marimea conteaza ?

  •  
    • 3 mesaje
    22 Apr 2010, 03:05
    0 1
    buna dimineata evelor! am si eu o curiozitate legata de marimea penisului la barbati..
    am avut un singur iubit vreo 4 ani si ceva, dar ne-am despartit in urma cu ceva timp, motivele mai putin conteaza.

    am cunoscut un tip acum cateva saptamani, am inceput sa iesim, sa ne cunoastem mai bine, nu m-am aruncat in patul lui pentru ca nu ma simt inca pregatita avand in vedere ca am avut un singur barbat! dar intr-o noapte cand eram doar noi 2, am inceput sa ne atingem si la un moment dat l-am atins "acolo" si am simtit ca o are destul de mica...

    eu acuma nu stiu cum e sa faci sex cu un barbat care o are mica, ca fostul meu prieten era dotat si am avut o viata sexuala foarte activa.

    pentru mine ca femeie, conteaza sexul destul de mult intr-o relatie si mi-e cam frica sa nu fiu dezamagita, poate nu o fim compatibili la pat... imi place foarte mult de el, e foarte frumos, un barbat calculat ,matur...dar gandul acesta nu-mi da pace!

    o prietena a avut un tip care o avea mica si mi-a spus ca a fost o experienta destul de aiurea pentru ea..eu acuma stau si ma gandesc daca e asa cum a spus ea sau a fost doar o chestie de incompatibilitate sexuala?!

    mi-as dori foarte mult fetelor sa-mi impartasiti unele experiente ... daca ati avut iubiti care nu erau dotati...cand poti considera ca un barbat o are mare si cand prea mica ?

    va multumesc ca m-ati ascultat!
  •  
    • 58 mesaje
    22 Apr 2010, 04:29
    2 0
    gasesti prelungitoare de penis la Metro
  •  
    • 10876 mesaje
    22 Apr 2010, 09:29
    0 0
    Bai, pentru mine conteaza marimea/latimea/longitudinea.
    Acum, indiferent ce o sa-ti faca nenea ala, tu probabil o sa fi stresata ca o are mica.Pina nu ti-o infiripi cu el, nu stii cum sta treaba.
    Poate se mareste pe traseu, nu stiu ce sa-ti spun.
  •  
    • 1342 mesaje
    22 Apr 2010, 10:21
    1 0
    Poate se mareste pe traseu, nu stiu ce sa-ti spun.


    Degeaba te agiti si te gandesti ce ,daca,cum va fi!!
    Culca-te cu el si dupa eveniment poti sa dai in existentiale.
  •  
    • 726 mesaje
    22 Apr 2010, 11:57
    0 1
    mda...mi-amintesc ca in "tinerete" ..primul iubit era dooootatttttt

    ...urmatorul ..ups...egal cu aproape zero. I-as fi dat nota 5 cu indulgenta. Am intrat in panica. Si intr-adevar, am avut probleme cu el..Ne cam tot " impiedicam "...Nu fff rau dar se simtea diferenta binisor .. din nefericire.

    Acum, in sfarsit, ..cu actualul...ma simt ca la prima dragoste..
  •  
    • 6008 mesaje
    22 Apr 2010, 12:16
    0 0
    francesca,

    decat mare si nestiutoare ( ) mai bine mica si jucausa nah, ce sa zic! ..

    in pat nu conteaza cantitatea, ci calitatea , incearca si abia apoi vei putea decide daca e ori ba mica! , daca conteaza sau nu, marimea
  •  
    • 69 mesaje
    22 Apr 2010, 12:25
    0 0
    A explodat sexul pe eva

    Eu... am avut un prieten acum vreo 3 ani, am umblat mult dupa el, imi placea f mult cum arata, atitudinea lui, il admiram f mult dar eram doar amici. Intr-un final, am pus gheara pe el Am iesit un timp si am ajuns si in pat... La cum arata mi-am imaginat ca e si dotat, asa mi-as fi dorit, dar ... ratare Cred ca in jur de 14-15 cm... Nu pot sa spun ca am fost dezamagita de el, pt ca stia ce sa imi faca si ieseau scantei.

    Acum depinde de el de cat se pricepe, poti avea o surpriza placuta, daca il iubesti si vrei sa ai o relatie mai serioasa cu el, nu vad de ce sa nu incerci.
    Succes!
  •  
    • 3 mesaje
    22 Apr 2010, 13:17
    2 0
    va multumesc mult fetelor mi-ati mai ridicat moralul si vad putin mai diferita treaba asta! va pup!

    cat despre tine draga viorela5
    "gasesti prelungitoare de penis la Metro "
    iti recomand sa faci o vizita la metro ca tot veni vorba, si sa-ti bagi prelungitoarele alea in gura ,bine iubita ? serus
  •  
    • 84 mesaje
    24 Apr 2020, 10:36
    0 0
    MariusTitulescu said:
    francesca24 said:va multumesc mult fetelor mi-ati mai ridicat moralul si vad putin mai diferita treaba asta! va pup!

    cat despre tine draga viorela5
    "gasesti prelungitoare de penis la Metro "
    iti recomand sa faci o vizita la metro ca tot veni vorba, si sa-ti bagi prelungitoarele alea in gura ,bine iubita ? serus

     Nu cred ca a scris cu rea intentie. Multi oameni le folosesc indiferent de marime, de dragul diversitatii. Eu am luat de la https://hatar.ro/collections/mansoane-prelungitoare-penis 

     

     

    Si de cat o ai acum?

  •  
    • 3216 mesaje
    24 Apr 2020, 16:04
    0 0
    iar_igivansenior said:
    MariusTitulescu said:
    francesca24 said:va multumesc mult fetelor mi-ati mai ridicat moralul si vad putin mai diferita treaba asta! va pup!

    cat despre tine draga viorela5
    "gasesti prelungitoare de penis la Metro "
    iti recomand sa faci o vizita la metro ca tot veni vorba, si sa-ti bagi prelungitoarele alea in gura ,bine iubita ? serus

     Nu cred ca a scris cu rea intentie. Multi oameni le folosesc indiferent de marime, de dragul diversitatii. Eu am luat de la https://hatar.ro/collections/mansoane-prelungitoare-penis 

     

    Eu ma intreb daca subiectul mai e de actualitate, dupa 10 ani si doua zile. Dar deh, ce nu face omul sa poata sa strecoare o reclama...  

     


    Acest mesaj a fost editat de către hau_hauuu: 24 Apr 2020, 16:05
  •  
    • 84 mesaje
    25 Apr 2020, 12:03
    0 0
    hau_hauuu said:
    iar_igivansenior said:
    MariusTitulescu said:
    francesca24 said:va multumesc mult fetelor mi-ati mai ridicat moralul si vad putin mai diferita treaba asta! va pup!

    cat despre tine draga viorela5
    "gasesti prelungitoare de penis la Metro "
    iti recomand sa faci o vizita la metro ca tot veni vorba, si sa-ti bagi prelungitoarele alea in gura ,bine iubita ? serus

     Nu cred ca a scris cu rea intentie. Multi oameni le folosesc indiferent de marime, de dragul diversitatii. Eu am luat de la https://hatar.ro/collections/mansoane-prelungitoare-penis 

     

    Eu ma intreb daca subiectul mai e de actualitate, dupa 10 ani si doua zile. Dar deh, ce nu face omul sa poata sa strecoare o reclama...  

     

     

    Sunt de-a dreptul constrnat ca nu mi-am dat seama ca omul isi face reclama!
    Subiectul maririi de penis e mai de actualitate decat crezi. Multe femei se plang nu numai ca sotii o au mica, dar si de faptul ca nu prea li se scoala. Griji, stres, probleme...etc.

  •  
    • 20 mesaje
    18 Mai 2020, 11:36
    1 1
    Potenta k,a,m,a.g,r.a.
    suplimente potenta, sub forma de tablete sau gel de la fima consacrata Ajanta pharma,
    cupluri fericite, fata probleme
    100% originale,
    pret promotional.

    Relatii si comenzi pe whatsApp,

    0748900069
  •  
    • 175 mesaje
    24 Mai 2020, 00:09
    0 0
    viorela5 said:gasesti prelungitoare de penis la Metro

     Ha, ha, ha! Ce au mai inventat astia....Eu vreau un robotel sexual, daca se poate. Made in Japan....a, nu, ca japonezii sunt scunzi... Made in.....whatever...

  •  
    • 175 mesaje
    24 Mai 2020, 00:18
    0 0
    francesca24 said:buna dimineata evelor! am si eu o curiozitate legata de marimea penisului la barbati..
    am avut un singur iubit vreo 4 ani si ceva, dar ne-am despartit in urma cu ceva timp, motivele mai putin conteaza.

    am cunoscut un tip acum cateva saptamani, am inceput sa iesim, sa ne cunoastem mai bine, nu m-am aruncat in patul lui pentru ca nu ma simt inca pregatita avand in vedere ca am avut un singur barbat! dar intr-o noapte cand eram doar noi 2, am inceput sa ne atingem si la un moment dat l-am atins "acolo" si am simtit ca o are destul de mica...

    eu acuma nu stiu cum e sa faci sex cu un barbat care o are mica, ca fostul meu prieten era dotat si am avut o viata sexuala foarte activa.

    pentru mine ca femeie, conteaza sexul destul de mult intr-o relatie si mi-e cam frica sa nu fiu dezamagita, poate nu o fim compatibili la pat... imi place foarte mult de el, e foarte frumos, un barbat calculat ,matur...dar gandul acesta nu-mi da pace!

    o prietena a avut un tip care o avea mica si mi-a spus ca a fost o experienta destul de aiurea pentru ea..eu acuma stau si ma gandesc daca e asa cum a spus ea sau a fost doar o chestie de incompatibilitate sexuala?!

    mi-as dori foarte mult fetelor sa-mi impartasiti unele experiente ... daca ati avut iubiti care nu erau dotati...cand poti considera ca un barbat o are mare si cand prea mica ?

    va multumesc ca m-ati ascultat!

     Ma, da, eu m-am intalnit cu un tip cu o chestie atat de mica incat ziceai ca e un nas in miniatura. Mai mica decat nasul unui om. Zau. Mica si anemica asa. Si nu glumesc. In fine, as fi trecut eu peste partea asta dar tipul era si dus cu capul. Adica dement de-a binelea. Asa ca, si aia mica, si nebun, deeeesigur ca nu a mers. Dar in fine, povesti de ``noapte buna``, ce sa zic.

  •  
    • 84 mesaje
    24 Mai 2020, 14:39
    1 0
    simona_carmen said:

     Ma, da, eu m-am intalnit cu un tip cu o chestie atat de mica incat ziceai ca e un nas in miniatura. Mai mica decat nasul unui om. Zau. Mica si anemica asa. Si nu glumesc. In fine, as fi trecut eu peste partea asta dar tipul era si dus cu capul. Adica dement de-a binelea. Asa ca, si aia mica, si nebun, deeeesigur ca nu a mers. Dar in fine, povesti de ``noapte buna``, ce sa zic.

     

    Noapte buna!
    Imi spui o poveste?

  •  
    • 366 mesaje
    22 Iun 2020, 11:37
    0 0
    magda76 said:mda...mi-amintesc ca in "tinerete" ..primul iubit era dooootatttttt

    ...urmatorul ..ups...egal cu aproape zero. I-as fi dat nota 5 cu indulgenta. Am intrat in panica. Si intr-adevar, am avut probleme cu el..Ne cam tot " impiedicam "...Nu fff rau dar se simtea diferenta binisor .. din nefericire.

    Acum, in sfarsit, ..cu actualul...ma simt ca la prima dragoste..

       Cred  ca  intr  o  viata  anterioara  ai  fost  iapa!

  •  
    • 366 mesaje
    22 Iun 2020, 11:41
    1 0
    simona_carmen said:
    viorela5 said:gasesti prelungitoare de penis la Metro

     Ha, ha, ha! Ce au mai inventat astia....Eu vreau un robotel sexual, daca se poate. Made in Japan....a, nu, ca japonezii sunt scunzi... Made in.....whatever...

       Tie iti  trebuie  u   "robotel"  negru!

  •  
    • 175 mesaje
    26 Aug 2020, 00:22
    0 0
    omulcumartoaga said:
    simona_carmen said:
    viorela5 said:gasesti prelungitoare de penis la Metro

     Ha, ha, ha! Ce au mai inventat astia....Eu vreau un robotel sexual, daca se poate. Made in Japan....a, nu, ca japonezii sunt scunzi... Made in.....whatever...

       Tie iti  trebuie  u   "robotel"  negru!

     Aha!!! Pe baterii Duracell sa dureze toata luna!!!