semnificatia unui numar si karma

  •  
    • 225 mesaje
    3 Iul 2010, 20:58
    0 0
    De-a lungul timpului evenimente importante din viata mea - si bune dar si foarte rele au avut loc pe data de 6.
    La inceput am crezut ca e o coincidenta, dar atunci cand se intampla ceva important la aceeasi data/zi de 6 ( nu conteaza luna) - am inceput sa cred ca e mai mult decat atat...

    6 - mi-a adus si mult noroc dar s-au intamplat si lucruri grave, dureroase

    De-a lungul timpului am inceput sa ma tem de ce mi-ar putea aduce 6 - de multe ori se intampla ca atunci cand iau o decizie sau ajung la o finalitate intr-un proiect sa fie 6.
    E prea mare coincidenta,nu?

    Poate ca am de platit niste datorii karmice, ma poate lamuri cineva?
  •  
    • 967 mesaje
    1 Aug 2010, 00:25
    0 0
    mergi la un numerolog sau astrolog.
  •  
    • 84 mesaje
    4 Aug 2010, 08:33
    0 0
    la mine e cu ziua de marti.
  •  
    • 18 mesaje
    9 Aug 2010, 15:07
    0 0
    chair credeti in lucrurile astea? am fost la mariana cojocaru,astrolog sigur o stiti...am dat 5 milioane s aimi faca o analiza karmica....si a inceput sa imi spuna de vietile anterioare, ca am fost ba eschimos ba curtezana ba barbat care si-a batut joc de femei si acum trebuie sa platesc pt acele pacate.....pana la urma religia noastra nu e in contradictie cu ce spun ele de vietile anterioare? oamenii cand au probleme apeleaza la tot felul de tertipuri pt a gasi o explicatie sau o solutie la problemele lor, dar cred ca biserica e singura careöoate oferi niste raspunsuri......
  •  
    • 44 mesaje
    5 Nov 2018, 16:50
    0 0
    Ai putea sa iti faci un calcul numerologic, sa iti afli cifra destinului, sau numarul cosmic. Citeste despre asta, documenteaza-te si poate vei primi raspuns la  intrebari. Gasesti pe zodiacool.ro calculele de genul acesta, nu strica sa ti le faci.
    https://www.zodiacool.ro/numerologie