Pastile slabit naturiste

  •  
    • 370 mesaje
    23 Nov 2010, 12:55
    0 0
    care sunt alea?
  •  
    • 10 mesaje
    10 Dec 2010, 22:52
    0 0
    Eu am slabit cu herbalife ...dupa zeci de cure esuate si cautant un stil de viata sanatos...dupa mine produsele mi-au schimbat modul de viata si alimentatie plus ca mi-a rezolvat probleme de sanatate,plus ca imi mentin greutatea de peste 11luni...am avut si consiliere pe perioada curei pt ca sa fim sincere oricata vointa am avea cateodata tot mai calcam stramb....ce mi sa parut mie spectaculos a fost ca nu am suferit de foame ..rezultatele apar dupa 3 zile...nu slabesti brusc si te modelezi in acelasi timp...dai jos din kg plus si din centimetri uniform,iar sicer la shake nu am renuntat nici acum si nici nu voi renunta la un mic dejun sanatos care e bogat in vitamine,minerale,proteine,fibre ..imi tine de foame 4-5 ore pt ca nimic de piata nu-mi asigura ceva mai sanatos ..eu vi-l recomand ....
  •  
    • 7967 mesaje
    11 Dec 2010, 07:28
    1 1
    Ma chinui sa dau jos 4 kg. Am incercat pastilele de slabit...Doamne, cum naiba pot unele femei sa inghita asa ceva? Doua zile am luat si mi-a fost de ajuns! Ameteli, palpitatii, dureri de cap, eram tot timpul nervoasa...nu ma puteam concentra...Nu mai pun asa ceva in gura!
  •  
    • 7673 mesaje
    11 Dec 2010, 15:47
    3 0
    slimero,e cel mai nou produs naturist pe piata ,asa zice medicul meu de familie ,ma bate gandul sa iau si eu ........stiu persoane(pacientele doctoritei) care au slabit foarte bine cu ele
    astept si eu pareri si eventual shuturi in fund(pt ca stiu ca gresesc)
  •  
    • 232 mesaje
    13 Dec 2010, 20:27
    1 0
    salmarose said:
    Ma chinui sa dau jos 4 kg. Am incercat pastilele de slabit...Doamne, cum naiba pot unele femei sa inghita asa ceva? Doua zile am luat si mi-a fost de ajuns! Ameteli, palpitatii, dureri de cap, eram tot timpul nervoasa...nu ma puteam concentra...Nu mai pun asa ceva in gura!

    salmarose, dar ce pastile ai luat? nu de alta, dar sa stim si noi sa ne ferim eu zic ca cel mai bine incerci un regim alimentar pentru ca nu ai multe kg de dat jos, dar un regim alimentar sanatos si echilibrat si poate ceva sport. mult succes!

  •  
    • 2 mesaje
    17 Dec 2010, 12:17
    0 0
    Salutari!
    Eu am inceput de luni tratament cu Obesimed. Am incercat orice pana acum, nimic nu a dat rezultatele asteptate.

    Obesimed a aparut recent pe piata romaneasca. Este dispozitiv medical, nu medicament, adica nu actioneaza chimic. Este natural si prezent in multe alte tari europene.

    Farmacista care mi l-a recomandat mi-a insirat multe calitati. Sper sa nu ma fi inselat.
    Am gasit informatii complete pe www.obesimed.ro.

    Cum apar primele rezultate, dau de veste.
  •  
    • 3 mesaje
    18 Dec 2010, 14:34
    4 0
    Pastile de slabit SLim&fit . Pret 50 RON/cutia de 200 comprimate.
  •  
    • 260 mesaje
    18 Dec 2010, 21:48
    1 0
    catalinaandrei said:
    Salutari!
    Eu am inceput de luni tratament cu Obesimed. Am incercat orice pana acum, nimic nu a dat rezultatele asteptate.

    Obesimed a aparut recent pe piata romaneasca. Este dispozitiv medical, nu medicament, adica nu actioneaza chimic. Este natural si prezent in multe alte tari europene.

    Farmacista care mi l-a recomandat mi-a insirat multe calitati. Sper sa nu ma fi inselat.
    Am gasit informatii complete pe www.obesimed.ro.

    Cum apar primele rezultate, dau de veste.

    Catalina, chiar te rog sa ne ti la curent. Am citit si eu despre acest produs, insa trebuie sa spun ca mie nu mi-a inspirat prea multa incredere. Adica nu stiu cat de sanatos este sa-ti pacalesti stomacul ca ai mancat. Iar acel gel care se formeaza ce contine? Tu cum te simti de cand ai inceput? Sa ai totusi grija la regimul alimentar pe care il ti pentru ca, indiferent daca iti pacalesti stomacul ca ai mancat asta nu inseamna ca organismul tau nu mai are nevoie de necesarul zilnic de proteine, minerale, vitamine, grasimi etc. Mult succes!

  •  
    • 232 mesaje
    19 Dec 2010, 20:43
    0 0
    fetitza12 said:
    Pastile de slabit SLim&fit . Pret 50 RON/cutia de 200 comprimate.

    e un pret bun din punctul meu de vedere..unde ai gasit oferta asta? pe site? in farmacii?

  •  
    • 3 mesaje
    20 Dec 2010, 10:59
    0 0
    cutesuzy said:
    fetitza12 said:
    Pastile de slabit SLim&fit . Pret 50 RON/cutia de 200 comprimate.

    e un pret bun din punctul meu de vedere..unde ai gasit oferta asta? pe site? in farmacii?

    ideea e ca a achizitionat-o cineva care a  renuntat la dieta din diverse motive si cum nu mai are ce sa faca cu ea incerca sa o vanda. Normal ca nu a cumparat-o cu acelasi pret dar decat sa ramana cu ea mai bine o vinde sub pretul pietii

  •  
    • 2 mesaje
    20 Dec 2010, 14:21
    0 1

    fetelor nu va trebuiasca pastile cel mai bine faceti citeva proceduri de masaj anticelulitic sau invelire cu parafango.........eu am incercat si pastile si fitness nimic nu ma ajutat ca procedurile acestea.....sunt foarte multumita si sotul meu la fel,acum din ochi nu scapa.....succes voua...eu am fost la salonul casaSPA. la ei imi fac toate procedurile de care am nevoie

  •  
    • 232 mesaje
    29 Dec 2010, 00:30
    1 1
    JUJULIKA said:

    fetelor nu va trebuiasca pastile cel mai bine faceti citeva proceduri de masaj anticelulitic sau invelire cu parafango.........eu am incercat si pastile si fitness nimic nu ma ajutat ca procedurile acestea.....sunt foarte multumita si sotul meu la fel,acum din ochi nu scapa.....succes voua...eu am fost la salonul casaSPA. la ei imi fac toate procedurile de care am nevoie

    ..nu stiu ce sa zic cu privire la adjuvantele alimentare, efectul lor depinde si de metabolismul fiecaruia, dar ma indoiesc ca sportul nu te-a ajutat sa slabesti cat despre masajele anticelulitice, eu le recomand intotdeauna cu caldura..defapt orice masaj e binevenit..sarbatori faine!

  •  
    • 260 mesaje
    30 Dec 2010, 22:34
    0 0
    JUJULIKA said:

    fetelor nu va trebuiasca pastile cel mai bine faceti citeva proceduri de masaj anticelulitic sau invelire cu parafango.........eu am incercat si pastile si fitness nimic nu ma ajutat ca procedurile acestea.....sunt foarte multumita si sotul meu la fel,acum din ochi nu scapa.....succes voua...eu am fost la salonul casaSPA. la ei imi fac toate procedurile de care am nevoie

     

    Asa cum spune si Suzy mai sus, masajele sunt binevenite indiferent de tip. Dar nu cred ca o persoana care se confrunta cu probleme serioase de greutate (cum ar fi cele obeze) slabesc daca fac impachetari cu parafango. Totodata, celulita nu are nicio legatura cu kilogramele in plus, exista foarte multe persoane slabe care au celulita si exista si persoane mai pline care nu au deloc, aici este o alta discutie. Din punctul meu de vedere, in afara de o alimentatie sanatoasa, sportul este principalul factor care te poate ajuta in lupta cu kilogramele. Mult succes si un an nou fain!

  •  
    • 232 mesaje
    3 Ian 2011, 00:26
    1 0
    daria, ai mare dreptate in legatura cu celulita..chiar nu are nicio legatura cu kg in plus..sora mea este foarte slaba dar are celulita si pe coapse si pe sezut si chiar si pe genunchi..
  •  
    • 102 mesaje
    27 Ian 2011, 00:35
    1 1
    Buna fetelor, eu am luat in vara anului 2009, timp de 3 luni de zile, Capsula de slabit, si am slabit 16 kg, 5 kg pe luna(aveam 86 kg la 165 cm). Efecte adverse am avut sete excesiva, ameteli minore, si cam atat. Capsula asta nu face bine la toata lumea, depinde de organism, am avut o prietena care din prima zi cand a luat pastila i-a fost rau, parerea mea e sa incercati si sa vedeti daca va suporta organismul. De atunci mi-am schimbat putin ritmul de viata, n-am muncit atat ca sa pun kg la loc, nu mai beau sucuri cu acid deloc, dulciuri nu prea mananc pt ca nu ma atrag foarte tare, am inlocuit zaharul cu mierea, fac sport regulat, merg la Zumba , mananc putin si de mai multe ori. Nu am mai pus nici un kg la loc, am mai slabit 3, si vreau sa mai dau vreo 10 .Inceputul este foarte greu, am mai incercat si inainte sa descopar pastilele sa slabesc, cu diete etc, ma durea capul tot timpul. Nu e asa usor cum zic unii. In fine, incercati fetelor si vedeti, poate va ajuta, dar si dupa pastile schimbati-va modul de viata, nu va intoarceti la aceleasi obiceiuri alimentare si apoi dati vina pe pastile si spuneti ca au efect de "yo-yo". Asta e, noi astea care avem un metabolism mai lent trebuie sa muncim putin mai mult daca vrem sa aratam bine. Si faceti sport, experimentati: sala, aerobic, tae-bo, zumba, kangoo, si frecventati unde va place.
  •  
    • 4 mesaje
    27 Ian 2011, 18:28
    0 0
    Cred ca e mai sigur cu sport si alimente sanatoase, pastilele de slabit pot da dereglari metabolice si ale tiroidei. www.decisepoate.ro
  •  
    • 232 mesaje
    29 Ian 2011, 10:15
    0 0
    este foarte adevarat, doar daca o anume pastila a avut efect la cineva asta nu inseamna ca va avea aceleasi efecte la toata lumea. la sora mea a mers cu slim&fit si apoi a continuat cu sport si alimentatie sanatoasa. acum chiar se mentine foarte bine
  •  
    • 5 mesaje
    8 Iun 2011, 19:52
    1 0
    coryna71 said:
    slimero,e cel mai nou produs naturist pe piata ,asa zice medicul meu de familie ,ma bate gandul sa iau si eu ........stiu persoane(pacientele doctoritei) care au slabit foarte bine cu ele
    astept si eu pareri si eventual shuturi in fund(pt ca stiu ca gresesc)

     

    eu am slabit cu duoslim, il recomand ca stiu ca m-am simtit bine cu el si mi-a reglat organismul dupa multe esuari... bine cea mai mare contributie e a ta

  •  
    • 151 mesaje
    12 Iun 2011, 22:14
    0 0
    LauMeli, eu acum iau Slim&Fit. Au trecut 2 saptamani jumatate si am slabit 3 kilograme. Si pe mine m-a atras tot faptul ca sunt naturiste si au un efect mai putin agresiv asupra organismului. Le-ai incercat pana la urma?
  •  
    • 6 mesaje
    5 Dec 2011, 20:55
    0 0
    Iau Slim&fit si Detoxicolon de 2 sapt si nimic pana acum, mai astept o saptamana...sper sa vad vreun rezultat. Daca in prima sapt ma duceam f des si usor la baie , acum din contra sunt constipata...nu mai inteleg nimic... se pare ca am aruncat banii degeaba. Aaaa..si mai beau si ceai si tinctura de slabit de la Faunus plant si ciuciu. Mai astept o saptamana si apoi le arunc ca-s oribile la gust toate.