Ghicitoare in cafea

  •  
    • 4346 mesaje
    4 Sep 2010, 20:05
    2 29
    doar pt ca nu cunosti / sau ignori ceea ce spune Biserica referitor la asta..nu inseamna ca nu este rau..
  •  
    • 1336 mesaje
    4 Sep 2010, 20:08
    2 3
    Una era sa vorbesti cu Parintele Cleopa,sau cu Arsenie Boca(care stiau clar cu ajutorul lui dumnezeu viitorul) si alta e sa mergi la ghicitori,vrajitori..si mai stiu eu ce clarvazatori.In zilele astea nu mai exista asa preoti ca si Cleopa si Arsenie .Pacat! mi-e f drag parintele Cleopa.I-am citit multe din carti.
  •  
    • 1564 mesaje
    23 Oct 2010, 18:35
    35 2
    Mie imi ghiceste in cafea o doamna, in Bucuresti.  Merg la ea acasa, singura sau cu prietenele. Are vocabular frumos, se exprima clar, e corecta si sincera. Cunoaste semnele, le interpreteaza si le coreleaza cu intuitie... mie-mi place. Ghiceste cate o ora intreaga si nu cere mult. Dar te lasa masca de ce vede in ceasca aia.
    Mi-a zis femeia ca, daca sunt multumita de cum mi-a ghicit, sa spun si altora.
    Asta si fac acuma, va las numarul ei: 0721 989 698.
    Acest mesaj a fost editat de către mahabharata: 5 Mar 2012, 19:17
  •  
    • 1564 mesaje
    12 Dec 2010, 09:20
    20 0

    .


    Acest mesaj a fost editat de către mahabharata: 4 Feb 2011, 20:51
  •  
    • 1 mesaje
    27 Iul 2011, 15:46
    22 0

    Buna ! Scuze daca te deranjez...Ai putea cumva sa imi spui unde sta doamna despre care spui ca iti ghiceste in cafea? In ce zona a Bucurestiului? Si eventual,daca intr-adevar ti s-a intamplat ce a spus... Mie imi ghicea in cafea o prietena a mamei mele,si intr-adevar avea dreptate cu ce spunea,dar femeia respectiva statea in provincie si de 5 luni nu a mai venit in Bucuresti,motiv pt care nu mi-a mai ghicit nimeni.Alte cunostinte de genul nu am,si chiar as vrea sa ma duc cu incredere la cineva,sa stiu ca nu imi spune aberatii. Si numarul postat de tine este al doamnei respective?imi poti spune cumva si cum se numeste? Ca sa nu sun si sa nu stiu pe cine sa cer la telefon. Imi cer inca o data scuze de deranj,si astept si un raspuns. Multumesc

  •  
    • 15 mesaje
    27 Iul 2011, 20:55
    28 0

    Anna 093, ti-am dat eu mesaj despre ce ai intrebat, ca eu am fost la dansa.


    Acest mesaj a fost editat de către gabriella82: 27 Iul 2011, 20:57
  •  
    • 4346 mesaje
    28 Iul 2011, 08:31
    1 31
    oameni fara minte.....
  •  
    • 143 mesaje
    30 Iul 2011, 10:03
    0 0
    cum sa zici la un om ca mori la virsta de 18 ani looollllzzzzz indiferent ce ai vedea in tarot cafea bob de mazare ) nu ai cum sa zici la om ca va muri dhoamne eu cred ca sia batut joc de ea ) sau probabil persoana care a ghicit e retard mintal

    un singur lucru il stiu pentru simplu fapt ca te uiti intro cafea si incerci sa afli viitorul faci pacate si eu ma mai prosteam cu cafeaua si vedeam anumite probleme sau intimplari dar miam dat seama imediat ca nu e bine cum ...... cind ma uitam in cafea ma simteam rau bolnav si plus ca imi mergea rau in viatza de zi cu zi pun pariu ca aceasta femeie de care zici matale e mai negricioasa la fata grasuta miroase a tutun rau in casa ei dar are o vrajeala de te face sa o crezi ca are dreptate ) oameni buni nu mai cautati vrajitori ghicitori vei crede mai mult in ei ca in D-zeu vor profita de increderea ta in ei si te va juca pe degete cum va vrea ghicitorul vrajitorul etc nu intelegeti ca devine o obsesie sa mergi la el si daca incepe cu minciuni ca la o a 2 a sedinta nu mai are ce sati spuna si incepe cu inflorituri ??? sau daca e mina in mina cu o vrajitoare si te sperie tare tare ca ai tot felu de facaturi blesteme si tot felu de prostii ca sa apelezi la tamaduitoare nu te deregleaza psihic ........ UN MARE SFAT NU MAI APELATI LA ASA CEVA nu e bine sa stii ce se va intimpla miine dc va dau un exemplu ------------ sa presupunem ca eu peste 1 luna dau un examen si ma duc la un ghicitor si acel ghicitor imi zice fratica vei lua examenul in mintea mea ce se inprima ???? succesul logic devin lenes la invatat deoarece sunt sigur ca voi lua examenul automat nu ma mai pregatesc cum ar trebui si surpriza peste 1 luna pic examenul si din momentul ala miam schimbat cursul vetii viitorul se schimba in functie de noi ce alegem noi sa facem bafta sper ca nu vam plictisit )
  •  
    • 15 mesaje
    18 Mar 2012, 19:02
    28 0
    Fetelor, cele care ati mai fost la ghicitoare in Bucuresti, la care  ghicitoare ati mai fost in ultimul timp si care v-a placut mai mult?
  •  
    • 9 mesaje
    2 Mar 2013, 00:57
    25 0
    imi recomanda si mie pe cineva din CONSTANTA?ghicitoare ?
  •  
    • 73 mesaje
    28 Mai 2013, 16:35
    9 0
    costi_ionut2002 said:imi recomanda si mie pe cineva din CONSTANTA?ghicitoare ?

    Pe un alt forum , tot de ghicit in cafea , recomanda cineva o ghicitoare in cafea din Constanta .

     

  •  
    • 73 mesaje
    17 Iun 2013, 21:16
    5 0
    Ce mai faceti ?
  •  
    • 142 mesaje
    18 Iun 2013, 00:13
    6 0
    M-ar interesa si pe mine cineva care sa-mi spuna ce numere ies la 6 din 49....
  •  
    • 73 mesaje
    20 Iun 2013, 19:16
    0 0
    Rodica , tu chiar nu mai ai chef sa muncesti ? !?
  •  
    • 142 mesaje
    21 Iun 2013, 00:13
    3 0
    cam asa ceva.......de cate ori am cumparat bilet la loto mai mult de doua numere in cele mai fericite cazuri nu mi-au iesit si daca tot sunt atatea pricepute in ghicit......facem jumi-juma....
  •  
    • 73 mesaje
    21 Iun 2013, 22:22
    1 0
    Rodi , munca innobileaza . Ceea ce pica usor, usor dispare . Ei, acuma , ca dispare nu-i nimic dar ramai cu regrete pe viata ca s-a terminat . Asa ca , tot mai bine-i sarac , macar nu stii cat e de bine sa fii bogat .
  •  
    • 73 mesaje
    21 Iun 2013, 22:25
    0 0
    Apropo , unde sunt emoticoanele ? As vrea sa mai folosesc si eu unul , doua , acolo , mai indulcesc cu ele ce scriu
  •  
    • 142 mesaje
    2 Iul 2013, 13:14
    3 0
    Ai dreptate Augusta insa de la atata munca mi-e frica sa nu devin prea ....nobila.....si parca mi-ar placea un pic sa fiu obosita de la atata shopping sau saune cu masaje ....mai bine ma opresc , deja incep sa visez !
    Acest mesaj a fost editat de către RodicaRodi: 2 Iul 2013, 13:19
  •  
    • 11561 mesaje
    2 Iul 2013, 13:27
    2 0
    RodicaRodi said:Ai dreptate Augusta insa de la atata munca mi-e frica sa nu devin prea ....nobila.....si parca mi-ar placea un pic sa fiu obosita de la atata shopping sau saune cu masaje ....mai bine ma opresc , deja incep sa visez !

     

    Cauta  ti    un  sponsor  care  sa  ti  schimbe  stilul  de  viata :0

  •  
    • 142 mesaje
    2 Iul 2013, 13:39
    1 1
    Daca ai fi femeie...ca inteleg ca esti barbat, asa ai face?