Casatoria cu un afemeiat

  •  
    • 5575 mesaje
    31 Iul 2010, 13:43
    0 0
    nu, dom'le, e taur!
    Astia sunt capii rautatilor intotdeauna
  •  
    • 1509 mesaje
    31 Iul 2010, 14:00
    1 0
    ba io cred ca-i in Gemeni

    astia mint si curvaresc cum dau "buna ziua" de des
  •  
    • 5575 mesaje
    31 Iul 2010, 14:04
    0 0

    deci n-ai cunoscut varsatori. sau tauri
    e jale
  •  
    • 1509 mesaje
    31 Iul 2010, 14:06
    0 0
    Sunt inconjurata de Tauri, dar nu am o parere p.roasta despre ei , din contra, ador zodia asta.

    In schimb stiu ca si cu Varsatorii e bai mare
  •  
    • 5575 mesaje
    31 Iul 2010, 14:09
    0 0
    pai si tu esti taur, nu?
    eu sunt inconjurata de fecioare. OMG!
    dati-mi un pistol! doua chiar!
  •  
    • 1509 mesaje
    31 Iul 2010, 14:46
    0 0
    nu, nu sunt in Taur, sunt in Fecioara
  •  
    • 1 mesaje
    31 Iul 2010, 14:53
    0 0
    nu merita sa pierzi o viata intreaga langa un asemenea specimen sa il numesc asa totusi baieti in lume mai exista si cu siguranta unul va fii asa cum il cauti tu
    cat despre el...nu se va schimba
    o sa realizeze el ce a avut si ce a pierdut bineinteles daca e capabil sa inteleaga asa ceva
  •  
    • 3036 mesaje
    31 Iul 2010, 21:09
    0 0
    ma, nu stiu de ce te crezi tu data peste cap si incoerenta, ca de la mine nu te vezi deloc asa.

    ba din contra.

    adica se vede ca, desi suferi, capul ti-a ramas bine-mersi pe umeri.

    partea buna cu suferinta este ca trece in timp, exact ca o buba la genunchi.

    ce sa-ti zic... ce sfat sa-ti dau,.. ca oricum tu o sa faci asa cum vrei...

    uite o zicala care pe mine m-a ajutat mult in viata - in impasuri amoroase si nu numai:

    MAI BINE UN SFARSIT DE GROAZA DECAT O GROAZA FARA SFARSIT.
  •  
    • 5 mesaje
    2 Aug 2010, 16:03
    1 0
    Fetelor,este gemeni.Cu toate ca nu prea cred ca are vreo importanta.Acum mi-am mai revenit,privesc inainte, sunt impacata cu ideea.Abia astept sa imi traiesc varsta, si ma bucur ca am oprit totul la timp.N-as fi suportat,o viata intreaga in minciuna.
    Poate ca mi-ar fi mult mai usor daca nu ar veni in fiecare zi la mine la serviciu, sa ma caute sa ma astepte ca faca scandal.Colegii imi rad in spate.Sefa mea a purtat o discutie cu el si de atunci ma asteapta in fata firmei.E rusinos.Merge acasa la rudele,prietenii mei sa ma faca de ras, si sa pozeze in victima.Simt ca toti ma privesc diferit,asa parca cu curiozitate.
    Toate confruntarile zilnice cu el,amenintarile tipetele lui, parca ma sufoca,ma agita si in final ma deprima.Dar nu mai conteaza,atata timp cat imi salvez viitorul, sunt dispusa sa accept orice in prezent.Lucrurile se vor cerne intr-un final.Sper sa renunte in final, i-am explicat ca ma face pe mine, dar se face si pe el de ras.Cred ca toata chestia asta m-a intarit si m-a maturizat un pic.
    Mai bine un sfarsit de groaza decat o groaza fara de sfarsit!
    Eu va multumesc tuturor pentru sprijin, si sa auzim numai de bine.
  •  
    • 4811 mesaje
    2 Aug 2010, 16:07
    1 0
    Io nu prea cred in zodii dar frate,au ceva barbatii gemeni,ceva de-ti vine sa le-o tragi in toate felurile posibile si sa nu te mai saturi...Sunt enervanti de incorecti si schim,batori dar al naibii de fascinanti.
    In rest,taurii rules!!!
  •  
    • 16187 mesaje
    2 Aug 2010, 16:09
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 4811 mesaje
    2 Aug 2010, 16:25
    0 0
    Da,fix asa ii!!
    Lighten up,Milady!Nici io nu suport generalismele astea dar s-a intamplat sa fiu ff indragostita de 2 barbati gemeni,ambii la fel fascinanti dar la fel de greu de controlat si de alunecosi.
    Si cam toate femeile pe care le cunosc au parerea asta despre gemeni.
    Cam atat stiu si io din zodii...
  •  
    • 3216 mesaje
    2 Aug 2010, 16:29
    0 0
    deci "e" buni taurii?
  •  
    • 4811 mesaje
    2 Aug 2010, 16:33
    0 0
    E cei mai buni!!
    Bine,nu cunosc nici unul bun,in afara de mine!!! Da' is destul de importanta pt mine sa ma generalizez!
  •  
    • 16187 mesaje
    2 Aug 2010, 16:45
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 4 mesaje
    2 Aug 2010, 22:41
    0 0
    NUse va schimba.Cu cat vor trece anii cu atat mai interesat de alte femei va fii.Ceva nou .mai bine suferi acum decat mai tarziu si poate si copilul pe care probabil ca-l veti avea.Cu asa persoane nu ar trebui sa mai stai.Ai si tu mindria de femeie ,pune-o in practica.
  •  
    • 1 mesaje
    2 Aug 2010, 23:16
    0 0
    Nu am reusit sa citesc toate mesajele pe care le-ai primit,dae sunt sigura ca toate suna la fel-renunta la un barbat care nu te iubeste.Da,nu te iubeste,indiferent ce spune el ,chiar nu te iubeste deloc.Aproape fiecare barbat dupa casatorie,sau fara legatura cu asta,doreste si alta femeie la un moment dat,pt ca e alta.Dar ,de la 1 accident,2 sa ajungi la o viata dubla in permanenta e trist.Fugi de el.Spui ca il iubesti.Cum poti iubii pe cineva care te chinuie sufleteste?
  •  
    • 4 mesaje
    3 Aug 2010, 09:18
    0 0
    "Am luptat din rasputeri sa ma maturizez fortat sa renunt la viata mea de adolescenta, sa lucrez, sa ma autodepasec pentru a-i demonstra ca pot fi asa cum isi doreste si ma pot incadra in grupul lui de intelectuali.Am ajuns intr-un stadiu al carierei in care nu multe femei de varsta mea sunt(23)..Am devenit femeia organizata pe ca si-o dorea "
    Observ din mesajul tau ca ai trecut prin multe si ai incercat mereu sa te autodepasesti.
    Fa-o din nou!
    Ca el milioane. Ca tine putine.
    Sper sa gasesti pe cineva care sa te merite si sa te aprecieze pentru ceea ce esti.
    Succes.