starshiners

  •  
    • 2 mesaje
    2 Mai 2012, 16:52
    1 0
    Eu nu mai recomand la nimeni sa cumpere de acolo
  •  
    • 3 mesaje
    12 Feb 2014, 14:09
    3 1
    Ce rau imi pare sa vad ca s-a creat o asa impresie rea despre acest site. Eu comand de la ei de cativa ani si sunt foarte multumita! Chiar au haine pentru toate gusturile si buzunarele. Eu am un job unde este necesar sa am o tinuta office mereu. Va spun sincer ca este singurul site de unde imi pot achizitiona cele mai frumoase fuste, camasi si sacouri. Eu sunt pro StarShinerS!.
  •  
    • 2 mesaje
    12 Feb 2014, 15:01
    1 0
    Sunt deaccord cu Krisstal.....si eu mi-am cumparat rochii foarte dragute de la starshiners si de fiecare data am primit exact ce am comandat. Recomand acest site pentru toate fetele care stiu ce inseamna frumosul
  •  
    • 12 mesaje
    23 Feb 2014, 18:42
    1 0
    Nu e chiar asa ieftin=prost !
    Poti gasi ieftin dar de o calitate mai buna decat unul scump !De ce?Platesti mult pe imaginea firmei decat pe produs.
  •  
    • 590 mesaje
    18 Mai 2014, 12:55
    1 0
    Dar parca erau postate la un moment dat poze cu haine ale cumparatorilor.tot caut pe site-ul lor si nu mai gasesc, au desfiintat sectiunea aia?
    Acest mesaj a fost editat de către Panther: 18 Mai 2014, 12:56
  •  
    • 590 mesaje
    21 Mai 2014, 08:57
    0 0
    Am comandat si eu o jacheta si o bluza sper doar sa nu-mi iau teapa la marime sa-mi fie prea mare.
  •  
    • 1 mesaje
    28 Aug 2014, 17:43
    2 1
    nu inteleg de ce sunteti atat de revoltate...si eu sunt clienta Starshiners de foooarte mult timp dar de fiecare data cand mi-am comandat pot sa zic sincer ca nu am avut nicio problema legata de calitatea hainelor..sunt foarte in trend, arata foarte bine( intr-adevar trebuie sa ai si atitudine cand porti o haina)..am primit si multe cadouri in colet de fiecare data m-au surprins placut+ daca am vreo nelamurire legata de produsul dorit nu ezit sa sun pt a ma scapa de orice indoieli. ..consider ca sunteti rautacioase si deloc sincere..Recomand site-ul cu incredere in calitate de clienta veche STARSHINERS!!!
  •  
    • 7469 mesaje
    29 Aug 2014, 00:07
    3 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 10 mesaje
    2 Sep 2014, 10:53
    2 0
    https://www.facebook.com/ANCBoutique
    Papioane si decoratiuni handmade ieftine, frumoase si deosebite! Ideale pentru cadouri si surprize!
  •  
    • 3 mesaje
    24 Feb 2015, 15:35
    0 0
    Dar site ul asta banila.ro ? A cumparat cineva? Astept pareri rapid va rog .
  •  
    • 13 mesaje
    8 Aug 2015, 12:36
    0 0
    Intr-adevar la inceputurile site-ului produsele lasau mult de dorit, iar tendinta acestora mergea inspre vulgar. Insa azi, au produse de calitate de la firme cunoscute. Mi-am cumparat de la ei de pe site, si de fiecare data am fost multumita.
    Sunt curioasa daca Tetis (care a pus intrebarea - acu' 5 ani) si-a schimbat parerea peste ani.
    Eu zic ca puteti incerca linistite sa cumparati de pe site, daca nu va convine, nu va sfiiti, le trimiteti inapoi!
    Spor la shoping!
    http://bit.ly/1MsvEz9
  •  
    • 85 mesaje
    8 Ian 2017, 21:00
    0 0
    Tetis said:A comandat cineva vreodata ceva de la Starshiners?Sunt seriosi?Si cum platesc comanda?Intelesesem ca plata se face cu cardul,dar eu nu am card.Stie cineva?Multumesc

     Eu mai comand de la ei,dar plata o fac la primirea coltului.Exista optiunea pe formularul de comanda pentru curierat rapid

  •  
    • 23 mesaje
    3 Feb 2017, 09:12
    0 0
    Buna fetelor, daca doriti calitate superioara a produselor, va recomand cu incredere site-ul http://www.womanfashion.ro/. Am comandat si am fost foarte multumita, produsul vine a doua zi, sunt foarte atenti cu clientii lor. O zi frumoasa!!
  •  
    • 85 mesaje
    3 Feb 2017, 20:34
    0 0
    LAURA12789 said:Buna fetelor, daca doriti calitate superioara a produselor, va recomand cu incredere site-ul http://www.womanfashion.ro/. Am comandat si am fost foarte multumita, produsul vine a doua zi, sunt foarte atenti cu clientii lor. O zi frumoasa!!

     Parere mea ca-i site-ul e Ok

  •  
    • 41 mesaje
    19 Feb 2017, 21:15
    0 0
    parerea mea e ca raportul calitate pret lasa de dorit
  •  
    • 23 mesaje
    14 Mar 2017, 12:41
    0 0
    Citează Trimite mesaj Editează
    0
    0
    Buna, recomand un super site de haine http://www.womanfashion.ro/. Eu am comandat de pe acest site si pot spune ca e de incredere si produsele sunt calitative. Produsele ajung repede si operatorul foarte cooperant. O zi buna!
  •  
    • 1 mesaje
    16 Mai 2017, 18:30
    0 0
    Neseriosi... Am comandat online de la ei din magazin o rochie, urmand sa fiu sunata cand o primesc. Dupa cateva zile am avut ceva treaba prin mall-ul in care au ei showroom in Timisoara si m-am bagat sa vad daca mi-a ajuns rochia. Am probat-o, iar apoi am intrebat-o pe vanzatoare daca mi-o poate tine cateva ore sa merg sa iau bani de acasa sa mi-o achit (era vorba de vreo 4 ore) si mi-a spus ca nici o problema. Dupa ce plec din magazin dupa vreo jumatate de ora am fost sunata de catre altcineva sa mi se spuna ca daca vreau rochia sa ajung pana in ora 16 ca daca nu o da ca au comanda. Ceva de genu eu comand altu cumpara. Nu mi se pare corect eu sa comand ceva, sa mi se spuna ca poate sa imi tina rochia si apoi sa mi se impuna sa o cumpar pana la o anumita ora. Rusine!
  •  
    • 16 mesaje
    14 Iul 2017, 14:54
    1 0
    gundem said:parerea mea e ca raportul calitate pret lasa de dorit

     Am mai comandat de la ei mi se par OK.Adevarul ca doar bluze si tricouri pana in 100 lei buc.

  •  
    • 13 mesaje
    2 Dec 2017, 03:12
    0 0
    Am comandat de la ei din punctul meu de vedere sunt ok.Atentie la marimi cateodata le mai incurca.