Crema protectie solara

  •  
    • 2 mesaje
    28 Mai 2014, 14:33
    0 0
    Buna,
    Eu am incercat de curand niste produse de protectie solara de la Stanhome Family Expert aduse in Romania de o companie de vanzari directe care se numeste Galerie de Beaute Paris. Mi-am luat un produs de protectie solara SPF 50 si un After Sun si sunt foarte incantata. In plus sunt produse parafarmaceutice, deci sunt testate dermatologic. Le recomand
  •  
    • 7 mesaje
    28 Iul 2015, 11:46
    0 0
    Buna ! Eu si familia mea folosim numai produse Sebamed http://www.farmaciamamei.ro/rezultatele_cautarii.html?keywords=sebamed . (secret: dupa ce ma bronzez cat imi doresc folosesc de 2-3 ori pe saptamana ulei de masline. intretine foarte bine bronzul)
  •  
    • 4 mesaje
    2 Aug 2015, 13:49
    0 0
    Buna, eu am folost vara asta o crema de protectie luata de prin grecia pe baza de ulei de masline, cu SPF 30, dar bronzul frumos l-am prins si pastrat datorira unei creme bio de dupa bronz, care a fost ceva neasteptat de placut. O gasiti pe net, la ecosense r
    omania
  •  
    • 127 mesaje
    15 Mar 2018, 15:23
    0 0

     Buna! Eu pentru protectie folosesc crema pentru plaja, pentru un bronz intens, cu ulei de nuci braziliene si extract de maracuja. O folosesc de cativa ani si ma declar foarte multumita de protectia si de bronzul pe care mi le asigura. O gasiti pe www.bottegaverde.ro , iar la comenzile de peste 99 de ron, transportul este gratuit.

  •  
    • 127 mesaje
    19 Apr 2018, 13:46
    0 0

    Buna! Eu pentru protectie folosesc crema pentru plaja, pentru un bronz intens, cu ulei de nuci braziliene si extract de maracuja. O folosesc de cativa ani si ma declar foarte multumita de protectia si de bronzul pe care mi le asigura. O gasiti pe www.bottegaverde.ro , iar la comenzile de peste 99 de ron, transportul este gratuit.

  •  
    • 127 mesaje
    24 Mai 2018, 13:10
    0 0

    Buna ziua! Folosesc de o anumita perioada de timp produsele pentru protectie solara de la Equilibra. Acestea mi-au oferit un bronz uniform, dar si o protectie intensa asupra razelor ultraviolete. Am incercat tot felul de creme, dar nu am gasit o gama care sa fie mai buna ca asta. O recomand cu incredere. Poti comanda produsele de pe bioelemente.ro.

  •  
    • 84 mesaje
    30 Mai 2018, 18:17
    0 0
    Eu iti recomand un spray pentru plaja anti-nisip cu protectie 30 SPF de la Bottega Verde. E foarte bun, mai ales ca nu se lipeste nisipul de tine, ceea ce pentru mine reprezenta o problema. Are un miros foarte placut si protejeaza foarte bine daca este aplicata de fiecare data cand este cazul.