Atacam ideea sau userul?

  •  
    • 8901 mesaje
    19 Nov 2010, 10:30
    0 0

    Stimate admin,

    Avand in vedere tonul deosebit de ofensiv pe care unii useri il adopta in ceea ce ma priveste, v-as ruga sa luati masurile necesare, in cazul in care existati cu adevarat si considerati ca este normal sa aparati orice user care respecta cerintele pe care le-ati formulat. Pentru justificarea afirmatiilor mele, va rog sa cititi topicul “tot socra”, in special pag. 13-17, pentru a vedea daca eu am folosit expresii injurioase sau vocabular neadecvat. Tot ce am facut a fost sa scriu lucruri legate de experienta mea de viata, e drept, fara a blama soacrele, ceea ce a declansat un adevarat scandal din partea unor doamne, a caror parere este diametral opusa.

    Desi am anuntat ca ma retrag, s-a continuat cu insulte la adresa mea, de genul:

     

    Adina236: andrada, tu suferi de ceva specific? astazi cel putin te-ai dat in stamba si cu stamba pe tot forumul. pe mine ma facusi ipocrita, de pumma te-ai luat ca nu-ti place fontul ei, cu fran te iei in betze ca sa nu dormi, iar de ryb, fix ca boala de om sanatos.
    chiar a fost necesar sa te pisi constant contra vantului?
    ma, cand imi spun doi ca-s beat ma duc frumos la nani, nu mai dau doua sticle pe gat...........(pag.15)

     

    • Fancessca: bai nene, nu ma scoate din tzatzani, creier odihnit ce esti !!!

    io ii raspunsesem lui adina236, cand te bagasi in zeama aiurea, cu comentariu aiurea.

    si nici ca iti mai raspund. esti dusa rau.  (pag. 15)

     

    • Congo: neata.

    io va propun sa nu o mai citim pe andrada. e tafnoasa, se cearta aiurea -n tramvai cu toti fara motiv, n-are sens sa o mai citim, nu merita.   (pag. 16)

     

     

     

    Daca administrati un site care se respecta, sper din toata inima ca veti lua masuri. Daca nu, voi intelege ca dorinta de a avea trafic este mai presus decat puterea de a raspunde mitocaniilor care, normal, lezeaza orice persoana cu bun simt.

    Cu speranta ca nu v-am deranjat prea tare si ca veti da dovada de obiectivitate, va multumesc pt rabdarea de a fi citit cele scrise.

     

  •  
    • 27207 mesaje
    19 Nov 2010, 11:02
    0 0
    Andrada, corect ar fi fost sa pui si postarile tale, pe langa celelalte, ca sa vada adminii cum ataci tu pe toata lumea si cum tot tu te simti jignita daca cineva are curajul sa riposteze sa ai o zi buna ca sufletul tau!
  •  
    • 8901 mesaje
    19 Nov 2010, 11:18
    0 0
    Rybana, se pot citi si postarile mele, n-am sters nimic, tocmai pt a se vedea CUM atac eu si pe cine.
    Si...ca sa-ti raspund rautatii din finalul postului tau, ti-as spune ca iti doresc sa ai atatia prieteni cati dusmani am eu, in lumea reala!
  •  
    • 27207 mesaje
    19 Nov 2010, 11:25
    0 0
    de ce rautate andrada? nu ai suflet bun?
    Acest mesaj a fost editat de către rybana: 19 Nov 2010, 11:25
  •  
    • 8901 mesaje
    19 Nov 2010, 14:02
    0 0
    de emoticoane, rybana!
  •  
    • 8901 mesaje
    19 Nov 2010, 16:18
    0 0
    poi, andrado, daca tu iti permiti sa imi spui ipocrita, eu cum as putea sa te pup pe crestet?
  •  
    • 4007 mesaje
    19 Nov 2010, 21:17
    0 0
    aha, deci tu iti permiti sa ma admonestezi pt un raspuns dat altcuiva si mai si scrii aiureli si neadevaruri si tot tu esti aia lovita ?!

    Bai nene, dar tu alte ocupatii nu mai ai ? Decat sa te agati de cine iti casuna pe eva.ro si dupa aia sa faci pe victima ?

    Cine a scris ca nu ar mai trebui sa iti citim mesajele, bine a scris.

    Esti atat e disperata sa te bage lumea in seama, macar virtual , incat stai cu pliciu in mana si ne lovesti peste degete cand ai tu chef.
    Iar noi ar trebui, dupa mintea ta, sa sedem cumintei in bancile noastre, cat stergi tu cu noi pe jos.

    Buey, ma lasi.