infectiile urinare again

  •  
    • 4 mesaje
    25 Ian 2017, 13:18
    0 2
    Buna, eu iti recomand ceea ce am luat si eu, iti curata vezica. Se numeste Yellow Vibe si contine merisor, resveratrol, ceai verde si cupru. Este un supliment pentru detoxifiere, dar are propritati si pentru protectia vezicii.l-am luat din farmacia tei, stiti voi de ce
  •  
    • 34 mesaje
    10 Mar 2017, 08:48
    0 1
    popalidia said:Vin si eu aici fetelor...ma inebunit rau cinstita aia blestemata se tine de mn de 2 ani nu ma mai scap de ea,aproape in fiecare luna merg si ginecolog si nimeni nu imi gaseste nimic,toate rezultatele imi ies bine cu toate astea in fiecare luna dupa ciclu recidiveaza blestemata asta ...sp ce sa fac va rog ca nu mai am nici o idee de medicamente sunt satula sa nu mai aud de ele...

     Draga Lidia, suna-ma cand ai timp
    0746 259 276 

  •  
    • 28 mesaje
    28 Apr 2017, 15:58
    3 3
    MiirelucaR, mie mi-a recomandat doctorul Cystinol si am reactionat foarte bine la el, dupa ce am avut o problema exact ca a ta. In criza l-am folosit paralel cu antibioticul, si apoi singur o perioada si de atunci, Doamne-ajuta, vad ca nu a revenit, Au trecut 7 luni de atunci, si niciodata nu a fost o perioada atat de lunga fara sa am macar un episod de cistita. E un medicament nemtesc din plante si se gaseste si al noi in farmacii. http://plantamed.ro/cystinol-akut/
  •  
    • 127 mesaje
    3 Mai 2017, 11:44
    4 1

    Infectiile urinare se datoreaza si nivelului scazut de estrogen, in special la menopauza. Uriprev de la Hyllan este medicamentul care m-a scapat de aceasta problema. Contine extract de Hibiscus sabdariffa, care reduce contaminarea microbiana inca din prima zi de adminstare. Este un medicamet 100% natural. Am fost foarte surprinsa sa descopar ca rezultatele au aparut imediat. Se poate comanda direct de pe site-ul estroplus.ro