Doamna care ghiceste in cafea

  •  
    • 5 mesaje
    5 Nov 2014, 10:24
    0 0
    nu mai mergeti la asa zisii ghicitori pt ca sunt niste sarlatani.am fost in niste momente de disperare la persoane din astea si m au pacalit pe fata,crede ti ma.am fost la o tiganca prin tei,care dadea in carti obisnuite de joc,vreau sa va spun ca n a nimerit nimic din trecutul meu,ce sa zic ca poate sa mi zica de viitor.am mai apelat la clarvazatoarea sorina din arad,care este o psiholoaga buna,dar la clarviziune delireaza.ca o idioata am apelat de cateva ori vazand ca de fiecare data imi spune alta varianta.vreau sa va spun la totae de pe forul sa nu apelati la aceasta persoana pt ca aruncati banii degeaba.daca cineva aapelat la ea sa confirme daca nu am dreptate.pe langa faptul ca trebuie sa itrimiti plata inainte iti spune niste lucruri neadevarate cu atata siguranta de te face sa le crezi.sper ca v am fost de folos.daca cineva are o alta paarere despre aceasta persoana va rog sa postati.
  •  
    • 4346 mesaje
    5 Nov 2014, 12:28
    0 1
    de fapt tu ce astepti acum??????? sa ti confirme cineva ca e vreuna care se pricepe la "vrajit"???
  •  
    • 5 mesaje
    5 Nov 2014, 13:00
    0 0
    asa e.ce puteam sa astept,ai dreptate.le am spus fetelor sa nu mai creada in astfel escroci,ca pe langa minciunile pe care le spun te mai si destabilizeaza psihic.daca vor pe cineva care sa i ajute sa mearga la parintele ciprian gradinaru.este un preot vazator cu duhul care nu percepe taxe.sta de vb cu tine si te indruma.
  •  
    • 157 mesaje
    6 Nov 2014, 09:39
    2 1
    Eu nu caut ghicitori sau din astea, insa as vrea sa merg la preoti cu care sa pot vorbi, care pot da sfaturi si care au darul vederii inainte, dar fara sa fie din cei care deschid cartea. Si asta nu ca vreau neaparat sa stiu ce o sa se intample, dar o incurajare, o idee ca va fi bine, un sfat ce sa fac ca sa fie bine, chiar m-ar ajuta. Cunoasteti astfel de preoti; ati fost la vreunul?  
  •  
    • 4346 mesaje
    6 Nov 2014, 10:23
    0 3
    tu ai nevoie de un duhovnic personal experimentat...nu mai cauta preoti cu darul vederiii ca ai nu ti vor spune viitorul.
  •  
    • 73 mesaje
    11 Dec 2014, 12:29
    1 0
    augusta23 said:
    mahabharata said:

    Mie imi ghiceste in cafea o doamna, in Bucuresti. Dar doamna serioasa, nu... Merg la ea acasa, singura sau cu prietenele. Are vocabular frumos, se exprima clar, e corecta si sincera. Cunoaste semnele, le interpreteaza si le coreleaza cu intuitie... mie-mi place. Ghiceste cate o ora intreaga si nu cere mult. Dar te lasa masca de ce vede in ceasca aia.
    Mi-a zis femeia ca, daca sunt multumita de cum mi-a ghicit, sa spun si altora, pe internet.
    Asta si fac acuma, va las numarul ei: 0721 989 698.

     

     

     

  •  
    • 73 mesaje
    11 Dec 2014, 12:31
    2 1
    Ti-am raspuns aici pentru ca prin mesaje private nu pot.
    Sper sa-ti fie de folos.
  •  
    • 1 mesaje
    25 Dec 2014, 22:44
    0 2
    Nu crede-am in ghicit si chestii de astea,am fost din curiozitate mai mult si cea ce mi-a spus din trecut cât si din prezent mi sau întâmplat,pot sa va spun un lucru,exista oameni care sunt si pot sa îți prezică atât prezentul cât si viitorul.Dacă va interesează apelați cu încredere ca e o persoana serioasă. (0726) 053 564
  •  
    • 4346 mesaje
    26 Dec 2014, 13:53
    1 0
    Casandra10 said:Nu crede-am in ghicit si chestii de astea,am fost din curiozitate mai mult si cea ce mi-a spus din trecut cât si din prezent mi sau întâmplat,pot sa va spun un lucru,exista oameni care sunt si pot sa îți prezică atât prezentul cât si viitorul.Dacă va interesează apelați cu încredere ca e o persoana serioasă. (0726) 053 564

     
    evident ca exista...astia se numesc Slujitorii satanei! 

  •  
    • 3765 mesaje
    27 Dec 2014, 07:42
    1 1
    Casandra10 said:Nu crede-am in ghicit si chestii de astea,am fost din curiozitate mai mult si cea ce mi-a spus din trecut cât si din prezent mi sau întâmplat,pot sa va spun un lucru,exista oameni care sunt si pot sa îți prezică atât prezentul cât si viitorul.Dacă va interesează apelați cu încredere ca e o persoana serioasă. (0726) 053 564

     

     

    e de etnie rroma si isi spune preacinstita?

  •  
    • 8 mesaje
    10 Mar 2015, 14:50
    6 1
    IrinaDublin said:Buna fetelor, de cativa ani de zile si eu merg regulat la Catalina Verinceanu, acum m-am mutat din tara si folosim skype sau viber. Sincer o recomand din toata inima, este o femeie onesta , care pune mult suflet in ceea ce face, pot spune cu mana pe inima ca datorita ei viata mea este foarte buna in acest moment, sfaturile ei m-au ajutat mult.

     

    Irina, da cred ca sfaturile ei  te-au ajutat foarte mult, la Catalina am fost si eu de 3ori dar nu mi-a placut deloc. Vorbeste foarte mult, raspunde la telefon, trimite mesaje, intra -iese din birou sa discute cu sotul, cu fiicasa etc. si in ce priveste consultatia costa foarte mult pentru putinul care iti zice, si din putinul ala cam 20% se nimereste pt ca dansa are "scoala" si stie sa citeasca omu si sa il traga de limba, deci este foarte usor de interpretat dupa aceea. Este singura "ghicitoare" care pleaca de 4-5 ori pe an in toate tarile si nu singura, care sta la vila (nu intra in categorie mama omida etc) are mac... Prosteste lumea, are foarte multa vorba, se lauda ... si mai putin ghicit.

    Nu stiu daca exista intradevar cineva care sa fie corect si sa ghiceasca pt a ajuta oamenii nevoiasi, toti sunt pentru bani. 

  •  
    • 1 mesaje
    29 Aug 2015, 12:07
    0 2
    Buna

    va dau eu in cafea , ma poti suna la 0728.031.880. Poti lasa mesaj sau sms, o zi buna.
  •  
    • 41 mesaje
    25 Oct 2015, 05:36
    1 0
    Buna ziua incercati pe D-na Elena (Romanca), inzestrata cu har, clarviziune, capacitati si perceptii extrasenzoriale, ghicesc in tarot, in carti normale si cafea. Bucuresti tel. o720792463.
    Acest mesaj a fost editat de către elenatarot: 25 Oct 2015, 05:37
  •  
    • 3765 mesaje
    25 Oct 2015, 08:00
    3 0
    elenatarot said:Buna ziua incercati pe D-na Elena (Romanca), inzestrata cu har, clarviziune, capacitati si perceptii extrasenzoriale, ghicesc in tarot, in carti normale si cafea. Bucuresti tel. o720792463.

     

     

    poti sa ghicesti daca o sa te sun sau nu??

  •  
    • 1 mesaje
    11 Nov 2015, 16:23
    0 2
    Buna. Eu locuiesc de multi ani in Italia, si am cautat o persoana serioasa, prin intermediul acestui forum am ajuns la Verinceanu Catalina, o persoana foarte serioasa pe care o recomand cu caldura. Sedintele au loc online pe skype, si plata o fac bancar, pentru mine este foarte comod asa, nu trebuie sa ma deplasez, nu sunt nevoita sa merg la cineva acasa.
  •  
    • 4 mesaje
    15 Nov 2015, 17:43
    1 1
    buzdea.daniela said:Buna. Eu locuiesc de multi ani in Italia, si am cautat o persoana serioasa, prin intermediul acestui forum am ajuns la Verinceanu Catalina, o persoana foarte serioasa pe care o recomand cu caldura. Sedintele au loc online pe skype, si plata o fac bancar, pentru mine este foarte comod asa, nu trebuie sa ma deplasez, nu sunt nevoita sa merg la cineva acasa.

     

    Buna,

    Acelasi lucru fac si eu - mi se pare foarte convenabil mai ales cateodata este destul de tarziu. Catalina este destul de flexibila in privinta acesta. Serviciile sunt foarte bune- sunt foarte multumita.

     

  •  
    • 1 mesaje
    26 Mar 2016, 06:58
    0 0
    Mda..vazand toate comentariile voastre pe aici m-am lamurit in mare parte si ma voi duce tot la cine stiu eu ca nu minte si chiar interpreteaza bine cartile,intradevar este pe toane si trebuie sa aiba chef sa dea in carti dar vede foarte bine,iar in tarot da si pe subconstient,e romanca vorbeste foarte frumos,poate da prin telefon iar daca nu aveti incredere sa-i depuneti banii,va intalniti pe undeva va da foaia cu ce  vazut si ii dati banii iar tarifele variaza intre 60 lei pentru o intrebare si 150 pentru o etalare completa adica pe casa,dragoste,asternut,temei si tarot.
  •  
    • 3765 mesaje
    26 Mar 2016, 10:20
    0 0
    666vle saidtarifele variaza intre 60 lei pentru o intrebare

     

     

    ce numere or sa iasa duminica la loto?

  •  
    • 73 mesaje
    15 Iul 2016, 11:35
    0 0
    S-a cam asezat praful pe-aici. Vad ca n-a mai intrat nimeni de mai mult timp. Cine stie, s-or mai fi asezat lucrurile in viata fetelor.
    Buna ziua, fetelor, ce mai faceti!?!
    Mai vreti sa mai vorbim despre ghicit, despre noi, despre doamne care se pricep, care nu se pricep sa ghiceasca?
    Mie mi-ar placea sa ne mai intalnim, mai o vorba, mai un zambet, mai o incurajare, mai o gluma... mai socializam.
    Va doresc noroc in iubire!
  •  
    • 3765 mesaje
    18 Iul 2016, 17:11
    0 2
    augusta23 said:S-a cam asezat praful pe-aici. Vad ca n-a mai intrat nimeni de mai mult timp. Cine stie, s-or mai fi asezat lucrurile in viata fetelor.
    Buna ziua, fetelor, ce mai faceti!?!
    Mai vreti sa mai vorbim despre ghicit, despre noi, despre doamne care se pricep, care nu se pricep sa ghiceasca?
    Mie mi-ar placea sa ne mai intalnim, mai o vorba, mai un zambet, mai o incurajare, mai o gluma... mai socializam.
    Va doresc noroc in iubire!

     

    adica ma inviti la o cafea?