intrebare intrebatoare!

  •  
    • 18346 mesaje
    3 Nov 2010, 17:41
    0 0

    Tanti admina

     

     

    In afara faptului ca ma doare capul si nu mai recunosc nimic pe aici (nu e de bine), am o sugestie: puneti niste instructiune undeva...

     

     

    apoi- daca intru pe forum, si ma duc la un subiect, dau click pe pagina a 2-a, sau a 3-ea....etc, ma duce in pagina a 2-a, resp a 3-ea a forumului nu a subiectului.

     

    se repara, asa-i?

  •  
    • 245 mesaje
    3 Nov 2010, 18:05
    0 0
    Ar trebui sa se fi rezolvat problema pe care ne-ai semnalat-o.

    Multumim pentru feedback!
  •  
    • 18346 mesaje
    3 Nov 2010, 18:22
    0 0

    merge.

    altceva: unde-s mesajele private de pe forumul vechi?

    de ce imi apare doar "raspuns rapid"? nici o culoare, nimic. ntz ntz


    Acest mesaj a fost editat de către me_eva: 3 Nov 2010, 18:23
  •  
    • 18346 mesaje
    3 Nov 2010, 18:24
    0 0
    plus ca dupa ce scriu acilea, imi apare page not found.

    pfuiii, e de tras, nu gluma!
  •  
    • 6557 mesaje
    3 Nov 2010, 20:59
    0 0

    ati devenit un forum la fel ca alte forumuri
    originalitatea nu mai exista, e o uniformizare totala
    pana la urma e afacerea voastra asa ca nu mai am nimic de comentat


    Acest mesaj a fost editat de către panselutas: 3 Nov 2010, 20:59
  •  
    • 102 mesaje
    3 Nov 2010, 22:14
    0 0
    asa este nici eu nu mai stiu nimic ce se intampla...ne-au inebunit de tot
    eu nu gasesc mesaje private ptr ca comunicam cu niste eve prin privat....poate se va reveni la vechiul club....chiar va rog ptr ca pe voi nu va costa nimic
    daca nu gasec ce caut ma las de acest site....sincer
  •  
    • 232 mesaje
    3 Nov 2010, 22:33
    0 0
    Pare complicat acum forumul, complicat spre urat insa invatam si asta! Cu timpul banuiesc ca se vor vedea si partile bune, sa nu fim chiar gica contra fara sa vedem despre ce e vorba
    Succese va doresc!
  •  
    • 172 mesaje
    4 Nov 2010, 05:45
    0 0

    Nu stiu de ce un lucru care merge bine de ani de zile trebuie schimbat.

    Era usor si simplu de accesat  ,asta era si unul din motivele pt care se posta atat de des.

    Ati reusit sa l faceti varza ,si sincer daca trebuie sa obosesc pana reusesc sa gasesc un subiect sau sa rarpund nu ,mersi.

    Intr un cuvant e "horror"

    Lasati experimentele care va scad traficul iar noua ne pun creierii pe moate,reveniti va si lasati vechiul format,era ok,.

    Daca vrei sa schimbati ceva schimbati la sectiunea de informatii.

     

  •  
    • 292 mesaje
    4 Nov 2010, 08:51
    0 0

    mie imi place

  •  
    • 1364 mesaje
    4 Nov 2010, 09:15
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 18346 mesaje
    4 Nov 2010, 11:34
    0 0

    Inteleg, ati muncit mult. si mai ales va asteptati la laude. Insa daca cereati asa o parere... ne ajutam reciproc!
    Stiu ca nu veti intelege asa usor, cum preferam sa fim atat de limitati in comenzi si ca fosta eva arata antica. ei... asta savuram noi acolo!
    intr-adevar, era nevoie de un Admin, dar nu si de o noua fata.
    banuiesc ca prea multe nu se pot face acum, asta e...


    Acest mesaj a fost editat de către me_eva: 4 Nov 2010, 11:35
  •  
    • 18346 mesaje
    4 Nov 2010, 11:53
    0 0
    si ar mai fi ceva: in loc de siclamul asta, puneti ceva in ton cu albastru.
  •  
    • 18346 mesaje
    4 Nov 2010, 11:54
    0 0
    me_eva said:
    si ar mai fi ceva: in loc de siclamul asta, puneti ceva in ton albastru.


    ceva de genul asta. ca sa nu ni se aplece. va rooooooooooogg!
  •  
    • 22 mesaje
    4 Nov 2010, 12:12
    0 0
    N-o sa-l mai citesc, e aiurea rau
  •  
    • 1 mesaje
    19 Nov 2010, 16:09
    0 0
    Intrebare cum pot sa sterg un post care l-am plasat pe forum acum ceva timp? Mesajul a fost postat de pe alt user de pe care nu mai pot sa intru acum. Exista vreo solutie? Multumesc anticipat
  •  
    • Moderator
    • 37 mesaje
    20 Nov 2010, 10:43
    0 0
    nyky1012 said:
    Intrebare cum pot sa sterg un post care l-am plasat pe forum acum ceva timp? Mesajul a fost postat de pe alt user de pe care nu mai pot sa intru acum. Exista vreo solutie? Multumesc anticipat

     

    Daca imi spuneti despre ce post este vorba (eventual un link al acestuia) va pot ajuta.

  •  
    • 6 mesaje
    26 Nov 2010, 13:30
    0 0
    M-am inscris pe eva.ro .Urma sa primesc un mail pe adresa mea de yahoo pentru verificarea lui. Nu mai tin minte daca am primit mailul si am confirmat, sau am sters mailul din greseala. Ideea este ca pe situl eva.ro , la profilul meu, la rubrica Despre mine, apare scris cu rosu sub adresa mea de yahoo : Email neverificat, click pentru a primi codul de verificare. Daca dau click nu se intampla nimic, nu primesc nici un mail, pe yahoo, si nici nu dispare acel scris cu rosu din profilul meu.
    Am castigat concursul CASTIGA O PERECHE DE LENTILE DE CONTACT PRETTY EYES, OFERITE DE OPTIBLU. Cum pot sa intru in posesia premiului??? Banuiesc ca nu mi se poate trimite mesaj pe yahoo legat de ridicarea premiului concursului, din cauza faptului ca adresa mea de mail nu este verificata.Si cum pot rezolva problema cu acesta adresa de mail neverificata???
    Va rog mult sa ma ajutati.
  •  
    • Moderator
    • 37 mesaje
    27 Nov 2010, 12:15
    0 0
    cristinamar said:
    .... la rubrica Despre mine, apare scris cu rosu sub adresa mea de yahoo : Email neverificat, click pentru a primi codul de verificare. Daca dau click nu se intampla nimic, nu primesc nici un mail, pe yahoo, si nici nu dispare acel scris cu rosu din profilul meu.

    Am castigat concursul ...

    Va rog mult sa ma ajutati.

     

    Functia de verificare a adresei de mail inca nu functioneaza, se va remedia in curand. Acest lucru nu afecteaza contul dvs pe eva.ro

     

    Pentru concurs trebuie sa respectati pasii din regulamentul acestuia, respectiv sa trimiteti un mail cu datele dvs de contact la adresa din regulament, in termenul specificat acolo.

    Nu are legatura adresa de mail de pe forum cu concursul.

     

    Extras din regulamentul concursului:

     

    4. Numele castigatoarelor vor fi afisate pe site. Daca te afli printre ele, te rugam sa trimiti un mail la concurs@eva.ro care sa contina date tale personale,  o copie dupa cartea de identitate si un nr. de telefon.

    5. Nu se acorda contravaloarea premiilor.

    6. Daca in termen de 10 zile lucratoare de la data afisarii pe site, castigatorele nu-si revendica premiul, acesta va fi anulat.

     

    O zi buna.


    Acest mesaj a fost editat de către admin_forum: 27 Nov 2010, 12:20
  •  
    • 6 mesaje
    27 Nov 2010, 13:56
    0 0
    Multumesc pentru raspuns.
    Va mai deranjez cu unele nelamuriri. Nu am scaner, asa ca nu am cum sa trimit copie dupa cartea de identitate. Eu am trimis ieri, pe 26 nov, un mail la concurs@eva.ro, avand ca titlu denumirea concursului castigat, si in care am trecut numele si prenumele, adreasa de mail, nr de telefon, CNP, adresa din CI. Trebuia sa trec si Seria si Nr din CI? Este vreo problema daca nu am cum sa trimit CI scanata?
  •  
    • Moderator
    • 37 mesaje
    27 Nov 2010, 18:03
    0 0
    cristinamar said:
    Multumesc pentru raspuns.
    ..... Este vreo problema daca nu am cum sa trimit CI scanata?

    Nu cred ca ar fi o problema, dar pentru respectarea intocmai a regulamentului ati putea merge la un centru foto (digital) pentru a scana CI.