produse ecofit. au efect?

  •  
    • 260 mesaje
    15 Mar 2010, 17:29
    1 1
    BUNA FETE! am citit ca multe persoane au slabit cu ecofit. a incercat careva dintre voi? cum vi se par? multumesc.
  •  
    • 220 mesaje
    24 Iul 2010, 02:52
    1 2
    Si eu sunt curioasa! Nu vreau sa investesc 140 lei aiurea. Am citit multe forumuri si raspunsurile par doar reclame, nu cazuri adevarate. In eva am incredere!
  •  
    • 38 mesaje
    12 Aug 2010, 00:44
    1 1
    nu vreau sa va descurajez , dar eu nu am slabit cu ecofit...desi am vazut pe anumite forumuri ca a dat rezultate bune la alte persoane
  •  
    • 6 mesaje
    20 Aug 2010, 11:45
    0 1
    Nu cred ca pastilele de slabit te vor ajuta foarte mult si nici nu cred ca sunt foarte sanatoase. Eu am tinut dieta mono (http://femina.rol.ro/art/27081-35-dieta_mono_-_numai_fructe_sau_legume.htm) si ma duc la aerobic de 2-3 ori pe saptamana. Multa bafta!
  •  
    • 266 mesaje
    27 Feb 2011, 23:16
    1 1
    Care dintre voi ati mai incercat Ecofit, fetelor?
  •  
    • 260 mesaje
    5 Mar 2011, 11:59
    1 0
    Mie mi-ar placea sa fac o comparatie intre mai multe produse de slabit. Ceva impresii despre acest produs?
  •  
    • 293 mesaje
    12 Mar 2011, 21:36
    4 2
    Eu am luat ecofit si nu am slabit un gram. Si am dat aiurea 160ron, cand puteam sa-mi cumpar ceva frumos de imbracat/incaltat. Pana la urma am slabit 5-6 kg, dar nu ecofit sau cu vreo dieta anume, ci cu miscare (dansez latino, fac aerobic, tae-bo, exercitii de forta etc) si mancat mai putin.
  •  
    • 65 mesaje
    20 Mar 2011, 23:34
    2 0
    Dansul este perfect in procesul de slabire.Nu trebuie sa mergem neaparat in club pt a da caloriile jos,putem face asta si acasa in fata oglinzii de exemplu Iar daca in timp ce dansam purtam si o pereche de ciorapi cu efect de slabire ca acestia http://bit.ly/i3v9xA este si mai bine
  •  
    • 1 mesaje
    8 Nov 2011, 22:27
    4 6
    Da are efect,am slabit cu ecofit 8kg intr-o luna insa daca poti sa-ti faci un stil de viata sanatos si sa faci si miscare ar fi mult mai bine.In schimb daca vrei sa le combini pe toate luand si ecofit la fel e bine,asta pentru ca sunt niste pastile si picaturi din plante care nu au efecte adverse si ajuta mult in slabit.Eu le-am luat ca slabeam foarte greu si aveam nevoie de un stimul.va pup
  •  
    • 293 mesaje
    13 Nov 2011, 17:57
    7 0
    Apropo, cand se primeste un vot negativ? Cand impartasesti o parere sincera??? Ca mie una asa mi s-a intamplat cu ecofitul asta! Intrebam ca fapt divers, nu ca mi-ar pasa vreun pic de voturi.
  •  
    • 3 mesaje
    9 Apr 2012, 23:15
    4 2
    fetelor nu stiu ce sa va spun sincera sa fiu si eu iau de 2 sapt ecofit dar nici un rezultat am dat 160 de lei pe el dar nici un efect.fiecare face cum crede dar eu una nu mai dau banii pe toate prostiile .numai reclama e de el
  •  
    • 1 mesaje
    11 Apr 2012, 12:47
    2 5
    Eu am slabit 5kg cu ecofit,si recunosc ca nu am tinut si dieta. Poate daca tineam si un regim slabeam mai mult.Am mancat normal,dar am slabit 5kg si asta dovedeste ca e bun ecofitul.

    Adica are efect,dar daca noi nu respectam si un regim sanatos ,nu sa facem foamea sau sa tinem o dieta drastica,pur si simplu sa nu mai mancam mult ,sa renuntam la prajeli si sa introducem legumele si fructele in alimentatie.

    Sunt foarte buna la dat sfaturi ,pacat nu ma tin de ele.Eu am mancat  si dulciuri si multe mancaruri nesanatoase....
    Sarbatori fericite va urez!
  •  
    • 1046 mesaje
    11 Apr 2012, 15:25
    2 1
    Mi-am luat si eu ecofit. Nu pot sa zic ca am slabit, mai degraba m-am stabilizat la 55 kile, ceea ce n-ar fi rau daca eu n-as vrea sa am iar 51 kile ca inainte sa raman gravida.
    La cata reclama am vazut, m-a dezamagit; il iau de 3 saptamani si am senzatia ca am aruncat banii aiurea.
  •  
    • 2 mesaje
    9 Mai 2012, 18:08
    3 3
    Nu inteleg ...la unele persoane da rezultate la altele nu...Eu am slabit 7 kg cu o cutie de ecofit,si acum il ia si o prietena de a mea si la fel si ea slabeste destul de bine cu el.Nu se slabeste un kg pe zi dar e ceva sa slabesti 7 kg intr-o luna ,avand in vedere ca nu am tinut dieta si nu am facut foamea.Nu am mancat kfc sau mc dar nici foamea nu am facut.
     
  •  
    • 1 mesaje
    14 Mai 2013, 13:50
    0 2
    Buna! Am cumparat si eu Ecofit dar nu m-au ajutat sa slabesc, iar in spus ma simteam rau de la ele. Am tinut un regim alimentar , faceam sport si am zis sa iau ceva sa ma ajute sa slabesc mai repede...dar nu! Ecofit e o mare teapa...cum am incetat sa nu mai fac sport cum nu am mai slabit...chiar daca mancam mai putin(nu infometare!!!), luam pastilele si picaturile alea...asa ca fetelor, mancare mai putina si sport...nu alte prostii care provoaca rau la stomac...E adevarat ca te motiveaza cand le ei si te gandesti de doua ori ce si cat mananci, ca na...daca tot ai dat bani pe pastile trebuie sa fii mai atenta...deci pana la urma e efectul placebo
  •  
    • 2 mesaje
    8 Aug 2013, 14:17
    3 1
    Ma mir cand citesc comentariile unora care spun ca nu au slabit cu ecofit.Poate difera de la organism la organism. Am luat ecofit timp de o luna, am mancat sanatos,nu am facut sport si am slabit 7kg. De trei luni nu mai iau ecofit si m-am mentinut la 57 de kg. Eu nu pot decat sa laud aceste pastile si picaturi ecofit. Picaturile sunt foarte bune mi-au luat pofta de mancare si nu mi-a fost rau absolut deloc de la ele.
  •  
    • 1 mesaje
    9 Apr 2015, 18:29
    1 1
    Mi-am creat cont aici doar pentru a va impartasi parerea mea legata de Ecofit. Este o mare teapa e putin spus, sunt in a 11 a zi de cand iau Ecofit si nu numai ca nu am slabit un gram, dar m-am ingrasat 1 kg si jumatate si m-am si ales cu o constipatie, plus dureri de cap, care nu stiu de unde au aparut, probabil de foame, ca mai tin si dieta. Trebuia sa slabesc intr-o luna ca sa ma cuprinda rochia de mireasa si acum nu stiu ce sa ma fac pentru ca am fost atat de naiva incat sa cred in aceste prostii si am pierdut timp pretios. Mentionez ca tin si dieta, nu mananc dulciuri, prajeli, sucuri, beau 3 litri de apa pe zi, doar ca nu fac sport, dar merg zilnic 40 de minute pe jos. Nu luati astfel de porcarii ca va pierdeti si banii, dar mai ales timp pretios. Sa le fie rusine si celor care scriu pe forumuri ca au slabit zeci de kg, pentru ca m-am luat dupa astfel de pareri mincinoase!
  •  
    • 3 mesaje
    18 Apr 2015, 22:22
    1 2
    Fetelor incercati Adipex Retard! pentru cine a incercat, stie despre ce vorbesc. Slabire garantata. Lipsa pofta de mancare zile intregi. Numai sete si super booster de energie! Se gasesc foarte greu la noi! Pentru detalii mail la da_bist@yahoo.com. Grabiti-va cat inca mai am pe stoc!! Kiss 
  •  
    • 293 mesaje
    22 Apr 2015, 22:16
    0 0
    Mi-am spus si mai sus parerea: apa de ploaie ecofitul asta! Desi au trecut vreo 4-5 ani si acum ma gandesc cum am dat banii pe ecofit in loc sa-mi iau o pereche de pantofi misto de banii aia, de exemplu. Se slabeste mancand cu cap, fara diete, fara infometare; si cu miscare, cat mai multa miscare. App si de cremele anticelulita: tot bani aruncati! Ma masam seara uitandu-ma la tv, se vedea doar o usoara ameliorare. Ei bine, de vreo jumatate de an nu prea mai mananc dulciuri in exces, nici prajeli, nici fainoase albe (ocazional sau de pofta), bag aerobic si in special tae-bo si astfel s-a redus mai mult de jumatate din celulita. Tot alimentatia si sportul conteaza!
  •  
    • 5 mesaje
    7 Iul 2015, 19:43
    0 0
    Fetelor am tot citit despre ecofit incat m-am hotarat si le-am luat...de azi am inceput pot sa spun de pe acum ca nu o sa tin o anumita dieta si o sa alerg doua trei zile pe sapt....atat...o sa revin marti cu detalii....dupa tot ce am citit ma pot astepta la orice dar sper sa dea rezultate...am 1.64 si 59 kg....nu sunt grasuta dar tot timpul am fost slaba...nu depaseam 48 -51kg dar am trei ani de cand m-am lasat de fumat si o perioada lunga in care nu am muncit si uite asa sau adunat kg si pot zice ca am aproximativ jumatate de an in care incerc sa slabesc si nu reusesc mai mult de 1 kg...

    Acest mesaj a fost editat de către ecofitmereu: 7 Iul 2015, 19:44