ati apelat la vrajitoare?

  •  
    • 1 mesaje
    7 Apr 2013, 12:39
    4 1
    nu exista vraji si blesteme exista energii , eu va spun sigur k io am apelat la mai multe vrajitoare si nu sa relzovat nik doar bani aruncati pe bani cine rzolva intradevar are shi preturi mari eu am apelat la cineva care ma ajutat si sa tinut de cuvant insa costa, nu va lasati pacaliti de vrajitoare care cer pret de nimic asta inseamna pakaleala pe fatza ca si la okazii dak e ceva ieftin e batator la oki. vb pe id meu pop_adriana85 dak doriti
  •  
    • 4346 mesaje
    7 Apr 2013, 16:20
    8 3
    "batatator la oki" e cat de proasta esti
  •  
    • 143 mesaje
    12 Apr 2013, 11:54
    1 1
    Vrajile farmecele blestemele etc exista doar pentru ca noi oameni sa stim ca exista D-zeu . EL ingaduie vrajitoria doar pentru a sti adevaru si care ar fi ? Noi trebuie sa aflam singurei ... Trebuie sa mai stim ca cei care apeleaza la diavol pentru a face rau unui coleg de munca gen fata blonda care incepe sa se intrebe ce se intimpla ? Ar trebui sa inteleaga ca ce va semana in urma ei va culege nu dupa mult timp ceea ce a semanat sfatul meu pentru blonda capoasa si tepoasa e sa lase cit mai urgent prostiile si sa revina la realitate ca va fi vai si amar daca vei mai continua ma uit in fiecare dimineata la tine si vad cit de neagra te faci pe zi ce trece te afunzi in opacate fara sa iti dai seama cit despre cel care se chinuie din cauza ta afla ca va fi bine cu el pentru ca D-zeu e linga el si linga tine dar linga tine nu va mai sta daca continui sa faci rau blondo si ca sa stii toate vrajile facute din rautate se intorc si cel care cistiga e cel care intoarce raul binele invinge tot timpu te am pupat blondo caestete ca mai e timp. M capu sus si nu iti fie frica esti pe miini bune teai bagat joaca pina la capat si nu uita de rugaciuni bafta nu mai sta cu frica si nu te mai gindi o sa fie bine putem vb mai multe da un mesaj pe privat si iti dau nr meu mai vb bafta
  •  
    • 193 mesaje
    12 Apr 2013, 16:20
    2 2
    anna.vintage.dream said:
    anda22-7 said:"batatator la oki" e cat de proasta esti

     

    De ce trebuie mereu sa ii jignesti pe ceilalti? Biblia asa te invata sa te comporti?



    corect! 

     

  •  
    • 143 mesaje
    12 Apr 2013, 17:01
    1 0
    Vremea. O sa promovezi mai asteapta un picut .....!!!!
  •  
    • 1 mesaje
    16 Sep 2013, 23:04
    0 0
    eu am apelat la un tip undeva langa bucuresti...nu zic ca ma rezolvat apeland la mai multi nu sa intamplat nimica cu el macar am rezolvat 2 din 3 probleme.eu personal sunt multumit a meritat omul bani,unde nu sa putut ma anuntat...............dar macar e foarte serios nu e tepar ca alti....ii als nr aici poate na e cineva interesat 0784132059
  •  
    20 Sep 2013, 12:00
    0 1
    Eu am apelat la o asa zisa vrajitoare, de fapt e mai degraba o femeie care are puteri sa dezlege chestiile necurate. Vreau sa spun ca nu-mi pare rau orice ar spune lumea. Am reusit sa scap de farmece si pentru mine asta conteaza enorm.
  •  
    • 39 mesaje
    20 Sep 2013, 16:33
    0 0
    Ptr fluturas

          Cate milioane  v-a costat dezlegarea?????Nu va intreb sub forma de gluma, serios. 
  •  
    20 Sep 2013, 21:12
    1 0
    Eu nu stiu acum cum procedeaza celelalte vrajitoare sau dezlegatoare de farmece sau cum le-o spune si nici nu am frecventat altele in afara de cea la care am fost dar ce pot sa spun este ca odata ce ti s-a facut o dezlegare nu te mai poate nimeni lega nici macar cea care te-a dezlegat. Eu nu am regretat nicio clipa ca am apelat la o astfel de cale cu toate ca multi o blameaza dar atunci cand vezi ca nimic nu merge si nu poti rezolva nici prin forte proprii, nici cu biserica iei in considerare si o metoda oculta daca vrei cu adevarat ceva.
  •  
    20 Sep 2013, 21:22
    0 0
    Pentru Bostanica Nu vreau sa dau aici detalii despre bani si nici sa fac reclama cuiva, nu de alta dar nu vreau sa risc sa primesc comentarii rautacioase din partea cuiva. Oricine e liber sa faca alegerile in viata si sa aleaga sa creada sau nu in vraji, blesteme, farmece si dezlegari.
  •  
    20 Sep 2013, 21:38
    0 0
    Ce voiam sa adaug este ca persoanele care citesc in carti nu sunt nici vrajitoare si nici nu pot dezlega farmece, am avut si eu experiente cu ghicit in carti si cafea si in afara de generalitati nu aflii mare lucru. Exista si persoane cu har care chiar iti dau informatii utile dar nu te pot ajuta mai departe, e important sa nu dai bani oricui daca nu iti prezinta incredere.
  •  
    • 4350 mesaje
    20 Sep 2013, 22:14
    0 0
    Si vrajitoarea asta care te-a ajutat ce har are?
  •  
    • 4346 mesaje
    20 Sep 2013, 23:23
    6 1
    harul Satanei....
  •  
    • 4346 mesaje
    22 Sep 2013, 23:29
    3 2
    pt enriqua_14. Femeie, daca ai mania persecutiei, du te si trateaza te, ca esti dusa rau cu pluta!!!
  •  
    • 1532 mesaje
    23 Sep 2013, 12:40
    0 0
    anna.vintage.dream said:
    anda22-7 said:"batatator la oki" e cat de proasta esti

     

    De ce trebuie mereu sa ii jignesti pe ceilalti? Biblia asa te invata sa te comporti?

     

    La asa prostie asa raspuns. Nici eu nu as fi rezistat ))))) bravo anda

  •  
    • 272 mesaje
    24 Sep 2013, 21:05
    0 0
    A apela la vrajitoare/i e acelasi lucru cu a apela la diavol, pentru cunoasterea viitorului sau legari/dezlegari, care de fapt sunt doar legari de diavol. Ăsta nu face nimic bun pentru om, doar amageste, cum i-a amagit si pe Adam si Eva, sa faca un pacat atat de mic - sa muste dintr-un mar -, dar un pacat atat de mare - al neascultarii si al mandriei de a fi precum Dumnezeu, incat a fost nevoie de intruparea si jertfa lui Isus Hristos, Fiul lui Dumnezeu, pentru a fi rascumparat si acel pacat originar.
  •  
    • 4346 mesaje
    24 Sep 2013, 21:55
    0 0
    enriqua_14 said:
    anda22-7 said:pt enriqua_14. Femeie, daca ai mania persecutiei, du te si trateaza te, ca esti dusa rau cu pluta!!!

     

     

    Anda,deocamdata tu intri pe toate mesajele mele de la astrologie si-mi dai negative zi de zi in timp ce tie iti treci pozitive.Poate ca n-oi fi eu chiar desteapta desteptelor,dar nici mai dusa cu pluta decat tine. Macar eu nu jignesc cum faci tu cu toata lumea.Si daca nu-ti plac raspunsurile mele nu le mai citi.Ca sa ai mania persecutiei,trebuie sa te certi cu cineva,eu mi-am spus doar parerea.

     

    esti cazuta rau in cap daca ai impresia ca mi as folosi timpul si energia sa ti dau tie palme rosii , albastre si multicolore. Daca am ceva sa ti spun , iti spun in fata..

  •  
    • 4346 mesaje
    25 Sep 2013, 01:38
    1 1
    chiar esti tuta.....sa nu zic proasta.

    Acest mesaj a fost editat de către anda22-7: 25 Sep 2013, 01:39
  •  
    • 10 mesaje
    25 Sep 2013, 21:11
    0 0
    Rugati-va la Sf Simon Zilotul (biserica este undeva pe la 1Mai) va ajuta, in gasirea-pastrarea- aducerea inapoi a partenerului-sotului va spun din propria experienta.
  •  
    • 1069 mesaje
    29 Sep 2013, 13:49
    0 0
    enriqua_14 said:

     

    Lolote,nu stiu de ce preferati sa va bazati pe "sfinti " care au murit si nu mai pot face nimic sa va ajute.

    Mortii sunt inactivi,adica nu vad,nu aud,nu vorbesc si nu se pot ruga pt voi,ca urmare nu au cum sa medieze in favoarea cuiva anume inaintea Lui Dumnezeu.

    Indemnati-va una pe alta,sa credeti in Cel care a creeat toate lucrurile,nu in oameni care au trait candva si acum se afla la 3 m sub pamant.

    Daca au dat roade rugaciunile voastre pana acum,asta s-a intamplat pt ca "cineva" a dorit sa va induca in eroare si sa va indeparteze de la credinta adevarata in Dumnezeu.

    EL ( Dumnezeu ) este cel mai in masura sa faca orice lucru,nu incercati alte cai pt ca sunt complet gresite.

     

     

    " 51. Si iata, catapeteasma templului s-a sfasiat in doua de sus pana jos, si pamantul s-a cutremurat si pietrele s-au despicat;

    52. Mormintele s-au deschis si multimi de trupuri ale sfintilor adormiti s-au sculat.

    53. Si iesind din morminte, DUPA INVIEREA LUI, AU INTRAT IN CETATEA SFANTA si s-au aratat multora."

    ( Matei 27:51, 52, 53)

     

     

    MIjlocirea prin Rascumparare este a UNUIA Domn Iisus Hristos, Dumnezeul nostru.

     

    Mijlocirea prin Rugaciune este a tuturor sfintilor:

    "1. Va indemn deci, inainte de toate, sa faceti cereri, rugaciuni, mijlociri, multumiri, pentru toti oamenii" ( I Timotei 2:1)


    Acest mesaj a fost editat de către mirelescu: 29 Sep 2013, 13:51