sampon schauma, da sau nu?

  •  
    Sll
    • 3 mesaje
    30 Mai 2018, 17:54
    0 0
    Am primit de curând de la BUZZStore un pachet cu un sampon si un balsam Schauma Mature Momente Coconut Water cu apa de nuca de cocos din Indonezia si floare de lotus, dupa primele spălării am observat ca parul este mai catifelat si mai hidratat.
  •  
    • 2 mesaje
    1 Iun 2018, 12:57
    0 0
    Recomand Samponul si Balsamul Schauma Nature Moments Coconut Water pentru ca hidrateaza parul si il lasa foarte matasos! #buzzschauma #naturemoments
    Acest mesaj a fost editat de către Teodutza17: 1 Iun 2018, 12:58
  •  
    • 32 mesaje
    4 Iun 2018, 13:45
    0 0
    Un sampon ok e si samponul Fortive, un sampon facut din extracte din plante care poate sa stopeze caderea parului.
  •  
    • 44 mesaje
    4 Iun 2018, 14:42
    0 0
    Am incercat recent noua gama de la Schauma cu cocos si chiar lasa parul foarte moale si miroase foarte bine. Raportul calitate pret e foarte bun. Il foloseste si sotul meu si i a placut si lui .
  •  
    • 36 mesaje
    14 Iun 2018, 11:03
    0 0
    Mie imi place Fortive. E un sampon foarte bun. Din nefericire nu e un produs ieftin.

  •  
    • 6 mesaje
    21 Iun 2018, 09:03
    0 0
    Buna ! Si eu am incercat gama noua de la Schauma Nature Moments Coconut Water si sunt foarte incatata ,pe langa parfumul genial de cocos chiar lasa un par moale mai ales folosit impreuna cu balsamul de par . Parul este mai usor de pieptanat si se ingrasa mai greu decat inainte . Recomand daca vreti un par frumos dupa spalare la un pret avantajos .
  •  
    • 2 mesaje
    21 Iun 2018, 11:06
    0 0
    Eu sunt foarte multumita de sampoanele din gama Schauma Nature Moments. Am incercat aproape toate tipurile de sampoane de la ei si ma declar multumita. ultimul sampon/balsam pe care il folosesc este cel Coconut Water and Lotus Flower. Il folosesc pentru ca nu contine siliconi sau coloranti artificiali, contine esente 100% din origini naturale, certificata dermatologic. Dupa spalare parul este hidratat, fin si suplu. Chiar il recomand ca si restul produselor de la ei. #buzzschauma #naturemoments
  •  
    • 11 mesaje
    26 Iun 2018, 00:46
    0 0
    Buna dragelor ... eu m-am inscris recent intr-o campanie de testare a noului sampon Schauma Natura Moments si sunt foarte incantata de el . Pe langa mirosul de cocos care il ador , dupa spalare parul straluceste , e mai pufos si plin de vitalitate iar balsamul ma ajuta foarte mult sa nu imi incurce parul . Eu am firul subtire si moale si se incurca mereu dupa spalare . Asa ca DA si eu recomanda gama Shauma .. chiar sunt produse bune si cel putin in cazul meu pot sa spun ca mi-am gasit samponul de care aveam nevoie
  •  
    28 Iun 2018, 23:19
    0 0
    SI eu am fost sceptica in ceea ce priveste samponul Schauma pana l-am folosit pentru prima data. A devenit acum samponul meu preferat. Impreuna cu balsamul imi lasa parul moale si foarte stralucitor. Il recomand cu incredere!
  •  
    • 2 mesaje
    8 Iul 2018, 19:23
    0 0
    Sunt placut impresionata de samponul si balsamul pentru par Schauma Nature Moments Coconut Water. Produsele au un miros placut, iar dupa utilizare parul arata plin de vitalitate, fiind matasos si fin la atingere.
  •  
    • 50 mesaje
    22 Aug 2018, 14:18
    0 0
    stan74 said:Un sampon ok e si samponul Fortive, un sampon facut din extracte din plante care poate sa stopeze caderea parului.

     Sampoanele  impotriva caderii parului pot fi eficiente doar cu conditia sa aiba in compozitie  vitamine si minerale.