Doamna care ghiceste in cafea

  •  
    • 2 mesaje
    14 Iun 2018, 00:20
    7 9
    Buna seara! Am apelat la Catalina Vericeanu si am fost fost dezamagita! Am dat 100E degeaba. Vorbeste foarte frumos, dar nu se pricepe.
  •  
    • 2 mesaje
    17 Iul 2018, 00:48
    2 4
    S-a lăsat liniștea... am găsit o doamna Eter pe un anumit site de astrologie. A apelat cineva la aceasta persoana? Era foarte lăudata
  •  
    • 2 mesaje
    20 Iul 2018, 18:47
    8 10
    Buna fetelor, eu cunosc un baiat tanar si foarte bun in ceea ce vede. Este clarvazator as spune...din Bucuresti..pe mine m-a ajutat in foarte multe probleme. Nu este tigan si in afara faptului ca vede si iti spune lucruri te si ghideaza cum sa faci sa reusesti in ce iti propui. Este ca o sedinta la psiholog insa in care aflii si lucruri care se vor intampla.
    Il recomand din tot sufletul. Il cheama Alexandru si il puteti suna la 0743101414. 
    Raspunde mereu si desi are programul incarcat intotdeauna isi face timp pentru toata lumea. 
    Il recomand.
  •  
    • 2 mesaje
    30 Iul 2018, 17:39
    3 0
    aclara said:Aveti mai jos lista (neagra) a o parte din ghicitoarele / clarvazatoarele etc SARLATANE care isi fac reclama (unele abuziv, sub diferite nume) pe diverse forumuri de profil. Va rog pe toti cei care ati apelat la asa ceva si ati fost escrocati sa postati la randul vostru, ca sa nu mai ingroase nimeni randurile celor de pe urma carora profita acesti nemernici. Cu siguranta mai sunt multi din pacate.

    KMIHAELA 0748357487
    LIA DIN RAHOVA 0721 989 698 

    ANA (ANI) DIN OBOR/ COLENTINA 0766 837 800 sau 0744 955 257MARIA 0724103324

    DIANA 0737562314, luciantrocan@gmail.com 
    CATALINA PARVU 0766.758.711
    ADRIANA 0721920404
    ANDRADA 0740998488
    « PARINTELE » BARTOLOMEU 0727558408 
    « TAMADUITORUL GABRIEL » 0764417646
    ANA MARINESCU 0727206223
    ELENA 0755012115
    NELA 0735363669
    SAMI 0735363669
    ADINA 0729219754/0720305458
    0721560696
    0747850211 
    0756847096
    (ultimele 3 au preferat sa isi pastreze anonimatul...)

     


    Acest mesaj a fost editat de către admin_eva: 10 Iun 2019, 11:40
  •  
    • 2 mesaje
    30 Iul 2018, 17:42
    1 1
    aclara eu nu cred ca tu ai fost la toate ghicitoarele pe care le-ai enumerat cred ca vrei sa faci doar rau si sa induci lulea in eroare la unele dintre ele am fost si eu si chiar sunt multumita
  •  
    • 3 mesaje
    21 Aug 2018, 16:41
    4 2
    Lăsați ne alt număr. Asta pe care l ati postat pare inchis
  •  
    • 3 mesaje
    21 Aug 2018, 16:48
    6 0
    Stie careva ce număr are Viviana26? Am contactat o cu ceva timp in urma, se cam grăbea ea,într-adevăr, dar referitor la ce mi a ghicit a fost 100 % real. Am rămas masca . Va rog sa postati noul număr daca il stiti
  •  
    • 3 mesaje
    21 Aug 2018, 17:01
    2 2
    Mie personal mi a descris situatia si problema mea exact asa cum era. Mie imi pare ca ,chiar se pricepe.
  •  
    • 2 mesaje
    5 Sep 2018, 14:10
    2 4
    Buna. Stie cineva numarul Alinei de da in carti si in cafea? Spunea Alicegeorgiana1234 ca si-a schimbat numarul de telefon, dar acum nu mai este valabil nici acela. Daca il are cineva as aprecia. Multumesc! 
    Acest mesaj a fost editat de către roxanahuiet: 5 Sep 2018, 14:12
  •  
    • 30 mesaje
    9 Sep 2018, 12:00
    0 0
    Unde mai e frumusetea vietii daca sti dinainte ce te asteapta? Triti-va fiecare zi, fetelor, nu mai dati banii pe prostii
  •  
    • 5 mesaje
    17 Sep 2018, 18:07
    21 7
    Pentru cine care caută o vrăjitoare care să lucreze , va rog să-mi lasați mesaj în privat , știu ca mulți dintre voi o să credeți că laud aceea persoană fiindcă sunt ceva rudă cu ea , ei nu este așa după lungi cautări și câteva țepe am găsit o femeie învârstă care a reușit să mă ajute , am calcat în ceva și o perioadă bună de timp mi-a mers numai prost , până să dau de aceea femeie , bine înțeles am sunat-o mi-a zis ce a putut fiindcă nu prea are timp de telefon și dacă vreau să o caut , într-un final am ajuns la ea , și am vazut cu ochi mei ce poate face , mi-a spus sa aduc ou de acasă și apă când , am ajuns a turnat apă într-un bol și a pus oul cu cheia ce a zis ea ce nu a zis dintr-o dată a pocnit cheia și ma pus sa sparg cu crucea oul de acolo a ieșit ca un fel de șarpe mic negru care sugea din ou , după la pus într-un pahar sa facut mare ca o broscă neagră cu ochi albi , și dupa a dispărut , i-am plătit și am mers acasă și de când am fost lucurile încep să revină la normal , și o promovez pe această femeie fiindcă si ea ma ajutat și bine înțeles ca vreau sa va ajut și pe voi cei care aveți nevoie și v-ati pierdut speranța , știu și eu cum e să cauți și să nu-ți spună nimeni..
  •  
    • 5 mesaje
    17 Sep 2018, 18:07
    10 3
    Pentru cine care caută o vrăjitoare care să lucreze , va rog să-mi lasați mesaj în privat , știu ca mulți dintre voi o să credeți că laud aceea persoană fiindcă sunt ceva rudă cu ea , ei nu este așa după lungi cautări și câteva țepe am găsit o femeie învârstă care a reușit să mă ajute , am calcat în ceva și o perioadă bună de timp mi-a mers numai prost , până să dau de aceea femeie , bine înțeles am sunat-o mi-a zis ce a putut fiindcă nu prea are timp de telefon și dacă vreau să o caut , într-un final am ajuns la ea , și am vazut cu ochi mei ce poate face , mi-a spus sa aduc ou de acasă și apă când , am ajuns a turnat apă într-un bol și a pus oul cu cheia ce a zis ea ce nu a zis dintr-o dată a pocnit cheia și ma pus sa sparg cu crucea oul de acolo a ieșit ca un fel de șarpe mic negru care sugea din ou , după la pus într-un pahar sa facut mare ca o broscă neagră cu ochi albi , și dupa a dispărut , i-am plătit și am mers acasă și de când am fost lucurile încep să revină la normal , și o promovez pe această femeie fiindcă si ea ma ajutat și bine înțeles ca vreau sa va ajut și pe voi cei care aveți nevoie și v-ati pierdut speranța , știu și eu cum e să cauți și să nu-ți spună nimeni..
  •  
    • 3765 mesaje
    17 Sep 2018, 20:56
    1 2
    MCalinM said:..

     

    Tot nu ai spus cat de bine iti mergea dupa si in ce sens se manifesta acest bine?

  •  
    18 Sep 2018, 12:17
    2 1
    Buna ziua.  Recunosc ca am fost la destule persoane care "prezic" viitorul insa cele mai multe m-au dezamagit f mult. Citind forumul acesta am vazut ca la un moment dat a scris cineva despre un domn, Alexandru. Mi-am spus ca la cati am incercat merita sa il incerc si pe el. Va spun cu mana pe inima ca am ramas impresioanata. La fel cum scria si in celalat post doamna/domnisoara respectiva este un om extraordinar. Nu e "ghiceala' in cafea...este un cumul de spiritualitate, predictie, psihologie si curatare. Nu va mint, am plecat de la el alta femeie. Are cabinetul undeva pe Dorobanti, este foarte bun in ceea ce face si il recomand din tot sufletul. Pe mine si pe prietenele mele ne-a ajutat enorm. Ese o adevarata experinta . Va las si eu aici numarul lui de telefon : 0743101414 - Alexandru Sper sa va fie de folos.
  •  
    • 1 mesaje
    18 Sep 2018, 12:58
    5 1
    Buna Alina, Am fost si eu la domnul Alexandru. Pe langa faptul ca tot ce mi-a zis a fost adevarat nu pot decat sa aduc cuvinte de lauda. Mi-a facut o curatare pentru ca eram foarte incarcata - am plecat de acolo ca si cum zburam pe un norisor. M-a ajutat enorm si o sa continui sa ma duc la el. Ceea ce imi place la el este sinceritatea si modul in care interactioneaza cu mine. Este calm si simt efectiv ca sunt inteles. Mi-a zis la un moment dat ca cel cu care eram o sa dispara din viata mea...initial m-am suparat, insa asa a fost facand loc de ceva mult mai bun. Nu stiu daca citeste sau nu ce scriu aici dar ii multumesc din tot sufletul . Fetelor, sunati cu incredere - nu va va dezamagi! Sa fiti bine !
  •  
    • 1 mesaje
    1 Oct 2018, 11:33
    4 2
    Buna ziua, Initial am fost foarte sceptic legat de acest topic. Insa trecand printr-o perioada nu tocmai prielnica am inceput sa caut raspunsuri si am ajuns pe acest forum. Am decis sa las partea masculinitatii deoparte si sa caut raspunsuri. Am citit multe aici si la un moment dat am ajuns sa vad reviewurile despre domnul Alexandru. Am decis sa incerc...ei bine..nu regret un moment. Ma asteptam la tot felul de mambo-jambo si minciuni insa efectiv acest om mi-a deschis ochii cu adevarat si m-a ajutat sa ma recentrez ca individ, ca om, si mi-a aratat clar viitorul. Nu pot sa va spun exact ce face insa sunt profund recunoscator pentru ca am ajuns la el. Va recomand din toata inima sa il contactati. Pentru cei din Bucuresti va recomand sa mergeti la el la consulatii. Numarul de telefon : 0743101414 - Alexandru  Este foarte ocupat insa cu siguranta gaseste timp si pentru voi. Il recomand din tot sufletul. Tot ce mi-a spus s-a intamplat, important este sa mergeti la el cu sufletul deschis !
  •  
    • 3765 mesaje
    1 Oct 2018, 16:44
    0 2
    Cand ti-a ghicit erai goala?
  •  
    20 Nov 2018, 09:52
    1 0
    Buna fetelor, Am tot citit forumul asta si am decis sa ma duc la domnul Alexandru . Nu am cuvinte sa va spun cat de mult m-a ajutat. Uitati tot ce stiti despre ghicit in cafea and shit ..:omul asta e fantastic . Am plecat de la el usoara ca un fulg si am inteles atat de multe lucruri despre mine si viata mea. Nu stiu cum o face dar pune exact punctul pe I si te face sa realizezi raspunsurile la toate intrebarile tale. Iti spune totul despre tine si despre ce urmeaza, te curata, te sfatuieste si te consiliaza . Mie sincer mi-a schimbat viata daca pot spune asa ! Il recomand din toata inima. Va las si numarul lui de telefon din nou - Alexandru 0743101414
  •  
    20 Nov 2018, 10:26
    2 3
     
    Acest mesaj a fost editat de către mihaelanastase1983: 20 Nov 2018, 10:26
  •  
    • 41 mesaje
    3 Dec 2018, 03:54
    8 5
    Ghicesc in carti de tarot , Ghicit in carti , normale si cafea. Doamna Elena (Românca), inzestrata cu har, clarviziune, capacitati si perceptii extrasenzoriale, Fac previziuni , ghicesc in tarot , in carti normale si cafea.100 Lei consultatia; Bucuresti tel. O72O792463