intrebare intrebatoare!

  •  
    • 6 mesaje
    9 Dec 2010, 10:31
    0 0
    Eu m-am tot uitat, dar spre rusinea mea nu am gasit regulamentul. Ma poate ajuta cineava cu un link? Pt concursul castigat pe 26 nov (O pereche de lentile de contact Pretty Eyes, oferite de Optiblue), am trimis datele mele, cartea de identitate scanata la concurs@eva.ro si de atunci astept un mail, un telefon ceva, sa stiu de unde sa-mi ridic premiul. Eu sunt din Bucuresti.
  •  
    • 17 mesaje
    9 Ian 2011, 18:33
    0 0

    si eu am castigat si mi-a fost frica sa trimit copia de pe buletin pt ac am mai patito si cu datele mele au fost afcut un credit bancar poveste lunga si le-am trimis mail cu toate datele mele dar le-am spus ac daca vor copie dupa buletin ma duc si le-o dau pers cand ridic premiul dar nu am primit nici un raspuns.

  •  
    • 574 mesaje
    9 Ian 2011, 22:00
    0 0

    Felicitari pentru,,,,nimic


    Acest mesaj a fost editat de către Critical: 9 Ian 2011, 22:00
  •  
    • 302 mesaje
    12 Ian 2011, 10:42
    0 0
    si uite asa te trezesti ca ti-ai luat casa-n bucuresti, si ca ai de platit rate 300 de ani,, cu 4 generatii datori vanduti , cum poti sa fii asa de naiv sa iti trimiti datele personale, mai grav..scanare la cartea de identitate !!!!! sa imi spui si mie ce ai patit...
  •  
    • 302 mesaje
    12 Ian 2011, 10:46
    0 0
    app, puteai sa cauti vreun site oficial optiblue si sa-i contactezi direct pe ei, sa iei legatura direct cu sursa , poate daca era pusa in joc o masina sau ceva mai de valoare se merita chiar sa faci un drum pana acolo sa vezi cu ochii tai ( eu sunt Toma necredinciosu'), dar ce dracu' mah??? pentru un cacat de lentile de contact??? cat dracu poa sa coste alea sa nu ti le poti permite sa le cumperi din magazin??? pentru alea ti-ai scanat tu bolentinul????? O Doamne!!!
  •  
    • 574 mesaje
    12 Ian 2011, 16:04
    0 0

    giuliasweet76 said:

    ....
    mah??? pentru un cacat de lentile de contact??? cat dracu poa sa coste alea sa nu ti le poti permite sa le cumperi din magazin??? pentru alea ti-ai scanat tu bolentinul????? O Doamne!!!

     Unii cred ca sunt lentile de contact de lux,Gresit !!!! in toate concursurile sunt lentile de contact "de unica  folosinta" unde dupa o saptamana le arunci,astea sunt un fel de "sa le port inainte sa-mi cumpar lentile de contact sa vad daca le suporta ochii sa nu le cumpar degeaba irosind 200 euroi"

    Da nah,cat timp se gasesc...asa e logic ca o sa fie si smecheri,nu uitati macar sa fiti gata cu bagajele daca tot ramaneti fara casa sa nu lasati sarlatanu sa astepte sa plecati din casa

    auzi la ei,.,..copie acte identitate scanate pentru o sapca


    Acest mesaj a fost editat de către Critical: 12 Ian 2011, 16:05