dermatolog bun

  •  
    • 2 mesaje
    30 Iun 2010, 16:16
    0 0
    Am observat de ceva timp ca forma si culoarea unei alunite s-au modificat si as vrea sa merg la un control pentru examinare. Imi puteti recomanda, va rog un medic dermatolog bun? Poate mai sunt eve care au avut probleme cu alunitele.
    Multumesc.
  •  
    • 231 mesaje
    1 Iul 2010, 16:11
    0 0
    este la medlife dna dr Chelemen, eu n-am avut alunite dar este buna...
  •  
    • 11 mesaje
    1 Iul 2010, 16:45
    1 0
    Pai si eu am o problema de genul asta, mi-a aparut acum 1 an sau chiar mai bine o alunita, avea alta culoare si acum se facuse un cerculet alb in jurul ei, dar o acopeream cu un plasture cand stateam la soare pt ca amanam vizita la dr. In fine, am fost acum o sapt la o alta doctorita despre care am mai citit pe aici se numeste Cecilia Thomescu. Este o doamna in etate care mi-a placut la prima consultatie, urmeaza azi sau sambata a doua consultatie. Are contract de lucru si la fosta policlinica nr 3 cu plata,la Cutitul de Argint, dc stii, Pieptanari, Sura Mare, City Mall, in zona, decat 2-3 zile pe sapt cateva ore, poti suna si te informeaza cineva cand o poti gasi sau la spitalul de langa policlinica de boli infectioase.
    Dc mai te putem ajuta cu ceva.... intreaba...
    Numai bine!
  •  
    • 171 mesaje
    2 Iul 2010, 17:03
    0 0
    Buna,
    Sfatul meu ar fi sa mergi la o clinica privata, ti-as recomanda Medlife daca esti din Bucuresti. Sau ai putea incerca sa cauti un medic pe doctorating.ro, exista acolo medici din toata tara, iar ratingurile lor te pot ghida in alegerea unui medic bun.
  •  
    • 2 mesaje
    5 Iul 2010, 15:46
    0 0
    Multumesc pt raspunsuri, cred ca voi incerca la doctorita de la medlife pt ca mai merg acolo si la alta specializare.
    Multa sanatate!
  •  
    • 392 mesaje
    6 Iul 2010, 13:33
    0 1
    Sotul meu a avut o problema cu o alunita si am mers la Biomedica la prof. Giurcaneanu.
    Un profesionist si un caracter deosebit.
    Poti merge cu toata increderea.
    Multa sanatate!
  •  
    • 1 mesaje
    12 Mar 2020, 17:45
    0 0
    Poti incerca si la dna dr. Adela Cadar, e priceputa  https://www.dermatologiebaiamare.ro/
  •  
    • 2 mesaje
    4 Mai 2020, 14:04
    0 0
    A mole can only be corrected surgically by yourself, nor can you do anything.