Pastile slabit naturiste

  •  
    • 25 mesaje
    6 Dec 2011, 14:41
    1 1
    Eu nu am fost niciodata de acord cu pastilele de slabit (poate sa fie ele si /sau naturale). Ceaiuri usor laxative, putina dieta, si..binecuvantatul sport
    Bafta
  •  
    • 6 mesaje
    6 Dec 2011, 16:17
    4 1
    Cand aii copil mic de care te ocupi singura 24 din 24 nu prea mai ai timp de sport din pacate..
  •  
    • 7 mesaje
    26 Ian 2012, 13:33
    0 0

    Dupa sarcina am ramas cu 20 de kg in plus.Am incercat sa slabesc cu diferite diete precum supa de varza ,dieta daneza si mi-am facut mai mult rau,deoarece am dureri mari de stomac si nu suport sa mai mananc nici fructele pe stomacul gol,probabil am o mica gastrita
    Bineinteles ca am luat tot felul de pastile de slabit de la zein,slim&fit,acai,duo slim s.m.d. ,de la care am avut reactii adverse si nu am slabit ,doar cu zein am slabit 2kg intr-o luna si asta pentru ca nu prea am mancat eu in rest stateam numai la buda de la ele.
    Acum sunt intr-un proces de slabire de 3 saptamani ,iau un sirop care se numeste Fyt form syrup ,cu care a slabit si Mama Natura Roxana Ionescu .In astea trei saptamani am slabit 5kg,mananc trei mese pe zi si seara u iau cina mai tarziu de 7.Acum mi-am mai comandat 2 sticle de sirop ,care o sa-mi ajunga maine.Pentru inceput mi-am cumparat doar una care mi-a ajuns 20 de zile sa vad daca da rezultate.Ideea este ca acest sirop se asimileaza rapid de catre organism si rezultatele apar imediat,pe cand pastilele pentru slabit se asimileaza mai greu in organism si  rezultatele apar  greu! Nu are nici reactii adverse.Mai am de lupatat cu 15kg,tineti-mi pumnii!  

  •  
    • 12 mesaje
    9 Feb 2012, 13:06
    1 1
    In locul pastilelor va recomanda Aloe Vera Integral, care este tot un supliment nutritiv, dar sub forma lichida. Este disponibil pe www.bioelemente.ro, iar efectele sunt nemaipomenite. Il recomand cu incredere..
  •  
    • 1 mesaje
    23 Feb 2012, 18:35
    4 0
    Buna,vreau sa mi ziceti zi mie parerea voastra fetelor oare care pastile de slabit sunt mai bune Hyperslim acai sau Interactiv slim?am citit pareri mai de peste tot si nu ma pot hotara ,as vrea sa mi dati un sfat dak a ti folosit sau auzit ceva de aceste pastile.multumesc frumos
  •  
    • 1 mesaje
    24 Feb 2012, 18:31
    1 0
    buna fetelor! am 22 de ani si as dori sa ajung la o greutate ideala de 59 de kg pt mine, ceea ce inseamna sa dau 4 kg jos. nu am timp sa merg la sala si nici la masaj din cauza facultatii .. ma gandeam sa folosesc capsule de slabit dar nu stiu ce sa aleg .. ideal ar fi sa gasesc ceva natural, pe care sa-l pot cumpara din magazin/plafar/farmacie, care sa nu atace ficatul sau sa abia alte efecte secundare ..  voi ce mi-ati recomanda? pupici, alina
  •  
    • 1880 mesaje
    25 Feb 2012, 18:56
    4 0
    swt_privacy said:buna fetelor! am 22 de ani si as dori sa ajung la o greutate ideala de 59 de kg pt mine, ceea ce inseamna sa dau 4 kg jos. nu am timp sa merg la sala si nici la masaj din cauza facultatii .. ma gandeam sa folosesc capsule de slabit dar nu stiu ce sa aleg .. ideal ar fi sa gasesc ceva natural, pe care sa-l pot cumpara din magazin/plafar/farmacie, care sa nu atace ficatul sau sa abia alte efecte secundare ..  voi ce mi-ati recomanda? pupici, alina

     



    Ti-as recomanda amestecat cu ceva sex.
    No go* CAPSULE

  •  
    imo
    • 29 mesaje
    26 Feb 2012, 10:33
    1 0
    Oricat de naturiste si plafariste ar fi pastilele astea tot au efecte adverse. Am luat "complex de slabit" de la firma alevia si am avut dureri de cap, nervozitate, insomnii si le-am oprit. Ca si efect, slabisem 1,5 kg in 2 sapt. Probabil ca cine rezista la simptomele de mai sus slabeste mai mult.
    Mai bine reduci portiile decat sa te simti ca naiba... Succese!
  •  
    imo
    • 29 mesaje
    3 Mar 2012, 14:52
    1 0
    kidokido said:Pastilele de ananas ...

    Ai rezultate cu ele?

     

  •  
    8 Mar 2012, 12:27
    0 0

    Imbratiseaza primavara apeland la cele mai tentante pachete si produse pentru o slabire armonioasa, echilibrata si sanatoasa. www.slabut.ro te ajuta sa intampini sezonul cald depasind problema greutatii corporale excesive, dobandind o silueta atragatoare! Rezultatele vor fi cu adevarat uimitoare!
    www.slabut.ro   0730.410.783
  •  
    • 1 mesaje
    17 Mai 2013, 13:52
    0 1
    Pana acum eu am experimentat doar pastiele Thermacuts pe care le-am luat de pe thermacuts.ro M-au ajutat sa mai pierd din kilograme farra sa am efecte adverse.Chiar daca foare multe persoane m-au sfatuit sa nu cumpar pana la urma am cumparat si nu-mi pare rau.
  •  
    • 3 mesaje
    20 Mai 2013, 11:14
    0 1
    Si in cazul meu au functionat suplimentele Thermacuts!Adevarul e ca nu am slabit atat de mult pe cat scria in reclama, dar am dat jos ceva kilograme!
  •  
    • 1784 mesaje
    20 Mai 2013, 15:16
    2 1
    Auzi, da voua nu va e frica ca o sa crapati de la asemenea pastile? Sunt o gramada de exemple de tipe care au crapat din cauza asta.

    Frate, e chiar atat de greu sa nu te indopi pentru a slabi??? E chiar atat de greu sa vizitezi un nutritionist???
  •  
    • 51 mesaje
    2 Iun 2013, 16:41
    2 0
    Regenon, un produs care s-a dovedit a fi foarte bun. Detali pe relaticlienti@yahoo.com

    P.S - Transportul este gratuit in toata tara.
  •  
    • 3 mesaje
    12 Iun 2013, 11:56
    4 0
    Daca ai impresia ca inainte nu am apelat la un nutritionist pentru a-mi face o dieta te inseli. Doar ca e foarte greu sa te tii de dieta si de programul ala nenorocit. Am ales varianta mai simpla pentru ca de varianta grea nu pot sa ma tin. Asta e....Oamenii sunt diferiti. daca tu poti sa faci ceva asta nu inseamn aca si eu sunt capabila sa fac. Deci.. e de stul de greu sa-mi impui asta
  •  
    • 1 mesaje
    14 Iun 2013, 12:43
    0 0
    Pastile pentru slabit - http://bit.ly/18Ci4WI
    Am inceput sa iau Acai Berry acum 2 luni de zile, si am slabit deja 16 kilograme.
    Acest mesaj a fost editat de către Alina233: 12 Nov 2013, 06:40
  •  
    • 1 mesaje
    15 Iun 2013, 14:48
    0 1
    Buna! Cred ca am incercat toate pastilele de slabit care exista Unele au fost bune in sensul ca am slabit, dar dupa o perioada m-am ingrsat la loc sau chiar mai mult. Incepand sa fac sport, mai exact kangoo jumps, la un eveniment al instructorului, i-am intalnit pe cei de la Slim Duo Forte despre care am aflat ca se implica si in activitati de acest gen, care promoveaza si sportul ca stil de slabit sanatos. Discutand cu ei, am hotarat sa cumpar acest supliment pentru slabit si detoxifiere. Mi s-a facut si o analiza a metabolismului si am primit o dieta personalizata. Sunt foarte multumita de produs Am slabit si ma mentin cu el si bineinteles si sport. Succes si voua!
  •  
    • 3 mesaje
    5 Iul 2013, 13:23
    0 1
    Suplimentele Thernacuts sunt foarte eficiente. Se poate slabi cu ele daca intre timp faci si exercitii si tii si dieta echilibrata!
  •  
    • 4350 mesaje
    5 Iul 2013, 22:57
    2 0
    Dca faci exercitii si tii o dieta echilibrata,nu mai ai nevoie de pastille .
  •  
    • 11561 mesaje
    6 Iul 2013, 10:35
    1 1
    roseblue said:Dca faci exercitii si tii o dieta echilibrata,nu mai ai nevoie de pastille .

     

    Si  ceva  sex  pe  lamga :0