajungeti la el...eu il recomand mereu ca un cadou pentru propria persoana. 
    Am reusit sa ma pun din nou pe linia de plutire si sa ma regasesc...iar tot ce mi-a spus s-a intamplat cu punct si virgula. Sunt ce sunt astazi datorita lui! 
    Il recomand cu toata inima ! Multumesc Alexandru ! 

  •  
    • 1 mesaje
    20 Oct 2019, 10:22
    0 0
    Buna fetele!In zona Targu Mures, nu cunoasteti pe nimeni?La Dl Alexandru cat costa o consultatie?
  •  
    • 1 mesaje
    23 Oct 2019, 11:56
    0 0
    Viviana15 said:Buna fetele!In zona Targu Mures, nu cunoasteti pe nimeni?La Dl Alexandru cat costa o consultatie?

     
    Buna ziua, din cate stiu domnul Alexandru face consultatii si online. Eu am ajuns la el acum aproximativ o luna, am ramas absolut socata de tot ceea ce mi-a spus si nu numai atat de progresele fascinante pe care le-am facut in ceea ce ma priveste. Nu exista ceva care sa defineaza experienta avuta cu Alex, este ceva mistic, divin.
    Eu continui sa merg la el de atunci si viata mea e complet alta. Sincer va spun, eram convinsa ca voi ramane singura toata viata..insa fix cand mi-a zis ca il voi intalni l-am intalnit, dar am si lucrat cu mine ce-i drept prin el.
    Il recomand cu caldura, este efectiv o experienta unica.
    Las si eu numarul lui aici : 0743101414. Va recomand sa ii scrieti pe whatsapp..la telefon raspunde mai greu fiind in terapii.
    Si lasati scepticismul la o parte...exista si oameni ca el ! 

  •  
    • 100 mesaje
    23 Oct 2019, 19:00
    0 0
    -
    Acest mesaj a fost editat de către Viviana26: 9 Oct 2023, 23:44
  •  
    • 1 mesaje
    5 Dec 2019, 00:36
    0 0
    Buna tuturor,sunt noua pe site ,sper ca scriu la rubrica care trebuie .Vreau sa va intreb cunoasteti o d.na care ghiceste in carti si cafea zona Rahova?Mentionez este de etnie roma ,locuieste la casa,cand ajungi e posibil sa te sperie ,,zona,,.Nu am mers foarte des la d.ne care ghicesc,am ajuns la aceasta d.na insotita de cateva prietene,mai mult din curiozitate.La acel moment am fost surprinsa de ce mi-a zis legat de trecut ,councidenta sau nu dar se potrivea.Am 41 de ani si cred k am fost de vreo 5..6 ori la diferite d.ne,asa cum spuneam fara sa am vreo pb grava,sau sa cred prea mult in asta.Ideea este su trecut 5 ani de atunci ,multe din lucrurile spuse s-au adeverit inclusiv ca in ,,4 puncte mari voi avea un proces,,si iata-ma in situatia asta din pacate,ainceput in urma cu un an.Imi este destul de greu cred ca dau de ea,fata care o conactase mi-a dat nr dar ....este schimbat sau cine stie,intra mesageria si ici nu stiu sa mai ajung acolo.Va rog daca o cunoasteti anuntati-ma.Multumesc si mult succes.
    Acest mesaj a fost editat de către Eupot: 5 Dec 2019, 00:50
  •  
    • 11 mesaje
    9 Dec 2019, 13:48
    0 0
    Buna ziua,

    Las acest mesaj deoarece doresc sa va dau numele si nr de telefon al unei doamne serioase in varsata de 50 ani, pe care am cunoscut-o in urma cu 10ani cand am apelat la dansa pentru a cunoaste viitorul. 

    Simona locuieste in zona Bacau (poate ca unele dintre dvs o cunoasteti), nu cred ca o gasiti pe internet, dansa mi-a fost recomandata de o prietena. Este foarte priceputa sa dea in tarot.  Consultatia costa 120 Ron, nu are nevoie decat de numele si data nasterii, nu doreste nici un detaliu.

    La prima mea consultatie, imi aduc aminte foarte bine vorbele Simonei (care mi-au placut foarte mult si, pentru mine era o demontratie de seriozitate)   "" În timpul consultatiei, vreau doar numele, vârsta și întrebarea pentru a începe consultația mea, nu trebuie să-mi spuneți povestea dvs., asta eu trebuie sa va spun.""

    Da, ca multe dintre dvs am fost si la cateva doamne din Bucuresti pe care le credeam serioase, dar din pacate daca te duci o data este aproape ok, daca te duci a doua oara deja se cred prietene cu tine, si consultatia nu mai seamana a consultatie. Daca te imbraci bine imediat le apar dolarai in ochisori ca la desene animate si asta nu imi place. Unele ma sunau in disperare, sa mai vin la consultatie ca au dat ele in carti si au vazut niste probleme, ca am facut..  ca stiu ele sa lege sa dezlege.. am fost obligata sa imi schimb nr de telefon. Nu imi plac genul asta de persoane.

    Simona, nu este genul de persoana sa aiba acest comportament. 


    Eu am o meserie care ma obliga sa ma deplasez foarte mult, si cand nu sunt la Bacau o sun la telefon si ii trimit mandat online.

    Pentu doamnele sau domnii care doresc sa intre in legatura cu Simona, va las nr de telefon al dansei 0743-893-971.


  •  
    • 28 mesaje
    28 Dec 2019, 12:29
    1 0
    GabrielaSim90 said:
    MCalinM said:Pentru cine care caută o vrăjitoare care să lucreze , va rog să-mi lasați mesaj în privat , știu ca mulți dintre voi o să credeți că laud aceea persoană fiindcă sunt ceva rudă cu ea , ei nu este așa după lungi cautări și câteva țepe am găsit o femeie învârstă care a reușit să mă ajute , am calcat în ceva și o perioadă bună de timp mi-a mers numai prost , până să dau de aceea femeie , bine înțeles am sunat-o mi-a zis ce a putut fiindcă nu prea are timp de telefon și dacă vreau să o caut , într-un final am ajuns la ea , și am vazut cu ochi mei ce poate face , mi-a spus sa aduc ou de acasă și apă când , am ajuns a turnat apă într-un bol și a pus oul cu cheia ce a zis ea ce nu a zis dintr-o dată a pocnit cheia și ma pus sa sparg cu crucea oul de acolo a ieșit ca un fel de șarpe mic negru care sugea din ou , după la pus într-un pahar sa facut mare ca o broscă neagră cu ochi albi , și dupa a dispărut , i-am plătit și am mers acasă și de când am fost lucurile încep să revină la normal , și o promovez pe această femeie fiindcă si ea ma ajutat și bine înțeles ca vreau sa va ajut și pe voi cei care aveți nevoie și v-ati pierdut speranța , știu și eu cum e să cauți și să nu-ți spună nimeni..

     

     

    Cred ca persoana la care ai fost este Ana din Târgoviște?
  •  
    • 100 mesaje
    15 Ian 2020, 21:13
    5 1
    -
    Acest mesaj a fost editat de către Viviana26: 10 Oct 2023, 00:25
  •  
    • 3 mesaje
    3 Feb 2020, 19:28
    0 0
    Buna seara! Viviana26, ati lasat un nr de tel care este mereu inchis....
    Acest mesaj a fost editat de către monichelle: 3 Feb 2020, 19:39
  •  
    • 1 mesaje
    8 Feb 2020, 22:18
    3 0
    Buna! Cat costa o sedinta la domnul Alexandru ?
  •  
    • 7 mesaje
    12 Feb 2020, 18:26
    0 0
    Stiu si eu o doamnă care ghicește in carti foarte bine in sectorul 3. Va las numarul 0728792768 doamna Adina
  •  
    • 293 mesaje
    15 Feb 2020, 22:44
    1 1
    .
    Acest mesaj a fost editat de către kaspi: 4 Iul 2021, 16:20
  •  
    • 20 mesaje
    16 Feb 2020, 20:22
    1 1
    Mie imi ghicește in carti si in tarot o doamna din sect 3.Tot ce spune se adevereasca.sunati cu încredere la 0728792768
  •  
    • 20 mesaje
    16 Feb 2020, 20:27
    1 1
    Doamna la care am fost ghicește foarte bine,si in carti si in tarot este din București.Va las numărul dansei 0728792768