doresc stergea intrebarilor sau a contului

  •  
    • 4 mesaje
    2 Dec 2010, 11:58
    0 0

    buna ziua,

    va rog sa-mni spune-ti si mie cum pot sa-mi sterg acest cont,ori sa sterg doar intrebarile sau chiar sa pot schimba id-ul meu de pe site,ca la intrebari sa nu mai  apara acesta deoarece imi intra cineva pe cont  si imi citeste intrebarile ca mai apoi sa imi faca rau vorbind aiurea pe la lume.

     

    va multumesc mult

    astept un raspuns

  •  
    • 10 mesaje
    7 Dec 2010, 19:46
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • Moderator
    • 37 mesaje
    8 Dec 2010, 10:00
    0 0
    Nu va pot sterge conturile.

    Intrebarile postate de dvs pe forum le pot sterge doar daca imi dati link-ul catre acestea sau le editati personal si stergeti ce ati scris.

    Mai mult nu pot face deoarece cautarea in forum pe baza numelui utilizatorului inca nu functioneaza.
  •  
    • 6 mesaje
    9 Dec 2010, 11:01
    0 0
    Buna ziua, ma aflu in aceeasi situatie neplacuta, pe care am sesizat o si la adresa de contactat, dar la care nu am primit raspuns! va rog ajutati ma, sa sterg mesajul postat !!! am incercat sa editez personal, dar nu reusesc. va rog, am o familie pe care o iubesc 1 copilas blond si inocent) si nu vreau sa aiba de suferit!!!!astept , sper un raspuns
  •  
    • 6 mesaje
    9 Dec 2010, 11:11
    0 0

    mentionez , ca la adresa de email, cu care m-am inscris aparea mentiunea ca mail neverificat! acum am schimbat adresa de email, dar apare, la fel.. de ce? va rog ajutati ma cu un raspuns, va multumesc mult. mentionez ca contul a fost facut acum aproximativ 3 ani. acesta este link ul catre mesajul postat :" http://sfaturi.eva.ro/dragoste/relatii/sa-rup-relatia-pe-care-o-am-9652.html"

    va rog, daca nu se poate sterge mesajul postat , pot macar schimba userul? va rog muult un raspuns


    Acest mesaj a fost editat de către deutza_opris: 9 Dec 2010, 11:28
  •  
    • Moderator
    • 37 mesaje
    9 Dec 2010, 13:45
    0 0
    deutza_opris said:

    mentionez , ca la adresa de email, cu care m-am inscris aparea mentiunea ca mail neverificat! acum am schimbat adresa de email, dar apare, la fel.. de ce? va rog ajutati ma cu un raspuns, va multumesc mult. mentionez ca contul a fost facut acum aproximativ 3 ani. acesta este link ul catre mesajul postat :" http://sfaturi.eva.ro/dragoste/relatii/sa-rup-relatia-pe-care-o-am-9652.html"

    va rog, daca nu se poate sterge mesajul postat , pot macar schimba userul? va rog muult un raspuns

     

    Acel mesaj este la "sfaturi", inca nu am acces acolo, dar in cateva zile se va rezolva problema dvs.

    Cat despre adresa de mail neverificata, aveti un link sub acea casuta cu adresa de mail pentru retrimiterea unui mail de verificare. Adresa de mail verificata este necesara doar daca participati la concursurile de pe "eva.ro".

  •  
    • 6 mesaje
    9 Dec 2010, 21:06
    0 0

    -


    Acest mesaj a fost editat de către deutza_opris: 20 Dec 2010, 12:17
  •  
    • 6 mesaje
    20 Dec 2010, 12:16
    0 0
    buna ziua, referitor la mesajul pe care l-am transmit. au trecut 10 zile....va rog, ajutati ma!!!!!!!!! cand credeti ca acest aspect se va rezolva? cu mii de multumiri!
  •  
    • 10 mesaje
    27 Dec 2010, 19:47
    0 0
    am cerut si eu ceva.va rog frumos. am trimis si mesaj privat..sper sa se rezolve in scurt timp.va multumesc!
  •  
    • 574 mesaje
    28 Dec 2010, 22:29
    0 0
    @elenush05 ai trimis inutil,nu se poate sterge contul tau,zice adminu ca esti pretioasa
  •  
    • 10 mesaje
    29 Dec 2010, 21:57
    0 0
    offf ,critical. eu nu vreau sa mi se stearga contul,ci doar o intrebare. .. oricum ms pt raspuns
  •  
    • 6 mesaje
    13 Ian 2011, 14:43
    0 0
    va rog, ma puteti ajuta si pe mine"???? cu stergerea mesajului de care v-am explicat? astept de atata timp.. va rog din suflet!!!!!
  •  
    • 3 mesaje
    3 Mar 2011, 02:02
    0 0
    VREAU SA-MI STERG CONTUL.
    NU-MI SPUNETI CA NU SE POATE .......................
    NU VA PUNETI CU MINE
  •  
    • Moderator
    • 37 mesaje
    3 Mar 2011, 11:05
    0 0

    http://www.eva.ro/club/account/terms.php

    "
    Conform Legii nr. 677/2001, beneficiati de dreptul de acces, dreptul de
    interventie asupra datelor, dreptul de a nu fi supus unei decizii individuale si
    dreptul de a va adresa justitiei.

    Totodata, aveti dreptul sa va opuneti
    prelucrarii datelor personale care va privesc si sa solicitati stergerea
    datelor.

    Sunteti de acord ca stergerea datelor personale ale dvs. va fi urmata
    de stergerea contului dvs. din sistem si de imposibilitatea de a aplica la
    serviciile si produsele oferite de catre iMedia.
    Pentru exercitarea acestor drepturi puteti face o cerere in scris cu cerinta
    dvs. pe care sa o trimiteti prin posta la adresa: Bucuresti, Bd. Pierre de
    Coubertin nr. 3-5, Office Building, etaj 5, sector 2"

     

    O zi buna.