ati apelat la vrajitoare?

  •  
    • 17 mesaje
    11 Oct 2015, 23:05
    1 0
    Sunt de acord cu ioana74.cum putem gasi pe cineva care sa stie intradevar sa faca ceva? Eu personal am nevoie urgent
  •  
    • 7 mesaje
    12 Oct 2015, 12:02
    1 0
    aleale31 said:Sunt de acord cu ioana74.cum putem gasi pe cineva care sa stie intradevar sa faca ceva? Eu personal am nevoie urgent

     

    Sunt multe persoane pricepute, alegerea depinde de problema ta. Dar nu mai cauta in Romania. In Romania o sa ai parte numai de tepe...

  •  
    • 11561 mesaje
    12 Oct 2015, 14:05
    0 0
    aleale31 said:Sunt de acord cu ioana74.cum putem gasi pe cineva care sa stie intradevar sa faca ceva? Eu personal am nevoie urgent

     
      Eu  as  prefera  una  sa  se  futa  bine!!!

  •  
    • 3765 mesaje
    12 Oct 2015, 16:11
    0 0
    aleale31 said:Sunt de acord cu ioana74.cum putem gasi pe cineva care sa stie intradevar sa faca ceva? Eu personal am nevoie urgent

     

     

    de cat esti dispus sa te debarasezi!!? ma refer la bani.

  •  
    • 7 mesaje
    12 Oct 2015, 18:27
    0 0
    igivansenior said:
    aleale31 said:Sunt de acord cu ioana74.cum putem gasi pe cineva care sa stie intradevar sa faca ceva? Eu personal am nevoie urgent

     

     

    de cat esti dispus sa te debarasezi!!? ma refer la bani.

     

    Nu trebuie sa se "debranseze" daca nu se duce la tepare... Ai auzit de Bob Olson? Este unul din cei care a facut liste verificate (unul dintre siteuri: www.bestpsychicdirectory.com). Mai citeste si tu pe net... Credinta nu este obligatorie. Nici in Dumnezeu, nici in altceva... Dar dupa ce ai cautat pe internet, mai vezi si canale ca Discovery Channels, DoQ, Leonardo, etc... unde se vorbesc despre aceste chesti si in afara de asta mai arata si teste in renumite centre medicale de stiinta etc. In afara de acest lucru in SUA, Marea Britanie, etc se folosesc OFICIAL persoane cu calitati de medium si rezolva cazuri cu succes cu ajutorul lor. Poate si guvernele respective vor sa se debranseze...

    PS. Stau de 16 ani in SUA, am emisiune TV despre locurile exotice de turism si am fost aproape peste tot in lume. Nu vorbesc aiurea...

    In final, crema pe tort, vezi poza... (ca sa lamurim si treaba cu credinta fara ajutorul preotilor):
    http://https//www.facebook.com/carmacon.ro/photos/a.278140505637038.64079.178573072260449/351384864979268/?type=3&pnref=story

  •  
    • 3765 mesaje
    12 Oct 2015, 19:02
    0 1
    ioana74 said:.. Ai auzit de Bob Olson?


    nu, n-am auzit de bob olson. pe el ce-l califica  drept vanator de vrajitoare??
    drept e, america are una dintre cele mai bogate cinematografii ca numar de filme, nu ca si calitate. daca te uiti la seriale care iti arata mediumi ce gasesc cadavre, nu inseamna ca si exista acei mediumi.

     

  •  
    • 7 mesaje
    12 Oct 2015, 19:36
    0 0
    igivansenior said:
    ioana74 said:.. Ai auzit de Bob Olson?


    nu, n-am auzit de bob olson. pe el ce-l califica  drept vanator de vrajitoare??
    drept e, america are una dintre cele mai bogate cinematografii ca numar de filme, nu ca si calitate. daca te uiti la seriale care iti arata mediumi ce gasesc cadavre, nu inseamna ca si exista acei mediumi.

     

     

    Nu, nu este vanator de vrajitoare... Cauta despre el, si o sa afli.

     

    Poate ai dreptate, dar explica cazurile rezolvate (nu la TV) de acesti oameni, ex. cazul rezolvat de Annette Martin, SUA (detalii: http://transcripts.cnn.com/TRANSCRIPTS/0511/24/ng.01.html) sau Leanna Adams, Australia... (am ales intentionat tari diferite).

     

    Sau explica acest lucru:

    In Sydney, Australia in 1996, a Belgian born Sydney psychic, Phillipe Durant was approached by the fiance of missing Paula Brown to help locate her. Durante told police the location of the body of Brown. She was found less than two kilometres of the spot he had indicated in Port Botany, New South Wales, by a lorry driver who came across the body. "Even though the body was discovered purely by chance, the speculation by a clairvoyant appears to have been uncannily accurate," a police spokeswoman conceded. Durant had used a plumb bob and a grid map, combined with some hair from the victim.[18][19][20][21]

     Sursa wikipedia engleza

     

    Sunt multe sarlatane, dar sunt si oameni care chiar au un dar de la Dumnezeu...

  •  
    • 3765 mesaje
    12 Oct 2015, 21:51
    0 0
    ce au!!?? har de la dumneze!? sa faca ce!?
  •  
    • 1 mesaje
    16 Nov 2015, 13:12
    1 1
    Dupa multe cautari si tepe ,da am gasit o persoana care m-a ajutat enorm in problema mea.Este o femeie extraordinara si buna in ceea ce face.
    Daca aveti probleme ,va rog
    maringabriela779@yahoo.com 
  •  
    • 1 mesaje
    5 Sep 2016, 19:17
    0 0
    lourdes08 said:Sunt noua pe acest forum dar farmecele exista. Pe mine m a ajutat cineva foarte mult in aceasta tema

     

  •  
    • 3765 mesaje
    5 Sep 2016, 20:08
    0 0
    Madylan said:
    lourdes08 said:Sunt noua pe acest forum dar farmecele exista. Pe mine m a ajutat cineva foarte mult in aceasta tema

     

     

     

    cine cine!!??

  •  
    • 100 mesaje
    14 Mar 2021, 12:48
    0 0
    Buna seara, eu sunt Viviana, ghicesc in Tarot, ședințele la mine durează o ora, pot avea loc și telefonic, și nu sunt întrerupte de nimeni. Fac cu foarte mare drag și cu implicare acest lucru, este pentru mine un dar pe care îl prețuisc cu adevarat, iar faptul ca pot călăuzi oameni este o binecuvântare pe care o am, o port, si pe care am iubit-o și am sa o iubesc mereu. Dacă veți apela la mine va voi îndruma sa nu mai credeți in farmece sau făcături, va voi ajuta sa va reamintiți cata forța aveți in voi insiva, și voi încerca sa va reamintesc cata fericire puteți avea in jurul vostru, in caz ca ați uitat. Ma puteți contacta oricând la numărul de telefon 0733832678.