ceai verde pentru slabit

  •  
    • 115 mesaje
    15 Apr 2010, 21:34
    0 0
    vreau sa slabesc 2 kg si am la dispozitie 3 saptamani(..pana la ziua mea)...am auzit ca ceaiul verde ajuta in cura de slabire..cand trebuie sa l beau?? seara sau dimineata??si..am inteles ca pentru cura de slabire sunt indicate chiar 7 cani pe zi....voi ce sfaturi puteti sa mi dati?
  •  
    • 1767 mesaje
    16 Apr 2010, 09:10
    0 0
    N-are nicio treaba. Este bine de baut mereu nu numai in aceste 3 saptamani in care vrei sa slabesti ...2 kg

    Disociatul tinut ca la carte; rezultatul: mai mult de 2 kg in pierdute in trei saptamani.
  •  
    • 216 mesaje
    17 Apr 2010, 14:25
    0 0
    O dieta hipocalorica, bazata pe salate, legume, iaurt, fructe carne slaba, supite, ciorbite,minus cartofi, fasole boabe, paste orez, zahar , miere, dulciuri, paine ( ai voie maxim 4 felii pe zii). Cu dieta asta tinuta bine garantat slabesti mai mult de 2 kg in 3 sapt. Obligatoriu peste 2 l de apa, plus ceaiuri de plante inclusiv cel verde al tau. Doar ceai nu te ajuta, musai dieta si poate un pic de sport. Succes!
  •  
    • 115 mesaje
    17 Apr 2010, 21:09
    0 0
    da normal! si dieta si cateva exercitii fizice..nu ma gandeam doar la ceai si in rest sa mananc ciocolata....
    multumesc mult pentru sfaturi fetelor.
  •  
    • 216 mesaje
    18 Apr 2010, 15:37
    0 0
    Pai atunci cu siguranta vei slabi chiar mai mult!Bravo! Eu stiam ca e recomandat maxim 3 cani de ceai verde pe zii.Eu mai beau niste ceai chinezesc, ma ajuta la .....digestie ca sa zic asa, eu fiind o constipata ( de cand am nascut). Uneori ma ajuta cam mult....dar e ok, mai elimin toxinele.
  •  
    • 31 mesaje
    7 Mai 2010, 16:05
    0 0
    citeste mai multe aici http://www.afladespre.ro/slabeste-sanatos__--280.htm
  •  
    • 260 mesaje
    14 Dec 2013, 11:39
    0 0
    Eu nu folosesc ceai pentru slabit , poate doar ca sa am ce bea. In rest folosesc pastilele de slabit Lemo Silhouette 
  •  
    • 3 mesaje
    15 Dec 2013, 23:11
    0 0
    DariaMih said:Eu nu folosesc ceai pentru slabit , poate doar ca sa am ce bea. In rest folosesc pastilele de slabit Lemo Silhouette 

     Eu apelez la tratamente corporale pentru slabit. Acum multe saloane de infrumusetare au si daca merg cu voucher pretul e chiar ok. De obicei iau vouchere de la IzzyReduceri: http://www.izzyreduceri.ro/deal/remodelare 

  •  
    • 69 mesaje
    28 Ian 2014, 15:45
    0 0
    Incearca capsule de ceai verde...sunt mult mai concentrate si cu rezultate mult mai rapide... Atentie, sa fie Extract! Green tea Extract - eu am luat de la Haya Labs, cam 90 de lei 120 caps.