Cosmetice Lady's

  •  
    • 1 mesaje
    11 Apr 2013, 19:56
    0 0
    Buna, Mi-am facut cont la acest magazin de cosmetice, accesorii si parfumuri si cumpar tot ce-mi trebuie cu discount de pana la 42%. In plus mi-au facut magazinul meu personal si primesc 10% de la toate produsele cumparate prin pagina mea, si bonus nelimitat pe 4 nivele pentru reteaua de clienti. ladys.ro/HRalyRTs De fapt am magazinul meu de cosmetice si accesorii, ei livreaza comenzile de produse si eu primesc garantat cel putin 10% din toate cumparaturile. Sunt 5 motive pentru care castigi din colaborarea cu Lady’s: Castigi un venit suplimentar foarte bun si ai program flexibil. Lucrezi cat vrei si cand vrei tu, fara nici o conditie. Incearca! Nu te costa nimic si ai doar de castigat! Pentru mai multe detalii intra pe ladys.ro/HRalyRTs Acesta este magazinul meu personal la Ladys, asa cum vei avea si tu imediat ce te inscrii. Pentru inceput comanda 1 catalog si il vei primi gratuit acasa in cutia postala in maxim 10 zile. Scrie-mi daca ai intrebari sau te pot ajuta in vreun fel.
  •  
    • 1 mesaje
    14 Iul 2014, 10:32
    0 0
    Buna fetelor. De curand s-a lansat magazinul online Farmona.ro

    Produsele cosmetice Farmona contin ingrediente naturale si sunt recunoscute la nivel internation pentru calitatea lor.
    Acest mesaj a fost editat de către farmona: 14 Iul 2014, 10:33
  •  
    • 5 mesaje
    2 Oct 2014, 11:39
    0 0
    Va recomand produsele cosmetice de pe http://www.manier.ro/cosmetice .. sunt superrr calitattive.
  •  
    • 1478 mesaje
    2 Oct 2014, 19:46
    0 0
    Vrei sa incerci produsele Oriflame si nu stii cum? Pentru persoanele care nu cunosc un consultant Oriflame si doresc sa cumpere produse, ma ofer sa va ajut, trimit produsele si prin posta. Catalogul il gasiti online pe www.oriflame.ro. iar pe mine la adresa de mail ln_anamaria@yahoo.com. Trimit oriunde in tara, prin ramburs, suport eu transportul la comenzi de peste 50 ron. Va astept. Simte-te bine, simte-te speciala. Alege calitatea. Oriflame – cosmetice suedeze