Doamna care ghiceste in cafea

  •  
    • 41 mesaje
    3 Dec 2018, 03:55
    1 3
    Ghicesc in carti de tarot , Ghicit in carti , normale si cafea. Doamna Elena (Românca), inzestrata cu har, clarviziune, capacitati si perceptii extrasenzoriale, Fac previziuni , ghicesc in tarot , in carti normale si cafea.100 Lei consultatia; Bucuresti tel. O72O792463 Ghicesc in carti de tarot , Ghicit in carti , normale si cafea. Doamna Elena (Românca), inzestrata cu har, clarviziune, capacitati si perceptii extrasenzoriale, Fac previziuni , ghicesc in tarot , in carti normale si cafea.100 Lei consultatia; Bucuresti tel. O72O792463 Ghicesc in carti de tarot , Ghicit in carti , normale si cafea. Doamna Elena (Românca), inzestrata cu har, clarviziune, capacitati si perceptii extrasenzoriale, Fac previziuni , ghicesc in tarot , in carti normale si cafea.100 Lei consultatia; Bucuresti tel. O72O792463
  •  
    • 41 mesaje
    3 Dec 2018, 03:55
    1 0
    Ghicesc in carti de tarot , Ghicit in carti , normale si cafea. Doamna Elena (Românca), inzestrata cu har, clarviziune, capacitati si perceptii extrasenzoriale, Fac previziuni , ghicesc in tarot , in carti normale si cafea.100 Lei consultatia; Bucuresti tel. O72O792463
  •  
    • 41 mesaje
    3 Dec 2018, 03:56
    2 1
     Ghicesc in carti de tarot , Ghicit in carti , normale si cafea. Doamna Elena (Românca), inzestrata cu har, clarviziune, capacitati si perceptii extrasenzoriale, Fac previziuni , ghicesc in tarot , in carti normale si cafea.100 Lei consultatia; Bucuresti tel. O72O792463
  •  
    • 100 mesaje
    3 Dec 2018, 20:39
    3 0
    -
    Acest mesaj a fost editat de către Viviana26: 10 Oct 2023, 00:30
  •  
    • 41 mesaje
    4 Dec 2018, 02:20
    2 0
    Ghicesc in carti de tarot , Ghicit in carti , normale si cafea. Doamna Elena (Românca), inzestrata cu har, clarviziune, capacitati si perceptii extrasenzoriale, Fac previziuni , ghicesc in tarot , in carti normale si cafea, etc.+100 Lei consultatia; Bucuresti tel. O72O792463
  •  
    • 3765 mesaje
    5 Dec 2018, 21:03
    3 0
    elenatarot said: .+100 Lei consultatia

     

    Ce inseamna +100? Adica o consultatie simpla incepe de la 100 de lai si in functie de gravitatea vedeniilor tariful creste?

  •  
    • 73 mesaje
    17 Dec 2018, 12:29
    1 1
    augusta23 said:
    augusta23 said:
    mahabharata said:

    Mie imi ghiceste in cafea o doamna, in Bucuresti. Dar doamna serioasa, nu... Merg la ea acasa, singura sau cu prietenele. Are vocabular frumos, se exprima clar, e corecta si sincera. Cunoaste semnele, le interpreteaza si le coreleaza cu intuitie... mie-mi place. Ghiceste cate o ora intreaga si nu cere mult. Dar te lasa masca de ce vede in ceasca aia.
    Mi-a zis femeia ca, daca sunt multumita de cum mi-a ghicit, sa spun si altora, pe internet.
    Asta si fac acuma, va las numarul ei: 0721 989 698.

     

     

     

     

  •  
    • 1 mesaje
    15 Ian 2019, 09:59
    0 0
    Buna ziua ! Tot citind pe forum am gasit reviewuri despre domnul Alexandru. Trecand prin niste etape ale vietii mele absolut grotesti am decis sa apelez la dansul. Vreau sa va spun ca efectiv mi-a schimbat viata. Este un tip tanar foarte misto care chiar stie ce vorbeste. Repereaza imediat daca exista probleme si iti da diferite lucruri de facut ( rugaciuni, drumuri la anumite biserici, etc ) pentru a rezolva ce e de rezolvat.
    Pe langa faptul ca iti spune totul despre tine si despre viitor ...am simtit niste lucruri incredibile in momentul in care mi-a facut curatari energetice. Eu l-am recomandat multor prietene, unele si din alte orase care sunt la fel de multumite de el.
    Va spun din toata inima ca desi am fost la foarte multe "ghicitori", domnul Alex este cu totul altceva .
    Este intr-adevar foarte solicitate dar face in asa fel incat sa primeasca pe toata lumea.
    Deoarece m-a ajutat atat de mult pe mine si prietenele mele am spus sa scriu si eu parerea mea aici pentru ca efectiv acest om este incredibil. Nu stiu daca citeste, dar ii multumesc din toata inima pentru ce a facut pentru mine.
    Va las si numarul lui de telefon : 0743101414

    Mult noroc va doresc si un an nou fericit !
  •  
    • 1 mesaje
    14 Mai 2019, 19:50
    0 0
    Good
    Acest mesaj a fost editat de către Sashakali: 15 Mai 2019, 13:06
  •  
    • 2 mesaje
    19 Mai 2019, 19:32
    2 1
    MCalinM said:Pentru cine care caută o vrăjitoare care să lucreze , va rog să-mi lasați mesaj în privat , știu ca mulți dintre voi o să credeți că laud aceea persoană fiindcă sunt ceva rudă cu ea , ei nu este așa după lungi cautări și câteva țepe am găsit o femeie învârstă care a reușit să mă ajute , am calcat în ceva și o perioadă bună de timp mi-a mers numai prost , până să dau de aceea femeie , bine înțeles am sunat-o mi-a zis ce a putut fiindcă nu prea are timp de telefon și dacă vreau să o caut , într-un final am ajuns la ea , și am vazut cu ochi mei ce poate face , mi-a spus sa aduc ou de acasă și apă când , am ajuns a turnat apă într-un bol și a pus oul cu cheia ce a zis ea ce nu a zis dintr-o dată a pocnit cheia și ma pus sa sparg cu crucea oul de acolo a ieșit ca un fel de șarpe mic negru care sugea din ou , după la pus într-un pahar sa facut mare ca o broscă neagră cu ochi albi , și dupa a dispărut , i-am plătit și am mers acasă și de când am fost lucurile încep să revină la normal , și o promovez pe această femeie fiindcă si ea ma ajutat și bine înțeles ca vreau sa va ajut și pe voi cei care aveți nevoie și v-ati pierdut speranța , știu și eu cum e să cauți și să nu-ți spună nimeni..

     

  •  
    • 10 mesaje
    29 Mai 2019, 22:51
    3 0
    Buna eu recomand domnul tudor..face legări si dezlegări disponibil la orice oră..scrieti pe whats app lăsati mesajele acolo cu problema voastră si va raspunde in timpul disponibil 0735129679
    Acest mesaj a fost editat de către Georgiaa: 30 Mar 2023, 13:25
  •  
    • 100 mesaje
    24 Iun 2019, 16:13
    2 0
    -
    Acest mesaj a fost editat de către Viviana26: 10 Oct 2023, 00:30
  •  
    • 1 mesaje
    12 Iul 2019, 21:11
    0 0
    Buna. Mar interesa si pe mine.
  •  
    • 6 mesaje
    2 Aug 2019, 16:11
    5 0
    Buna ziua O doamna care ghiceste bine in carti sau cafea din Pitesti cunoaste cineva? O recomandare la care ati fost si sunteti multumita.
  •  
    • 1 mesaje
    13 Aug 2019, 12:30
    0 0
    Corrry said:Buna ziua O doamna care ghiceste bine in carti sau cafea din Pitesti cunoaste cineva? O recomandare la care ati fost si sunteti multumita.

     
    Buna ziua, si eu sunt din Pitesti si tocmai ce am avut o sedinta online cu domnul Alexandru. Am ramas impresionata! M-a lasat masca cu tot ce zice, ce vede si cat de multa dreptate are. Am ajuns la el tot prin intermediul acestui forum...foarte sceptica. Este o experienta extraordinara, atata calmitate si sinceritate cum nu am intalnit. Dupa 3 sedinte avute cu dansul deja ma simt alt om. E ca si cum 10 ani am trait intr-o cusca si acum sunt libera in final. Am incercat tot ce se poate si e clar ca Dumnezeu mi l-a scos in cale pe Alexandru. Simt ca traiesc din nou! 
    Domnule Alexandru, nu stiu daca cititi ce scrie aici insa vreau sa va multumesc din nou din toata inima. 
    Va recomand tuturor sa luati contact cu el ...este fenomenal. Am inteles ca face sedinte si la cabinet insa eu am facut online, este fix la fel ! Il recomand cu toata increderea! Va las numarul lui de telefon 0743101414 ( cel mai bine ii scrieti pe whatsapp nu poate raspunde mereu la telefon ). 
    Zi minunata va doresc si faceti ceva pentru voi ! Va va schimba viata !

  •  
    • 1 mesaje
    14 Aug 2019, 12:50
    0 1
    Salut . Vreau sa spun cate ceva despre experienta mea. Eram in cel mai negru moment din viata mea si cautam raspunsuri la multe intrebari. Citind acest forum circumspect am zis ca ceva trebuie sa incerc...Asa am ajuns la domnul Alexandru...pot spune doar atat : Mi-a schimbat viata ! 
    L-am sunat el nici nu stia de acest forum, este intr-adevar foarte cautat. Interactiune cu el este una magica as putea spune. Din primele 5 minute a pus punctul pe i. Nu e vorba de cineva care doar ghiceste, ca nu iti intinde bobii ...efectiv iti spune tot...si mai mult de atat iti da si solutiile. Dupa 4 sedinte cu el am ajuns sa fiu un alt om, vad viata altfel, totul s-a aliniat asa cum trebuia si simt ca traiesc asa cum trebuie.
    Il recomand din toata inima. Nici nu imi vine sa cred ca scriu pe acest forum, insa stiu ce inseamna sa te simti pierdut si sa cauti raspunsuri pana ajungi la epuizare.
    Il recomand din toata inima si cu toata increderea! Seriozitate, profesionalism, confidentialitate!

    Am sa las si eu numarul lui de telefon desi il gasiti si in alte comentarii - 0743101414

    Domnule Alexandru, nu stiu daca cititi insa va multumesc din suflet pentru ceea ce sunt astazi!

     

     

  •  
    • 1 mesaje
    19 Aug 2019, 11:56
    0 0
    Buna ziua, 

    Dupa ce am citit nenumarate reviewuri legate de domnul Alexandru, am facut pana la urma pasul in a-l contacta. E adevarat ca nu te poate primi imediat, insa asteptarea a meritat cu varf si indesat.
    Eu nu sunt din Bucuresti, am inteles ca are si cabinet, insa datorita distantei am ales sa merg pe sedinta online . Rezultatele sunt uimitoare.
    Dupa ce  de 4 ani de zile ma lupt cu niste probleme crunte, cu probleme pe care nici medicii nu le-au dat de cap....am facut cu dansul doar 3 sedinte pana acum si va spun cu mana pe inima ca ma simt alt om.
    Nu va asteptati sa gasiti un om care va da in carti sau cafea, e un om care va spune totul despre dumneavoastra si viata dumneavoastra si gaseste niste solutii fantastice. Efectiv simti cum lucreaza si de la distanta. Face foarte multe, de la reiki pana la energo terpie si previziuni ale viitorului.
    Eu nu am cuvinte sa spun cum ma simt si nici nu pot intelege cu adevarat ce face, insa rezultatele sunt uimitoare. Sunt alt om. Sunt eu ...asa cum eram acum cativa ani.

    Il recomand cu cea mai mare caldura si incredere. Asa cum am vazut ca a scris cineva mai sus, cel mai bine ii puteti scrie pe whatsapp deoarece nu poate raspunde mereu la telefon dar o sa va raspunda foarte repede.
    II multumesc bunului Dumnezeu ca mi l-a scos in cale si mai ales ca am avut norocul sa gasesc acest forum si sa citesc despre el.

    Pentru programari va las si eu numarul lui de telefon : 0743101414

    Va multumesc domnule Alexandru ! Sunteti un inger ! M-ati salvat din cele mai negre momente si simt din nou ca traiesc !  
  •  
    • 1 mesaje
    21 Aug 2019, 10:46
    0 0
    soniastetco said:Buna ziua, 

    Dupa ce am citit nenumarate reviewuri legate de domnul Alexandru, am facut pana la urma pasul in a-l contacta. E adevarat ca nu te poate primi imediat, insa asteptarea a meritat cu varf si indesat.
    Eu nu sunt din Bucuresti, am inteles ca are si cabinet, insa datorita distantei am ales sa merg pe sedinta online . Rezultatele sunt uimitoare.
    Dupa ce  de 4 ani de zile ma lupt cu niste probleme crunte, cu probleme pe care nici medicii nu le-au dat de cap....am facut cu dansul doar 3 sedinte pana acum si va spun cu mana pe inima ca ma simt alt om.
    Nu va asteptati sa gasiti un om care va da in carti sau cafea, e un om care va spune totul despre dumneavoastra si viata dumneavoastra si gaseste niste solutii fantastice. Efectiv simti cum lucreaza si de la distanta. Face foarte multe, de la reiki pana la energo terpie si previziuni ale viitorului.
    Eu nu am cuvinte sa spun cum ma simt si nici nu pot intelege cu adevarat ce face, insa rezultatele sunt uimitoare. Sunt alt om. Sunt eu ...asa cum eram acum cativa ani.

    Il recomand cu cea mai mare caldura si incredere. Asa cum am vazut ca a scris cineva mai sus, cel mai bine ii puteti scrie pe whatsapp deoarece nu poate raspunde mereu la telefon dar o sa va raspunda foarte repede.
    II multumesc bunului Dumnezeu ca mi l-a scos in cale si mai ales ca am avut norocul sa gasesc acest forum si sa citesc despre el.

    Pentru programari va las si eu numarul lui de telefon : 0743101414

    Va multumesc domnule Alexandru ! Sunteti un inger ! M-ati salvat din cele mai negre momente si simt din nou ca traiesc !  


    Buna fetelor, ma confruntam de cativa ani cu niste probleme atroce legate de atacuri de panica, ma parasise cel cu care urma sa ma casatoresc, totul cumva se prabusea in jurul meu. Am tot citit forumuri, am incercat diverse tantici care dadeau in carti, in bobi....parca mai rau m-am afundat si cu banii luati degeaba. Cumva cand deja imi pierdusem speranta, dand peste acest forum si citind despre Alexandru, am zis sa fac o ultima incercare. Am ajuns sa cunosc un om extraordinar, eu ii zic inger sincer....eram extrem de sceptica...insa m-a citit ca o carte deschisa. Mi-a spus totul despre mine si despre viata mea, trecut si viitor si mai ales a facut diverse tehnici cu mine incat acum simt ca am renascut. Nu pot exprima in cuvinte sentimentul pe care il am de cand am lucrat cu dansul. 
    Este ceva mistic, ceva atat de cald, este totul atat de sincer si direct incat astazi sunt din nou pe picioarele mele datorita lui. Stiu ca nu ii place sa se scrie despre el, nici nu stia de acest forum, insa sunt convinsa ca sunt multi oameni care au nevoie de el si de aceea am zis sa spun cate ceva si despre experienta mea cu Alexandru. 
    Il recomand din toata fiinta mea ! Este un salvator de vieti si un suflet incredibil ! 
    Multumesc Alexandru pentru ceea ce am redescopoerit in mine! Sa iti dea Dumnezeu sanatate! 
     

  •  
    • 1 mesaje
    29 Aug 2019, 13:02
    0 0
    Buna ziua,

    Vreau sa va spun ca sunt cea mi sceptica persoana din lume. La insitentele repetate ale unei prietene  m-am dus la Alexandru, cel despre care se vorbeste pe acest forum in diferite postari. Va jur ca eram cu inima mega indoita. Dar nu eram deloc ok cu viata mea si cu tot ce se intampla si am zis ok...hai sa incerc. 
    Am ajuns la dansul....efectiv am ramas socata. Mi-a zis totul despre mine, despre problemele mele, despre viitorul meu ( lucruri care s-au intamplat fix asa cum a spus ) . Eu de cand am fost la el efectiv sunt o noua persoana. 
    Nici pana astazi nu am inteles exact cum o face...insa este ceva wow. Am ramas surprinsa sa gasesc un suflet atat de bun si un om extraordinar care vine in intampinarea oricaror probleme cu rezolvari clare si concise.
    Nu este vrajitorie, nu este pacaleala. Mi-a deschis ochii acest om.! Sunt complet recunoscatoare.
    Nu se foloseste de carti sau de cafea, este efectiv minunat ! Il recomand cu toata increderea!
    Un profesionist desavarsit si un suflet f rar.
    Va recomand din suflet sa mergeti macar odata in viata. Va schimba cu totul perspectivele despre viata si va ajuta in orice situatie sunteti.
    Am sa ii las si eu numarul de telefon aici : 0743101414

    Va spun...nu am crezut ca exista asa ceva!

    Va doresc mult noroc !  

     

  •  
    • 3 mesaje
    5 Sep 2019, 16:32
    1 0
    ioanaandrei883 said:
    Buna ziua,

    Vreau sa va spun ca sunt cea mi sceptica persoana din lume. La insitentele repetate ale unei prietene  m-am dus la Alexandru, cel despre care se vorbeste pe acest forum in diferite postari. Va jur ca eram cu inima mega indoita. Dar nu eram deloc ok cu viata mea si cu tot ce se intampla si am zis ok...hai sa incerc. 
    Am ajuns la dansul....efectiv am ramas socata. Mi-a zis totul despre mine, despre problemele mele, despre viitorul meu ( lucruri care s-au intamplat fix asa cum a spus ) . Eu de cand am fost la el efectiv sunt o noua persoana. 
    Nici pana astazi nu am inteles exact cum o face...insa este ceva wow. Am ramas surprinsa sa gasesc un suflet atat de bun si un om extraordinar care vine in intampinarea oricaror probleme cu rezolvari clare si concise.
    Nu este vrajitorie, nu este pacaleala. Mi-a deschis ochii acest om.! Sunt complet recunoscatoare.
    Nu se foloseste de carti sau de cafea, este efectiv minunat ! Il recomand cu toata increderea!
    Un profesionist desavarsit si un suflet f rar.
    Va recomand din suflet sa mergeti macar odata in viata. Va schimba cu totul perspectivele despre viata si va ajuta in orice situatie sunteti.
    Am sa ii las si eu numarul de telefon aici : 0743101414

    Va spun...nu am crezut ca exista asa ceva!

    Va doresc mult noroc !