Preotul Lacatus Adrian

•  
    • 351 mesaje
    22 Mai 2010, 12:40
    7 5
    Ati auzit de acest preot?
    Ati fost pe la el?
    Ce impresie va lasat?
    este din sat Grigoresti comuna Siminicea jud Suceava
  •  
    • 1 mesaje
    24 Iul 2010, 11:37
    11 3
    buna fetelor! am fost la Grigoresti la parintele Lacatusu si am reusit doar prin simpla prezenta la slujbe sa-mi gasesc linistea,am fost intr-o vineri pe la ora 17 si dupa slujba am stat de vorba cu preotul care este de o omenie nemaivazuta de mine cel putin.mi-a dat un mic canon cu acatistul sfantului ciprian si ma simt ca nascuta a 2a oara.este lume din toata tara acolo,eu sunt din Gorj, si are rabdare sa vorbeasca cu toata lumea ,e ceva de nedescris si ce frumos vorbeste toata lumea de ceea ce face el si cum ajuta oamenii.Incercati
  •  
    • 7 mesaje
    13 Ian 2011, 21:52
    8 2
    Nu ai cumva un numar de telefon?
  •  
    • 3144 mesaje
    23 Ian 2011, 22:00
    17 6
    Adresa exacta se poate ...
  •  
    • 156 mesaje
    24 Ian 2011, 16:33
    23 3
    Buna, voiam sa va intreb daca la preotul Isaia de la schitul Horia, Ialomita, a fost cineva.
  •  
    • 27 mesaje
    7 Mai 2012, 23:22
    0 1
    dana_malu said:buna fetelor! am fost la Grigoresti la parintele Lacatusu si am reusit doar prin simpla prezenta la slujbe sa-mi gasesc linistea,am fost intr-o vineri pe la ora 17 si dupa slujba am stat de vorba cu preotul care este de o omenie nemaivazuta de mine cel putin.mi-a dat un mic canon cu acatistul sfantului ciprian si ma simt ca nascuta a 2a oara.este lume din toata tara acolo,eu sunt din Gorj, si are rabdare sa vorbeasca cu toata lumea ,e ceva de nedescris si ce frumos vorbeste toata lumea de ceea ce face el si cum ajuta oamenii.Incercati

ARE NR DE TELEFON?

•  
    • 53 mesaje
    10 Mai 2012, 11:02
    11 3
    SOPHIA23 said:
    dana_malu said:buna fetelor! am fost la Grigoresti la parintele Lacatusu si am reusit doar prin simpla prezenta la slujbe sa-mi gasesc linistea,am fost intr-o vineri pe la ora 17 si dupa slujba am stat de vorba cu preotul care este de o omenie nemaivazuta de mine cel putin.mi-a dat un mic canon cu acatistul sfantului ciprian si ma simt ca nascuta a 2a oara.este lume din toata tara acolo,eu sunt din Gorj, si are rabdare sa vorbeasca cu toata lumea ,e ceva de nedescris si ce frumos vorbeste toata lumea de ceea ce face el si cum ajuta oamenii.Incercati

ARE NR DE TELEFON?

Buna ziua,
     Am fost la preotul Adrian Lacatus, pentru ca afacerea imi mergea foarte prost, si nu mai stiam ce sa fac si cum sa ma descurc. Mi-a zis cineva de acest preot cu har si am zis sa merg sa stau de vorba cu el.  Mi-a zis ca in 40 de zile va aparea o oportunitate pe care sa o vad si sa profit de ea. Sincer, am fost cam sceptica la inceput, dar nu au trecut nici cele 40 de zile ca situatia s-a schimbat nu in bine, ci in foarte bine , cum nici nu-mi imaginam. Apelati cu incredere la acest preot si o sa va ajute cu siguranta. Nr lui de tel este 0754 049 333.