Cum este o femeie in taur?

  •  
    • 16 mesaje
    2 Ian 2011, 18:51
    0 0

    puteti descrie o femeie in taur?

  •  
    • 1 mesaje
    3 Ian 2011, 12:58
    3 0
    ENERGICA SI HOTARATA
  •  
    • 10 mesaje
    10 Feb 2011, 00:48
    0 5
    femeile taur sunt false!se dau ceea ce nu sunt!in fata iti sunt cele mai bune prietene si pe la spate sunt primele care incearca sa iti puna bete in roate!mereu vor sa para culte si manierate!numai ca uneori se dau de gol pentru ca nu se simt bine si se observa!
  •  
    • 16 mesaje
    14 Feb 2011, 14:58
    0 0
    ok, eu sunt femeie in taur si este adevarat ca imi place sa ma dau tare si mare pt ca mi se pare ceva logic astazi nu doar femeile in taur se dau mari si tari ci o lume intreaga aproape; pe unde nu te intorci oameni cu aere, intepati, plini de bani; iar femeia in taur este o femeie foarte naturala si simpla si bineinteles ca mai trebuie sa-si ia apararea in fata unor astfel de persoane intepate si cu aere de b ani gata!
  •  
    • 16 mesaje
    14 Feb 2011, 15:02
    2 0
    femeia in taur mai este si foarte materialista, dar munca nu o sperie....munceste mult pt a-si atinge scopurile si mi se pare foarte corect sa si aiba roade dupa munca vin si roadele e logic!
  •  
    • 1427 mesaje
    15 Feb 2011, 08:31
    0 0
    daianaexposito said:
    ok, eu sunt femeie in taur si este adevarat ca imi place sa ma dau tare si mare pt ca mi se pare ceva logic astazi nu doar femeile in taur se dau mari si tari ci o lume intreaga aproape; pe unde nu te intorci oameni cu aere, intepati, plini de bani; iar femeia in taur este o femeie foarte naturala si simpla si bineinteles ca mai trebuie sa-si ia apararea in fata unor astfel de persoane intepate si cu aere de b ani gata!

     


    Acest mesaj a fost editat de către mahtobleyla: 15 Feb 2011, 08:32
  •  
    • 1427 mesaje
    15 Feb 2011, 08:32
    1 3
    alyce_als said:
    femeile taur sunt false!se dau ceea ce nu sunt!in fata iti sunt cele mai bune prietene si pe la spate sunt primele care incearca sa iti puna bete in roate!mereu vor sa para culte si manierate!numai ca uneori se dau de gol pentru ca nu se simt bine si se observa!

     

    Ti-ai luat-o de la o tauroaica, asta e clar

  •  
    • 1015 mesaje
    26 Nov 2011, 21:02
    0 0
    Prietena mea cea mai buna e taur. Eu sunt leu.Ei bine da, doua semne puternice se pot intelege de minune si asta pentru ca ne zicem tot in fata si nu avem secrete si nu suntem false.Femeia taur este o femeie frumoasa, cocheta, ii plac cele mai bune lucruri, buna prietena, daca o deranjezi la 2 dimineata cu vreo problema, sare si vine la tine, sunt sociabile, glumete, simpatice, stiu sa se distreze si sa fie in centrul atentiei, sunt ff bune prietene ale barbatilor, acestia le cauta compania, sunt cam cheltuitoare, cand nu fac economie, sunt sincere, corecte si ff cuminti, desi mai flirteaza inocent. Ce nu-mi place la ea este ca daca se enerveaza mai bine fugi din calea ei si ca are prea multe asteptari de la oamenii din jur. Are si-o inima f mare, desi pare dura, e f sensibila. Mai revin, daca-mi mai amintesc ceva! Aa si amandoua avem iubiti in scorpion
  •  
    • 44 mesaje
    19 Nov 2018, 17:06
    0 0
    Gasiti pe zodiacool.ro o descriere completa a zodiei taur. Cu siguranta veti afla ceea ce va intereseaza
    https://www.zodiacool.ro/zodii/zodiac-european/taur