Preotul Lacatus Adrian

  •  
    • 351 mesaje
    22 Mai 2010, 12:40
    14 10
    Ati auzit de acest preot?
    Ati fost pe la el?
    Ce impresie va lasat?
    este din sat Grigoresti comuna Siminicea jud Suceava
  •  
    • 1 mesaje
    24 Iul 2010, 11:37
    17 5
    buna fetelor! am fost la Grigoresti la parintele Lacatusu si am reusit doar prin simpla prezenta la slujbe sa-mi gasesc linistea,am fost intr-o vineri pe la ora 17 si dupa slujba am stat de vorba cu preotul care este de o omenie nemaivazuta de mine cel putin.mi-a dat un mic canon cu acatistul sfantului ciprian si ma simt ca nascuta a 2a oara.este lume din toata tara acolo,eu sunt din Gorj, si are rabdare sa vorbeasca cu toata lumea ,e ceva de nedescris si ce frumos vorbeste toata lumea de ceea ce face el si cum ajuta oamenii.Incercati
  •  
    • 7 mesaje
    13 Ian 2011, 21:52
    23 11
    Nu ai cumva un numar de telefon?
  •  
    • 3144 mesaje
    23 Ian 2011, 22:00
    39 12
    Adresa exacta se poate ...
  •  
    • 157 mesaje
    24 Ian 2011, 16:33
    25 6
    Buna, voiam sa va intreb daca la preotul Isaia de la schitul Horia, Ialomita, a fost cineva.
  •  
    • 27 mesaje
    7 Mai 2012, 23:22
    1 2
    dana_malu said:buna fetelor! am fost la Grigoresti la parintele Lacatusu si am reusit doar prin simpla prezenta la slujbe sa-mi gasesc linistea,am fost intr-o vineri pe la ora 17 si dupa slujba am stat de vorba cu preotul care este de o omenie nemaivazuta de mine cel putin.mi-a dat un mic canon cu acatistul sfantului ciprian si ma simt ca nascuta a 2a oara.este lume din toata tara acolo,eu sunt din Gorj, si are rabdare sa vorbeasca cu toata lumea ,e ceva de nedescris si ce frumos vorbeste toata lumea de ceea ce face el si cum ajuta oamenii.Incercati

     ARE NR DE TELEFON?

  •  
    • 53 mesaje
    10 Mai 2012, 11:02
    17 4
    SOPHIA23 said:
    dana_malu said:buna fetelor! am fost la Grigoresti la parintele Lacatusu si am reusit doar prin simpla prezenta la slujbe sa-mi gasesc linistea,am fost intr-o vineri pe la ora 17 si dupa slujba am stat de vorba cu preotul care este de o omenie nemaivazuta de mine cel putin.mi-a dat un mic canon cu acatistul sfantului ciprian si ma simt ca nascuta a 2a oara.este lume din toata tara acolo,eu sunt din Gorj, si are rabdare sa vorbeasca cu toata lumea ,e ceva de nedescris si ce frumos vorbeste toata lumea de ceea ce face el si cum ajuta oamenii.Incercati

     ARE NR DE TELEFON?

     Buna ziua,
     Am fost la preotul Adrian Lacatus, pentru ca afacerea imi mergea foarte prost, si nu mai stiam ce sa fac si cum sa ma descurc. Mi-a zis cineva de acest preot cu har si am zis sa merg sa stau de vorba cu el.  Mi-a zis ca in 40 de zile va aparea o oportunitate pe care sa o vad si sa profit de ea. Sincer, am fost cam sceptica la inceput, dar nu au trecut nici cele 40 de zile ca situatia s-a schimbat nu in bine, ci in foarte bine , cum nici nu-mi imaginam. Apelati cu incredere la acest preot si o sa va ajute cu siguranta. Nr lui de tel este 0754 049 333. 

  •  
    • 1 mesaje
    28 Dec 2015, 00:59
    5 2
    Am încercat sa sun...dar nu raspunde ...


    Acest mesaj a fost editat de către Dedean: 28 Dec 2015, 01:00
  •  
    • 272 mesaje
    28 Dec 2015, 12:03
    3 2
    Dedean said:Am încercat sa sun...dar nu raspunde ...

     

    Sarlatanul apelat nu se afla in aria de acoperire.

  •  
    • 2 mesaje
    20 Iul 2018, 00:37
    3 1
    Buna ziua. Am sa va spun parerea mea despre acest “preot”. Trec prin niste momente urate si m-am gandit ca ar fi timpul sa vin acasa si sa merg sa vorbesc cu preot pentru a ma face sa nu mai simt ca totul merge prost. Din cunostinte si din ce am citit pe internet am dat de preotul Adrian Lacatusu, asa ca m-am pus pe avion 2500 km(specific ca nu traiesc in R si dupa inca 450 km de la Bucuresti pana in satul Grigoresti,comuna Siminicea. Eram foarte bucuroasa ca o sa pot vorbi cu cineva despre problemele mele, asta pana acest om a scos primele cuvinte pe gura si am ramas muta de vocabularul pe care il are- in discutia cu mine s-a folosit de cuvantul ‘nasparlie’, iar vocabularul era demn de un adevarat vagabont. In sfarsitul discutiei(doar din partea dansului ca eu nu prea am avut timp sa vorbesc), acesta m-a intrebat unde locuiesc iar cand i-am spus ca in Elvetia a avut nesimtitul tupeu sa imi zica:’data viitoare cand vi sa imi aduci un ceas(vezi ca eu port ceasuri elvetiene-dansul avand un Rado in jur de 2000€) dar sa fie unul scump’. In concluzie, acest om pentru mine nu isi are rostul intr-o biserica tinand cont ca el doar si-a facut un nume pe carca oamenilor cu credinta in Dumnezeu. Nu mi se pare normal ca in biserica unde este acest om preot doar sa mearga o caseta iar acest “escroc” doar sa vorbeasca cu lumea si sa le ia banii. P.s:se fac bani si pe smecheria cu 99 de lumanari. Mi-a spus sa iau din biserica 99 de lumanari si sa le aprind acolo in biserica, deci alti banii facuti pe spatele persoanelor. Sper ca bunul Dumnezeu sa vada de acolo de sus tot ce fac sarlatanii de preoti din ziua de azi.
  •  
    • 1 mesaje
    19 Aug 2019, 20:19
    7 3
    Cind, am fost eu, mi a dat aceiasi impresie, dar era mai ieftin... Eu am aprins doar 40 de luminări.... Deci a crescut prețul..... Cine știe cite sute de luminări o sa cumpere persoanele care vor merge în viitor... Nici mie nu mi a dat imoresia de preot sfînt, ci de un psiholog șmecher.... Va recomand preotul Ciprian Grădinaru de le mânăstirea Sahastrie....
    Acest mesaj a fost editat de către Xanax: 19 Aug 2019, 20:26