Indreptat par cret

  •  
    • 53 mesaje
    7 Nov 2004, 16:16
    0 0
    Buna Helly ,

    Cam cat timp ai parul drept dupa ce ai folisit Lissima ?..
    Ramane drept si cand ti-ai expus parul la umezeala?
    Cred ca Lissima e bun pt fetele care nu au parul f cretz mai ales daca folosesti si un anti frizz.
    Sincer si pe mine m-ar interesa Lissima pt ca mi-ar usura job-ul ca nu ar trebuie sa ma usuc cu foenul si peria ci doar cu Lissima ,apoi placite si antifrizz ,creme so on. Cred ca placile nu sunt asa daunatoare daca ai firul de par puternic ca mine.Folosesc de mai mult de 1 an si cu solutile pe care le am nici nu se roade .
  •  
    • 2144 mesaje
    7 Nov 2004, 17:04
    0 0
    Parul ramane drept pana la urmatoarea spalare.Bineinteles ca dupa dus/baie se mai infoaie dar nu mai mult decat s-ar infoia fiind indreptat cu placile.Oricum asta depinde si de textura firului.Al meu s-a infoiat un pic dar l-am periat dupa si era cam la fel.sa sti ca lissima are si treapta cu aer rece care improspateaza coafura.Si asta merge bine.
  •  
    • 40 mesaje
    10 Nov 2004, 10:55
    0 0
    Buna!Mi-am luat si eu Lissima! Chiar da rezultate. Sincer nu prea ma asteptam... Cam in 15 minute mi l-am indreptat. Ce e drept, nu prea am insistat, dar a iesit f bine si asa...
  •  
    • 962 mesaje
    10 Nov 2004, 12:34
    0 0
    Fetelor ma faceti cam geloasa ca nu sunt in romania, sau in europa cel putin. Aici in america nu se gaseste acest lissima de la rowenta...Ce ma oftic!!! Am sa imi iau de Craciun cand vin sau poate ca am sa-mi pun mama sa imi cumpere si sa il trimita. Eu in ultima vreme mi-am tot tinut parul drept asa ca...am nevoie de el!!!

    Mai ales ca e super eficient si ti-l indrepti mult mai repede decat cu peria si foehn-ul asa cum ma chinui eu cate o ora!!!!!!!!!
  •  
    • 8 mesaje
    12 Mar 2005, 01:27
    0 0
    wow! nu credeam ca o sa gasesc atatea dame interesate de rowenta !! sunt uimita .
    am si eu o intrebare : cat tine efectul parului drept (ca nu m-am prins) si daca , sa zicem dupa o saptamana de stat cu parul drept (daca tine atat) daca ma spal pe cap , se mai increteste parul cum era inainte de a folosi rowenta ?
    ahh si chiar nu merge pe parul vopsit?
    PS am firul fff subtire
    ce ziceti , ati inteles ceva ca eu ...