carespot-magazin on line

  •  
    • 359 mesaje
    15 Mar 2010, 13:18
    1 0
    ce stiti fetelor de acest magazin on line cu produse profesionale de stiling?
    am facut o comanda joi, care n-a ajuns inca..si as fi vrut sa aud parerile voastre, ca sa nu iau plasa cand vine curierul!
    merci!
  •  
    • 1767 mesaje
    15 Mar 2010, 13:59
    0 0
    Ma, eu am la activ doua comenzi.
    Prima am dat-o in iarna si mi-am comandat produse de styling. Unele nu erau pe stoc asa ca am fost sunata de o domnisoara de acolo. Am primit mostre.Comanda mi-a venit in 2 zile.

    A doua am dat-o saptamana trecuta duminica spre luni si mi-a venit marti dimineata. Am comandat un ser pt varfuri si un balsam.

    Dpdv al preturilor... unele sunt foarte scumpe, de exemplu produsele de tratament din gama K-Pak de la Joico... pe strawberry sunt mult mai ieftine (ma refer la leave in, ser pt varfuri).

    Si unele produse TIGI le gasesti mai ieftine in alta parte (cristinacatana.r.

    Pana acum pot spune ca sunt seriosi.Oricum, sunt putin mai ieftine decat in saloane.
  •  
    • 359 mesaje
    15 Mar 2010, 15:50
    0 0
    merci, mihaela...nu m-a sunat nimeni, am primit mail cu nr comenzii...sper sa vina macar maine..eu am comandat tot din gama l'oreal absolut repair!
    mi se potriveste cel mai bine!
  •  
    • 1767 mesaje
    15 Mar 2010, 18:06
    0 0
    Am uitat sa spun ca la prima comanda am fost sunata pt ca nu erau produse in stoc. La a doua nu m-au mai sunat pt ca produsele au fost pe stoc (scrie in email-ul pe care l-ai primit dupa plasarea comenzii).

    Acum sincer...tu nu ai dat un telefon inainte? Eu nu comand chip pana nu vorbesc cu ei, indiferent e comand si de unde.

    Maine la prioma ora da-le un telefon sau trimite-le un email.

    Absolute Repai am folosit si eu... buna gama, mi-a reparat parul. Intre timp m-am plictisit de ea si am mai incercat si alte produser, dar la aceea am sa ma intorc de cate ori vreau un tratament soc pt par.
  •  
    • 359 mesaje
    16 Mar 2010, 10:02
    0 0
    da, mihaela, astept ,daca azi nu primesc nimic, maine ii contactez! ei mi-ai validat comanda duminica seara!( asa am primit email)
    e cea mai buna gama( pt mine) am reusit sa-mi asez parul, am folos kerastase si parul nu se aseza deloc, parca aveam maturoi...cu toate ca e o gama mai scumpa decat l'oreal..acum am lasat samponul si masca kerastase( portocaliu-nutritive) deoparte-nu o mai folos niciodata-o dau maica-mii! am si luat 1000ml sampon....din italia mi-a adus cineva!
  •  
    • 359 mesaje
    16 Mar 2010, 18:06
    0 0
    am primit coletul, e ok!
    merci mult pt raspuns ,mihaela! ca dupa ce am primit mesajul tau, m-am linistit, aveam emotii sa nu puna altceva in colet( sau si in flacoane, cine stie)-dar nu , sunt ok toate!
  •  
    • 1 mesaje
    28 Aug 2014, 21:08
    3 0
    EVITATI CARESPOT! Parfumurile sunt fake, comanda a fost returnata in aceiasi zi!!! Nu recomand! Sunt neseriosi, nu respecta termenul de livrare, mint ca au produse in stoc! produsele nu sunt bine ambalate, am ramas cu 1/2 dintr-un sampon. Prefer sa cumpar de pe alte site-uri, sunt nesimtiti de-a dreptu!!!