NU MAI SIU NIMIC....

  •  
    • 102 mesaje
    4 Nov 2010, 10:34
    0 0

    draga admin si dragele mele eve,dupa cum v-am zis eu comunicam prin privat cu  niste eve acum vreau sa trimit un mesaj privat si nu stiu cum,nu reusesc

    daca ma puteti ajuta chiar va rog....daca nu alta solutie nu mai am decat sa ma las de acest site ptr ca au dat totul peste cap,pur si simplu m-au inbunit cu schimbarea lor

    va multumesc si va pup

  •  
    • 18346 mesaje
    4 Nov 2010, 12:56
    0 0
    thuna, nu mai deschide topic pt aceeasi tema. ai rabdare!
  •  
    • 102 mesaje
    4 Nov 2010, 13:02
    0 0
    am gasit ce vroiam......si intrebarea era mai demult,daca n-ai raspuns atunci acum nu vad ce te deranjeaaza?????ma ajutat o alta eva,asa ca......dar tot timpul se gaseste cate cineva care sa comenteze pe acest forum,am vazut si in alta parte la fel cineva va cere parerea si voi criticati.
  •  
    • 18346 mesaje
    4 Nov 2010, 13:42
    0 0
    thuna, ai mai scris aceeasi problema de cateva ori. si asta acu 3 ore. nu critic, dau un sfat! ce sari asa in sus?
    incet ca eu nu ma iau de eve, ci sunt de partea lor, ca oricum nu imi place noul forum.
  •  
    • 102 mesaje
    4 Nov 2010, 13:57
    0 0
    da,am scris ptr ca nimeni nu ma lamurea cu nimic......am scris azi ptr ca azi l-am vazut.,doar nu aveam sa intreb ieri....prin privat comunicam cu niste eve si ma ingrozea gandul ca nu o sa mai pot comunica....eu stau in spania si nu stiu daca stii ce inseamna sa stai intr-o tara straina si sa nu ai prieteni,singurele mele prietene sunt aceste eve,care daca au nevoie le dau cate un sfat si bineinteles si eu la randul meu primesc sfaturi
    si n-am sarit in sus ca stateam pe scaun ( am zis in spirt de gluma)
    am citit pe forum cum o eva vroia niste sfaturi in legatura cu o petrecere ptr un copil de 1 an si ai vazut ce a iesit pana la urma mai ceva ca in mahala si n-am vrut sa patesc si eu ca ea....dar na asta e
  •  
    • 18346 mesaje
    4 Nov 2010, 14:51
    0 0
    spirit de gluma? hai recunoaste ca erai nervoasa pe admin si te-ai luat de mine. ziceam doar ca, ai scris aseara, ieri, si urma si raspunsul!
    stiu ce inseamna ce ma intrebai tu daca stiu ce inseamna.
  •  
    • 102 mesaje
    4 Nov 2010, 15:09
    0 0
    nu cred ca m-am luat eu de tine,tu te-ai luat de mine dar daca te-a deranjat intrebarea mea nu trebuia sa intri,dar vad ca cauti motive iar......si nu eram nervoasa pe admin daca era asa ii puneam intrtebarea ei nu evelor,,,,,,,dar cum am zis tot timpul se gaseste cineva care sa comenteze asa ca daca iti place acest lucru n-am sa-ti mai raspund.....ai vazut cu eva care a intrebat ""de petrecerea ptr copilul de 1 an""sa ajuns la mahala si jicniri .....si am zis in spirit de gluma cu chestia ca stateam pe scaun....sa stii ca si pe mine m-au deranjat multe dar n-am intrat unde nu ma implica ,daca vreau sa dau un sfat intru daca nu,nu intru sa critic
  •  
    • 370 mesaje
    11 Nov 2010, 13:46
    0 0
    INAINTE SUBIECTELE ERAU ORDONANTE, ACUM SUNT IMPRASTIATE PE TOT ECRANUL... VA ROG, REVENITI LA VECHIUL FORMAT!