Sugestii si reclamatii

  •  
    • 7743 mesaje
    4 Nov 2010, 13:13
    0 0

    scurt si la obiect :)

     

    -afisarea listelor cu emoticoane.  suntem mai saraci in exprimare fara zambaretii aia :) am memoria scurta, nu retin combinatiile de taste

     

    -dupa editare,apare  in mod eronat...modificare neefectuata. sau ceva de genul

  •  
    • 221 mesaje
    4 Nov 2010, 16:04
    0 0

    Eu sugerez sa reveniti la vechiul format. Era mult mai usor de navigat, mai simplu de urmarit un subiect si avea toate optiunile neaparat necesare.

  •  
    • 18346 mesaje
    4 Nov 2010, 16:08
    0 0
    less is more!
  •  
    • 62 mesaje
    4 Nov 2010, 16:55
    0 0

    Tare bine ar fi daca am putea reveni la vechiul format.Asta nou e anapoda, nu mai gasesc nimic si nici nu imi place sa caut prin el

  •  
    • 245 mesaje
    4 Nov 2010, 17:16
    0 0
    _Eva said:

    scurt si la obiect

     

    -afisarea listelor cu emoticoane.  suntem mai saraci in exprimare fara zambaretii aia  am memoria scurta, nu retin combinatiile de taste

     

    -dupa editare,apare  in mod eronat...modificare neefectuata. sau ceva de genul

     

    (1) e in plan, azi maine va fi online

    (2) s-a rezolvat

  •  
    • 3741 mesaje
    4 Nov 2010, 22:28
    0 0

    Mie imi place noul format si mai ales ca avem chat! Putem sa ne punem poze, sa ne cunoastem mai bine si arata altfel. E normal ca oamenii sa evolueze, ca programele sa se updateze, site-urile sa devina cu stilizate si in ajutorul nostru.

     

    Sunt sigura ca mai sunt multe chestii de "reparat" si de adaugat noului format, dar asteptam si nu disperam. Nu cred ca se pot face toate in cateva zile.

     

    Eu as dori mai multi zambareti si sa putem adauga imagini sau clipuri intr-o postare.  

  •  
    • 45 mesaje
    4 Nov 2010, 22:40
    0 0
    cum pot sa "caut" in forumuri dupa subiect, corp mesaj etc... Help.
  •  
    • 8901 mesaje
    4 Nov 2010, 23:05
    0 0
    nu stiu daca e problema mea sau a noului format: am laptopt format mic, vad 3 patrimi din pagina, in lat nu in lung.. nu mi se intampla asta pe nici o pagina de net pentru ca celelalte sunt dotate cu bara sa te poti plimba de la stanga la dreapta in latul paginii.
    este sau nu rezolvare? stiu...trebe vorbit cu echipa tehnica, dar as aprecia daca ati lua in vedere.
  •  
    • 18346 mesaje
    5 Nov 2010, 00:10
    0 0

    si ceva ar trebui schimbat la citate. daca citez pe cineva, si apoi raspund in acelasi mesaj, trebuie sa las ceva pauza. eu fac asta, dar nu toti, asa ca e greu de urmarit care si ce a scris. sper sa puteti schimba asta.

  •  
    • 7743 mesaje
    5 Nov 2010, 08:07
    0 0
    multumesc, admin_eva
  •  
    • 354 mesaje
    5 Nov 2010, 13:33
    0 0

    Vechiul format era mult mai bun.

  •  
    • 354 mesaje
    5 Nov 2010, 13:41
    0 0
    Cum pot sa caut ceva postat pe forum?
  •  
    • 245 mesaje
    5 Nov 2010, 15:13
    0 0
    inca_o_eva said:
    Cum pot sa caut ceva postat pe forum?

     

    Foloseste campul de cautare din dreapta sus.

  •  
    • 3216 mesaje
    5 Nov 2010, 15:53
    0 0

    nu s-ar putea afisa cumva, in pagina principala a forumului, pentru fiecare sectiune, ultimul topic la care s-a postat ceva si cine a postat?
    ceva gen cum apare la sectiune, dar centralizat in "home", sa vedem mai usor daca a aparut ceva nou la topicurile care ne intereseaza fara sa mai intram pe fiecare sectiune in parte;

    in rest, ce sa zic, eva.ro nu va mai fi ce-a fost, daca se va respecta intr-adevar regulamentul de mai sus...

    a, inca o sugestie: s-ar putea pune si un "buton" raspunde, in afara de cel cu raspuns rapid, in care sa existe posibilitatea alegerii culorii si fontului?
    adica ceea ce se poate face acum daca citezi pe cineva, fara sa mai fie nevoie sa citezi

    in rest, mie-mi place ca pot pune toti emoticonii de pe IM, da' aia cu un singur user ne priveaza de distractia unor potentiale carnavaluri, cum au fost candva pe-aici...
    de altfel intr-un asemnea "carnaval" m-am si ales eu cu acest nick

     


    Acest mesaj a fost editat de către hau_hauuu: 5 Nov 2010, 15:54
  •  
    • 1 mesaje
    5 Nov 2010, 22:32
    0 0
    Nu mi-se pare corect faptul ca majoritatea concursurilor sunt castigate de catre cei din Bucuresti.
    Sunt cititori si participanti din toata tara.
  •  
    • 18346 mesaje
    6 Nov 2010, 10:57
    0 0

    nu-i asa ca va doare capul de la atatea intrebari?

     

     

    ei ... si pe noi de la ce-o iesit aici.

  •  
    • 102 mesaje
    6 Nov 2010, 21:02
    0 0
    Draga admin_eva sau voi celelalte eve va rog sa-mi zice-ti si mie cum as putea sa sterg niste mesaje private care nu le mai doresc....inainte stiam dar acum nu ami stiu.....si sunt prea multe vreau sa mai sterg din ele
  •  
    • 1158 mesaje
    6 Nov 2010, 21:05
    0 0

    Am aceeasi problema ca "adina236"

    Nu gasesc lista cu emoticoane?

  •  
    • 476 mesaje
    9 Nov 2010, 10:11
    0 0
    imi doresc vechiul format. era deosebit. acum e un balci ca toate celelalte.cu sigurantza veti pierde multi dintre vechii forumishti, dar veti capata unii noi, din categoria celor care nu scriu corect,nu se exprima coerent, si pun subiecte de genul-am 14 ani,el 34, dar e barbatul vietii mele doar nevasta-sa si copiii ne cam incurca...
    se duce naibii si EVA..
  •  
    • 4007 mesaje
    9 Nov 2010, 10:14
    0 0

    Mie imi place mai mult noul forum.

    E mai colorat.


    Acest mesaj a fost editat de către francessca: 9 Nov 2010, 14:20