Cum am slabit cu DuoSlim

  •  
    • 7 mesaje
    26 Ian 2011, 17:12
    2 5

    Buna! Ma chinui cu dietele de la 18 ani si medicii nutritionisti au devenit in ultimii ani cei mai buni prieteni. La recomandarea unuia dintre ei am luat DuoSlim acum 2 luni. Am slabit 8 kg in 3 saptamani si dupa ce am terminat cura m-am mentinut la 58 de kg. Am renuntat in schimb la snack-ul de seara si la paine. Vi-l recomand cu drag www.duoslim.ro

  •  
    • 23 mesaje
    26 Ian 2011, 17:40
    0 0
    Si mai iei in continuare?? eu am inteles ca s.o.s silueta e bun...As incerca si eu sa iau pastile..dar imi e frica de ce o sa se intample dupa ce o sa renuntz la ele...
  •  
    • 1 mesaje
    26 Ian 2011, 18:19
    1 1

    Si eu am luat,acum nu mai  iau ca nu mai am nevoie., dar il ia sora mea de vreo 2 saptamani..Eu nu m-am ingrasat dupa. De s.o.s. silueta chiar nu am auzit nimic.. nu stiu ce sa zic. DuoSlim-ul e numai din ingrediente naturale si are 2 pilule, una de zi si una de noapte cu compozitii diferite. Bafta!


    Acest mesaj a fost editat de către sonya33: 26 Ian 2011, 18:20
  •  
    • 2 mesaje
    27 Ian 2011, 15:45
    1 1
    Buna! Eu iau DuoSlim de 2 saptamani si merge. Am dat jos 5 hg, dar am tinut si un oarecare regim. Sport nu prea fac, zic nu prea ca nu cred ca mersul pe jos se pune Nu am timp de sport calumea, nu stiu cum reusesc altii sa faca atatea lucruri intr-o zi, poate daca la ei ziua are 30 de ore....
  •  
    • 232 mesaje
    29 Ian 2011, 10:22
    0 1
    si sora mea a luat pastile si a slabit relativ repede, dar pastilele singure nu prea te ajuta. ea mergea de 2-3 ori pe saptamana la sala si avea o alimentatie destul de echilibrata. slim&fit se numeau pastilutele
  •  
    • 3 mesaje
    9 Feb 2011, 17:33
    3 0
    Hello! Si eu am slabit cu DuoSlim vreo 6 kilograme cam in 3 saptamani asa. Nu am fost la sala dar nu am mancat dupa 6
  •  
    • 1 mesaje
    9 Feb 2011, 18:52
    1 0
    Eu m-am apucat de regim de 2 saptamani. Binecunoscuta dieta disociata si chiar cautam niste suplimente alimentare care sa ma "asiste" . Am dat peste DuoSlim la recomandarea unei prietene care luase. Am slabit 5 kilograme in 2 saptamani. Scopul e sa mai slabesc inca 8 si sper sa reusesc!
  •  
    • 1 mesaje
    12 Feb 2011, 23:49
    7 4
    Si eu am slabit tot cu DuoSlim. Si am tinut si un regim pe baza de legume si fructe. Daca e interesata vreuna de regim dati-mi un add pe adela.draghici si vi-l dau, e facut de un medic nutritionist.
  •  
    • 260 mesaje
    13 Feb 2011, 10:12
    0 0

    Buna, cand ati luat duo slim, nu ati simtit reactii adverse, varsaturi sau ameteli?


    Acest mesaj a fost editat de către DariaMih: 13 Feb 2011, 10:13
  •  
    • 2 mesaje
    14 Feb 2011, 15:10
    1 0
    Buna, de la DuoSlim nu am avut reactii adverse de nici un fel, mi-a reglat tranzitul intestinal, dar asta nu o pot numi reactie adversa. Varsaturi sau ameteli nici nu se pune problema, comparativ cu SuperSlim-chinezaria aia cu amfetamina si alte prostii- DuoSlim e natural. Am luat si SuperSlim si pot sa iti spun ca ma tineam de pereti sa pot merge, asa de rau mi-era. Dar m-am invatat minte si de data asta, am dus prospectul la medicul meu de familie. si mi-a zis ca e ok si ca pot sa incep. Am slabit si inca mai sunt in cura, scopul e sa reusesc sa dau 10 kg jos.
  •  
    • 260 mesaje
    14 Feb 2011, 19:28
    0 0
    De superslim multa lume e nemultumita. Sper sa iti atingi tinta de 10 kg
  •  
    • 309 mesaje
    16 Feb 2011, 17:23
    0 0

    Se gaseste si la plafar sau farmacie????

    E acelasi cu slim duo????

  •  
    • 3 mesaje
    16 Feb 2011, 18:11
    3 0
    Buna! Eu am luat DuoSlim (nu are nici o legatura cu slim du si mi-a prins bine, char mai bine decat intentionam. Nu m-am mai oprit din slabit. Am sperat sa scap de vreo 5 kg, dar am scapat de vreo 10 si asta pentru ca in prima luna nu prea a avut mare efect, dar din a doua luna am slabit enorm...nu stiu daca se gaseste in farmacii, eu l-am comandat de pe net.
  •  
    • 1 mesaje
    16 Feb 2011, 18:55
    0 0
    Eu iau DuoSlim de 2 saptamani si pana acum nu am slabit decat 3 kg, nu stiu de ce...poate ca difera de la organism la organism, am sa mai iau in continuare poate se schimba ceva....
  •  
    • 1 mesaje
    17 Feb 2011, 16:45
    0 0
    ra_lu_ka24 said:
    Eu iau DuoSlim de 2 saptamani si pana acum nu am slabit decat 3 kg, nu stiu de ce...poate ca difera de la organism la organism, am sa mai iau in continuare poate se schimba ceva....

    Daca nu ai macar un regim pe care sa il tii in pararel, degeaba le iei. Nu poti sa mananci Mac si KFC si sa te indopi cu dulciuri si apoi sa iei pastilele, ca nu isi fac nici un efect!!! Intr-adevar, difera de la un organism la altul, de la un metabolism la altul,dar trebuie sa fii atenta ce consumi in timpul curei de slabire...asta daca vrei sa slabesti cu adevarat. Eu am luat DuoSlim si am slabit cat mi-am propus, dar am tinut regim si am facut si sport!
  •  
    • 1 mesaje
    17 Feb 2011, 18:49
    0 0
    Cu DuoSlim slabesc si eu, nu stiam ca sunt atatea discutii pe forumuri Eu nu tin nici un fel de regim, nu mananc seara si fac sport, si se pare ca pana acum a functionat foarte bine. Am slabit cat mi-am propus.
  •  
    • 5 mesaje
    17 Feb 2011, 20:23
    2 0
    Ce mi s-a parut interesant la DuoSlim a fost conceptul Night and Day. Ai 2 tuburi de pastilute. 1 de zi si 1 de noapte. Nici un alt produs de slabit nu iti ofera aceasta separare clara intre momentele zile. De aceea au si compozitie diferita. Pe mine asa m-a convins...si functioneaza pot spune. Il utilizez de aproape o luna si am slabit destul de mult.
  •  
    • 1 mesaje
    18 Feb 2011, 14:53
    1 0
    monna_pink said:
    Ce mi s-a parut interesant la DuoSlim a fost conceptul Night and Day. Ai 2 tuburi de pastilute. 1 de zi si 1 de noapte. Nici un alt produs de slabit nu iti ofera aceasta separare clara intre momentele zile. De aceea au si compozitie diferita. Pe mine asa m-a convins...si functioneaza pot spune. Il utilizez de aproape o luna si am slabit destul de mult.

    Asta imi place si mie, mai ales pilula de seara, e extraordinara.Nu ma asteptam sa am rezultate cand m-am apucat de dieta, dar acum dupa 4 saptamani aproape, il recomand cu drag. Chiar slabesti!

  •  
    • 232 mesaje
    19 Feb 2011, 16:14
    0 0
    vad ca sunt multe fete care sunt multumite de pastilele de slabit, incepusem sa cred ca toata lumea e impotriva lor
  •  
    • 24 mesaje
    19 Feb 2011, 20:33
    1 0
    Si eu tot am citit pe forumuri numai pareri de bine despre DuoSlim si am inceput sa iau si eu. Intr-adevar am slabit din prima saptamana, acum intru in a doua. Va tin la curent cu efectele