despre lifecare

  •  
    • 1 mesaje
    18 Aug 2010, 11:56
    0 0
    salutare... am 2 intrebari pentru cele care consuma produse de infrumusetare de la Life Care. am gasit informatii despre life care, pe adresa asta www.vorbestebio.blogspot.com intrebarea e daca sunt bune si se merita sa le cumperi. vreau sa stiu parerile voastre. este cineva colaborator life care?
  •  
    • 15 mesaje
    29 Aug 2010, 16:55
    0 0
    am cumparat produse de lifecare pt casa si sunt intr-adevar bune, doar ca acum nu mai gasesc reprezentant
  •  
    • 53 mesaje
    31 Aug 2010, 21:39
    0 0
    eu sunt reprezentant Life care in CONASTANTA .Folosesc produsele de anul acesta si chiar sunt ffff multumita.
    http://www.life-care.com/catalog/
  •  
    • 35 mesaje
    6 Sep 2010, 19:19
    0 1
    buna, si eu m-am inscris pentru a-mi lua produse pentru mine si familia mea. Am folosit si folosesc o mare parte din acestea. Sunt minunate. Sotul meu nu folosea niciodata gel de dus (numai sapun protex). De cand am luat geluri de dus de la life care e topit dupa ele, pentru ca intradevar nu ramane pielea unsuroasa si senzatia pe care o ai cand il pui pe tine e super. E minunata lotiunea de picioare mai ales seara cand vii de la servici face minuni. Puterea ursului, gheara dracului, gelul racoritor, masca de par cu ulei de masline etcccccccc sunt minunate.

    Nu vreau sa fac reclama desi intradevar sunt partener Life Care dar nu vreau sa fac un bussines din asta. E parerea mea strict personala.

    Nu se compara cu Avon, Oriflame sau ceva de genul. Cine vrea sa le incerce nu are ce regreta mai ales ca sunt foarte accesibile ca pret si in totalitate BIO.

    Daca sunteti curioase in ceea ce priveste produsele intrebati. Daca le-am folosit va spun parerea mea daca nu sunt sincera si am sa va spun ca nu stiu depre acel produs.

    In final, MERITA incercate.
  •  
    • 35 mesaje
    6 Sep 2010, 19:21
    0 0
    sunt din bucuresti
  •  
    • 14 mesaje
    8 Sep 2010, 11:34
    0 0
    Daca doriti sa deveniti reprezentanti lifecare ,va stau la dispozitie.Detalii pe email annamarya04@yahoo.com
  •  
    • 86 mesaje
    25 Nov 2010, 13:03
    0 0
    Buna, sunt reprezentant in Brasov, Rm Valcea, Bucuresti si Comanesti daca are nevoie cineva!

    Nu uitati sa vizitati site-ul: http://traieste-sanatos-fi-bio.blogspot.com/

    detalii la: traieste_bio@yahoo.com
  •  
    • 1 mesaje
    3 Sep 2018, 01:34
    0 0
    Sunt reprezentant lifecare cine dorește ptr înscrieri?  
  •  
    • 2 mesaje
    6 Sep 2018, 01:46
    0 0
    sunt Lucia si sunt unul din liderii Life Care care dezvolta international! Am parteneri in 5 tari membre UE si rezultale din echipa mea sunt foarte bune! Caut persoane interesate sa descopere/consume produsele Life Care, dar si viitori lideri alaturi de care sa construiesc echipe internationale! Ma gasiti pe facebook cu numele LUCIA STANESCU si am doar postati Life Care/voi fi usor de gasit! Sau pe mail: lucia2018bio@gmail.com