Sugestii si reclamatii

  •  
    • 556 mesaje
    9 Nov 2010, 14:12
    0 0

    Nu ma impac cu noul format. Mi se pare alambicat si greu de utilizat. Prefer vechiul format.

  •  
    • 2807 mesaje
    9 Nov 2010, 18:23
    0 0

    admin_eva, deasupra avatarului meu la 'informatii', sunt trecute niste date personale, zi, luna, an de nastere, incorecte toate, dealtfel. Te-as ruga sa le stergi daca se poate. Multumesc

  •  
    • 8901 mesaje
    9 Nov 2010, 19:31
    0 0
    admin eva, doua persoane cu aceeasi problema, fara rezolvare si fara nici un raspuns. multumesc de atentie!
  •  
    • 10876 mesaje
    9 Nov 2010, 23:14
    0 0
    Azi, 9.11, n-am putut neam sa accesez sectiunea familie.Si nici p-aia de divertisment.
    Eu d-asta stateam pe forumu asta, ca era diferit de celelate, nu era in tipare.
    Pacat
  •  
    • 245 mesaje
    9 Nov 2010, 23:36
    0 0
    floare-de-colt said:

    admin_eva, deasupra avatarului meu la 'informatii', sunt trecute niste date personale, zi, luna, an de nastere, incorecte toate, dealtfel. Te-as ruga sa le stergi daca se poate. Multumesc

     

    Am rezolvat, datele respective nu mai apar.

  •  
    • 10 mesaje
    10 Nov 2010, 17:30
    0 0
    Mesaj şters de administrator
    Acest mesaj a fost editat de către elenush05: 10 Nov 2010, 17:31
  •  
    • 2191 mesaje
    11 Nov 2010, 01:09
    0 0
    nu am mai intrat de ceva timp pe eva...cand am intrat acum, am crezut ca am gresit forumul

    mie imi place noul format, tocmai pt ca este ca alte forumuri, imi place ca fiecare isi poate atasa un avatar (asa voi asocia un nume unei imagini )....per ansamblu este ok. trebuie doar sa ma obisnuiesc cu el..
  •  
    • 4411 mesaje
    11 Nov 2010, 01:42
    0 0
    E mai misto,imi place.Insa imi lipseste optinuea prin care navigam usor de la o sectiune la alta,acum trebuie sa dau intru de fiecare data in "forum" pentru a accesa alta sectiune.Poate o reintroduceti si pe aceea..In rest arata super
  •  
    • 2191 mesaje
    11 Nov 2010, 02:16
    0 0
    pe langa ce a spus andreeaX, as mai propune adaugarea optiunii "Ultima pagina" la topicurile cu mai mult de 10 pagini. adica sa existe "prima", "urmatoarea", "precedenta", "ultima".... pt ca daca vreau sa vad ultima pagina, e nasol sa butonez din 5 in 5 pagini...
    ah...si unde e optiunea "cauta toate mesajele scrise de X"?
  •  
    • 27207 mesaje
    11 Nov 2010, 08:24
    0 0
    eu as vrea sa aflu cum pot sa mai sterg din mesaje admin eva, mai existi sau apari numai cand e zi de salariu?
  •  
    • Moderator
    • 37 mesaje
    11 Nov 2010, 10:50
    0 0
    Mesajele private le puteti sterge prin bifarea casutei din dreptul lor si apasarea butonului "Delete Selected" din partea de jos a paginii.
  •  
    • 370 mesaje
    11 Nov 2010, 13:18
    0 0

    vechiul format era super! ordonat, simplu si la obiect! era singurul forum care-mi placea, subiectele erau usor de gasit si urmarit, acum ma doare capul cand trebuie sa caut ceva si subiectele apar asa dezordonat... mi se pare oribil acum, parca este pentru copii... in fine... l-ati stricat si p-asta... pacat de toate discutiile interesante care nu vor mai avea loc...

  •  
    • 370 mesaje
    11 Nov 2010, 13:28
    0 0

    si eu vreau forumul vechi, era o placere sa intru pe el, sa vad noile subiecte sau noi raspunsuri la subiecte vechi, era usor sa-ti dai seama cand/daca s-a postat ceva nou, subiectele aveau un curs firesc, ERA UN FORUM DEOSEBIT, acum e o zapaceala totala... e totul dezordonat si inghesuit... si nici nu stiu cum sa scriu, am dat raspuns la altcineva, NU-MI PLACE, E GROAZNIC, VA ROG REVENITI LA VECHIUL FORMAT!

  •  
    • 2191 mesaje
    11 Nov 2010, 14:22
    0 0
    ce e asa greu de raspuns la un topic, cand ai optiunea de "Raspuns rapid" chiar jos? sau de ce va doare capul cand va uitati pe forum? e aranjat la fel ca alte forumuri..sa inteleg ca alte forumuri nu utilizati de vi se pare asa alambicat asta?
    o sa va obisnuiti si cu noul format, asa cum ne-am obisnuit si cu cel vechi (fiind altceva fata de alte forumuri)...si sigur nu o sa mai vedem deschise topic-uri peste topic-uri in care sa se vaite toate evele ca "pacat, e oribil, reveniti la vechiul format"... daca nu va place, nu intrati, e atat de simplu
  •  
    • 7 mesaje
    11 Nov 2010, 18:06
    0 0
    Nici mie nu-mi place noul format! Chiar nu mai gasesc nimic!!!
    De cate ori caut ceva, ma simt ca intr-un labirint.
  •  
    • 99 mesaje
    11 Nov 2010, 20:24
    0 0

    Nu imi place deloc , nu e o ordine , e o harababura totala chiar nu se vede ???

    E foarte obositor si neplacut .

  •  
    • 18346 mesaje
    11 Nov 2010, 23:54
    0 0
    addictyv3 said:
    D

    mie imi place noul format, tocmai pt ca este ca alte forumuri, imi place ca fiecare isi poate atasa un avatar (asa voi asocia un nume unei imagini )....per ansamblu este ok. trebuie doar sa ma obisnuiesc cu el..

     

     

    mai ales ca se schimba avatarele in fiecare zi, nu?

  •  
    • 2191 mesaje
    12 Nov 2010, 00:15
    0 0
    me_eva said:
    addictyv3 said:
    D

    mie imi place noul format, tocmai pt ca este ca alte forumuri, imi place ca fiecare isi poate atasa un avatar (asa voi asocia un nume unei imagini )....per ansamblu este ok. trebuie doar sa ma obisnuiesc cu el..

     

     

    mai ales ca se schimba avatarele in fiecare zi, nu?

     

    da...observ

    inca e lumea indecisa si face teste...cred

  •  
    • 27207 mesaje
    12 Nov 2010, 13:38
    0 0
    admin_forum, multumesc!
  •  
    • 476 mesaje
    12 Nov 2010, 20:29
    0 0
    dar nu sunt anuntata in mail cand se raspunde la mesajele mele,desi am bifat optiunea asta.
    ce trebuie sa fac?