slabesc prea greu?

  •  
    • 28 mesaje
    16 Iun 2010, 14:48
    0 0
    mi-a sosit astazi ''aparatul minune''.e super!acum sa vad si rezultatele in timp
  •  
    • 287 mesaje
    16 Iun 2010, 19:18
    0 0
    eu freau, tu frei, el/ea frea.....frun regim eficient de slabire.
  •  
    • 28 mesaje
    18 Iun 2010, 10:55
    0 0
    eu freau sa stiu ce e ala regim?
  •  
    • 151 mesaje
    18 Sep 2013, 12:53
    0 0
    kti said:primele saptamani dupa sala te ingrasi?
    inca asa ceva n-am auzit. nu stiu la altii cum e, dar de cand fac fitness am pierdut semnificativ din procentul de grasime, iar la cantar n-am crescut, dimpotriva, am pierdut vreo 3 kilograme.
    cine e de parere ca sala ingrasa, greseste.
    vreti corp ca in reviste? combinati fitness cu cardio!

     
    Absolut deacord cu tine, sala nu ingrasa , daca dupa sala te duci la shaormarie si Mc atunci sigur te ingrasi. Este nevoie de renuntarea mancarii grase si seara tarziu si efectele chiar se vad destul de repede 

  •  
    • 232 mesaje
    25 Nov 2013, 19:18
    0 0
    GeorgianaBB said:
    kti said:primele saptamani dupa sala te ingrasi?
    inca asa ceva n-am auzit. nu stiu la altii cum e, dar de cand fac fitness am pierdut semnificativ din procentul de grasime, iar la cantar n-am crescut, dimpotriva, am pierdut vreo 3 kilograme.
    cine e de parere ca sala ingrasa, greseste.
    vreti corp ca in reviste? combinati fitness cu cardio!

     
    Absolut deacord cu tine, sala nu ingrasa , daca dupa sala te duci la shaormarie si Mc atunci sigur te ingrasi. Este nevoie de renuntarea mancarii grase si seara tarziu si efectele chiar se vad destul de repede 

     Cum naiba sa ingrase sala ???

  •  
    • 170 mesaje
    23 Nov 2017, 14:26
    0 0
    Iti recomand sa ti o dieta si sa faci sport in acelasi timp, eu am reusit sa slabesc prin XBody, daca esti din Bucuresti, iti recomand sala ToMe, o gasesti aici: http://www.tome.ro/
  •  
    • 18 mesaje
    12 Feb 2018, 10:09
    0 0
    Se poate slabi, daca se urmeaza o atitudine corecta. Respectarea cu strictete a regimului alimentar , dar si exercitiile regulate care sa se faca in fiecare zi corect vor duce in timp la obtinerea unor rezultate de durata,permanente. De altfel asta e si ideea, odata ce am slabit sa nu ne ingrasam la loc. Asta desigut e posibil daca respectam aceleasi reguli pe care ni le-am impus si in timpul curei.

  •  
    • 5 mesaje
    2 Mar 2018, 21:12
    0 0
    Ce m a ajutat foarte mult in aceastra transfornare a fost faptul ca nu am restrictionat o grupa alimentare, am invatat lucruri noi si acum stiu cum sa abordez o perioada de slabit. Toate cu ajutorul acestui program
    https://goo.gl/9ePJJ3 nu doar ca am slabit dar am si pastrat rezultatele si acum sunt mai happy si ma bucur de viata la maxim. Recomand tuturor
  •  
    • 12 mesaje
    26 Sep 2018, 09:16
    0 0
    Pastile de slabit - https://hespac.com/slimro.htm
    Am inceput sa iau Garcinia Cambogia acum 2 luni de zile, si am slabit deja 12 kilograme.
    Acest mesaj a fost editat de către bbt311: 22 Oct 2023, 10:53