Chilotii TANGA - agonie sau extaz?

  •  
    • 3526 mesaje
    28 Mar 2005, 12:51
    0 0
    numa boxeri ca is labartati
  •  
    • 11438 mesaje
    28 Mar 2005, 13:06
    0 0
    pai dara ca nu degeaba-ti place tie sa umbli in ei...cu mana...
  •  
    • 3 mesaje
    28 Mar 2005, 20:44
    1 1
    dragelor eu nu port nimic!!sunt o rea ! ahh.. sper ca nu sunt barbati pe aici!vreau sa le fac o surpriza.adevarul este ca nu-mi placeau decat taNGA INSA am avut o iritatie a pielii si a trebuit sa nu port nimic o perioada, asa ca m-am hotarat sa renunt definitiv! ce parere aveti de asta?
  •  
    • 30 mesaje
    28 Mar 2005, 20:55
    0 0
    Sorry vicvic,nu am vrut sa te supar dar mi s-a parut amuzant.Te pup!
  •  
    • 1 mesaje
    3 Sep 2006, 16:39
    1 0
    Eu port tanga de 8 ani.imi plac foarte mult si nu cred ca as putea purta alt tip de slip.De curand am auzit insa ca acest tip de slip stimuleaza anumite glande, provocand dureri...poate chiar aparitia unor "bubite".de atunci sunt in cautare de raspunsuri.A mai auzit cineva de asa ceva?
  •  
    • 4411 mesaje
    3 Sep 2006, 16:46
    2 0
    nu stiu de chestia asta insa stiu ca tanga favorizeaza "plimbarea" bacteriilor dinspre anus catre vagin ceea ce nu e ok.Eu vara port tanga insa iarna imi plac cei "cu fundul mare" sunt caldurosi si comozi.daca port tanga mi se pare ca imi ingheata fundul
  •  
    • 200 mesaje
    3 Sep 2006, 16:52
    1 0
    dar cand aveti absorbante pe ce le purtati?
  •  
    • 2103 mesaje
    3 Sep 2006, 17:01
    0 1
    hahah, citesc ce citesc si cand vad ca subjectul dateaza 2005; ma gandeam sa va spun ca g-strings sunt OUT si ca french knickers sunt IN, insa e de inteles.

    personal, port multe si diverse, g strings, chiloti normali (aka parasute cum le-a numit f frumos soacra-mea) si mai ales french knickers. ma simt bine in toti in functie de ocazie; de dormit prefer fara.
  •  
    • 1219 mesaje
    3 Sep 2006, 17:30
    2 0
    PRO TANGA! CLAR nu ma deranjeaza deloc la noada cum zic unele eve, chiar nu-mi dau seama ce le doare si de ce??? poate isi iau marimi prea mici sau din aia care sunt prea stransi... nu stiu ce sa zic
    eu sufar cand nu pot purta in "acele zile"..pentru ca tampoane interne nu suport si sunt nevoita sa trec la chiloti normali
  •  
    • 70 mesaje
    3 Sep 2006, 23:05
    0 0
    absorbantul il pun tot pe tanga si e super ok.
  •  
    • 614 mesaje
    4 Sep 2006, 00:10
    0 0
    "super" ok?!am incercat si eu o data,ca nu am avut de ales,si a fost groaznic.s-a lipit,s-a dezlipit,s-a strans,m-am iritat...
    cred ca putem face un compromis totusi in acea perioada a lunii si sa purtam chiloti normali.

    on topicort chiloti tanga dar nu ii suport prea mult,in sensul ca atunci cand ajung acasa,ii dau jos imediat.in ultimul timp am inceput sa port boxeri.mi se par foarte sexi(ma refer la aceea care vin pe jumatate de fesa,si nu sunt aia semi-tanga).
  •  
    • 1639 mesaje
    4 Sep 2006, 16:50
    0 1
    si eu port tanga de cand au aparut, si absorbantele la fel le port pe tanga si e la fel de ok cum spunea si domnisoara de mai sus
  •  
    • 1219 mesaje
    4 Sep 2006, 19:39
    1 0
    fara suparare, poti purta tampon pe tanga ca esti putin mai cracanata, ...cine are picioarele mai apropiate, e mai greu sa poarte tampon pe tanga.... si fetele cracanate putin sunt sexy!!!
  •  
    • 1639 mesaje
    5 Sep 2006, 23:53
    0 0
    nu sunt deloc cracanata dragutza e adevarat ca deja in ziua a 3 incepe sa ma jeneze, dar asta e de la absorbante si pe chilot normal m-ar jena, tampoane nu folosesc decat vara cand ma duc undeva la plaja si e neaparat...in rest eu nu am probleme.
  •  
    • 1639 mesaje
    5 Sep 2006, 23:54
    0 0
    daca vrei iti arat si poza sa vezi cum arat glumesc...dar nu e frumos sa jignesti cand nu sti nimic despre o persoana.
  •  
    • 2903 mesaje
    6 Sep 2006, 09:59
    0 1


    mai unde s-a ajuns cu discutiile?!



    chiar trebuie sa se ajunga la astfel de detalii??...

    chilotii tanga sunt o optiune...atat si nimic mai mult...o optiune cu avantajele si dezavantajele ei.
  •  
    • 2103 mesaje
    6 Sep 2006, 15:02
    1 0
    deci trebuie sa fii cracanata??!!! wow, scrie pe ambalaj? si de cand sunt tipele cracanate sexy ?! e clar imbatranesc.
  •  
    • 2794 mesaje
    6 Sep 2006, 22:11
    0 0
    Mie una mi se par cei mai comozi tanga. Absorbantul sta bine lipit cind e cazul, desi nu sint deloc cracanata! Nu stiu de unde a aparut si ideea asta. Nu se vad pe sub haine, sint sexy, ma simt super in ei. Desi m-au deranjat si pe mine initial, dupa vreo luna de purtare am inceput sa nu-i mai simt. I love them! Si imi mai plac boxerii.
  •  
    • 601 mesaje
    6 Sep 2006, 23:38
    0 0
    Sunt fana tanga,desi sunt ceva mai plinuta sunt de parere ca o pereche de tanga e mult mai sexi.Mi se par foarte comozi,alaturi de boxeri.
  •  
    • 1639 mesaje
    6 Sep 2006, 23:58
    0 2
    dah...ce sa-i facem, daca aniblondy are parerea asta sa o pastreze pentru ea si sa nu jigneasca pe altele..