sampon schauma, da sau nu?

  •  
    • 59 mesaje
    14 Ian 2010, 13:32
    0 3
    va place? cum vi se pare?
    am vazut unul cu Q10 si as vrea sa stiu daca l-ati folosit si ce rezultate ati avut
  •  
    • 2487 mesaje
    14 Ian 2010, 13:45
    1 1
    Nu poti intreba pe alcineva de sampon, trebuie incercat pe propria piele, fiecare reactionam altfel, de ex. eu nu m-as spala cu el nici gratis, pur si simplu nu ma impac cu marca respectiva, imi lasa parul foarte aspru.
  •  
    • 59 mesaje
    14 Ian 2010, 13:50
    1 1
    corect, asa e, ai dreptate, totusi ma gandesc ca exista persoane care l-au folosit si mi se pare interesant sa ascult pareri de tema asta, sunt un om al dialogului
  •  
    • 428 mesaje
    14 Ian 2010, 15:15
    0 0
    Da. Mie mi se potriveste foarte bine, nu am avut necazuri de la el. Este unul dintre cele mai bune sampoane daca ne raportam la pretul pe care il are. Spala bine, nu incarca parul, si ii da volum fara sa-l electrizeze. Personal, nu aleg neaparat un sampon scump (m-am spalat foarte bine si cu Wash&G dar acord importanta mastii/balsamului.
  •  
    • 2 mesaje
    4 Apr 2017, 00:31
    0 0
    Recomand samponul si balsamul Schauma Nature Moments Honey Elixir & Barbary Fig Oil pentru par uscat si fragil, hraneste parul foarte bine, incepand de la radacina #buzzschauma
  •  
    • 3 mesaje
    5 Apr 2017, 07:19
    1 0
    cel mai bun sampon si balsam Schauma Nature Moments succulent rasberry &sunflower oil.Il recomand cu incredere.Da stralucire parului,rezistenta si sanatate.Un mare Da.
  •  
    • 3 mesaje
    5 Apr 2017, 07:21
    0 0
    cel mai bun sampon si balsam Schauma Nature Moments succulent rasberry &sunflower oil.Il recomand cu incredere.Da stralucire parului,rezistenta si sanatate.Un mare Da. #buzzschauma si #naturemoments
  •  
    • 3 mesaje
    5 Apr 2017, 07:26
    0 0
    Sampon si balsam SCHAUMA  Nature Moments succulent raspberry & sunflower oil un mare 10.da stralucire parului rezistenta si frumusete.#buzzschauma si #naturemoments
  •  
    • 4 mesaje
    10 Apr 2017, 18:54
    0 1
    Da!! Am testat si eu noul sampon Schauma Nature Moments cu lavanda, pentru par lipsit de volum si cu firul subtire. Am fost foarte incantata chiar de la prima utilizare...intr-adevar, parul a capatat volum si stralucire si s-a ingrasat mai greu decat de obicei. Chiar ma bucur ca a aparut pe piata pentru ca vechiul sampon deja nu ma mai satisfacea. Il recomand tuturor celor care se confrunta cu lipsa volumului si firul de par subtire. #buzzschauma #naturemoments.
  •  
    • 1 mesaje
    10 Apr 2017, 21:43
    0 1
    il folosesc de curand si sunt foarte, foarte multumita!
    am incercat samponul cu ulei de masline si aloe vera si am constatat ca se mentine mai mult timp volumul si textura
    inainte de Schauma imi spalam parul o data la doua zile iar acum am crescut la o data la cinci zile
    iar balsamul m-a convins! nu eram chiar un fan balsam, insa acesta mi s-a parut bun
    #buzzschauma #naturemoments
  •  
    • 2 mesaje
    11 Apr 2017, 14:51
    0 0
    Cu puțin timp în urmă am fost selectată să particip la o campanie de testare. Am testat şamponul si balsamul Schauma Nature Moments Honey Elixir & Barbary Fig Oil. Am rămas plăcut impresionată de la început datorită mirosului foarte plăcut. După utilizare am fost chiar încantată de rezultate. Părul este hidratat şi puternic. Continui să mă bucur de el. Vi-l recomand şi vouă! @BUZZStore @Schwarzkopf Romania #buzzschauma #naturemoments
  •  
    • 2 mesaje
    19 Apr 2017, 15:26
    1 0
    de 2 saptamani folosesc samponul  si balsamul cu miere si fruct de cactus de la Schauma Nature Moments....imi place cum miroase,parul nu se ingrasa,parul este matasos si usor de descurcat!
  •  
    • 5 mesaje
    20 Apr 2017, 21:16
    1 1
    Schauma NATURE MOMENTS PROVENCE HERBS & LAVENDER m-a facut sa fiu pe deplin multumita. Parul a devenit mult mai matasos, ferm si cu volum
     
    Acest mesaj a fost editat de către karmen_kk: 20 Apr 2017, 21:17
  •  
    • 7 mesaje
    20 Apr 2017, 22:40
    0 0
    Cu siguranta DA. Am testat si eu noul sampon Schauma Nature Moments cu lavanda si am fost incantata chiar de la prima utilizare. Dupa spalare cu acest sampon  parul e mai plin de volum si straluceste...sa nu mai zic de mirosul incantator de lavanda...il recomand tuturor celor care se confrunta cu lipsa volumului si firul de par subtire.Exista o gama intreaga si pentru alte tipuri de par,in functie de nevoi.
     #buzzschauma #naturemoments.
  •  
    • 2 mesaje
    22 Apr 2017, 22:59
    0 0
    Buna,
    Mie mi se pare un sampon bun si ieftin.
    Eu am parul putin gras la radacina si uscat la varfuri, l.am folosit si mi.a placut. Pot spune ca nu face matreata, are un miros placut si parul nu se ingrasa repede. Am folosit Schauma Nature Moments cu ulei de masline.
  •  
    • 3 mesaje
    23 Apr 2017, 00:39
    0 0
    Am primit si eu pentru testare Schauma nature moments sampon si balsam,si pot sa zic ca eram destul de sceptica la inceput,dar dupa prima utilizare am observat ca parul meu chiar are mai mult volum,si mai putine fire rupte si despicate.La mine are efect si il recomand
  •  
    • 3 mesaje
    25 Apr 2017, 22:40
    0 0
    Mirosul este foarte placut, samponul curata bine, lasa parul usor de pieptanat. Balsamul la fel are un miros placut, insa lasa parul incarcat si se ingrasa destul de repede.
    #buzzschauma#naturemoments
  •  
    • 2 mesaje
    12 Mai 2017, 21:08
    1 0

    Folosesc de ceva timp samponul si balsamul de par Schauma naturemoments, gama aurie, cu miere si ulei de cactus, si pot vorbi deja de efectele benefice asupra parului meu. Deoarece am un par fragil si uscat am constatat ca de cand folosesc aceste produse firul de par este mai puternic, mai stralucitor si plin de vitalitate. Produsele Schauma nature moments sunt de origine 100% naturala, sunt fara coloranti si siliconi si sunt disponibile pentru mai multe tipuri de par asa ca va recomand si voua sa le incercati!

  •  
    • 170 mesaje
    12 Dec 2017, 10:15
    0 0
    Eu folosesc samponul de la Label.m si mi-l cumpar de pe https://www.beautyoneshop.ro/sampon-profesional-257
  •  
    • 3 mesaje
    30 Mai 2018, 09:29
    0 0
    Mie imi place tare mult gama Schauma Nature Moments Coconut Water pentru ca ma ajuta sa obtin un par moale, suplu, usor de aranjat si placut mirositor. Am avut ocazia sa folosesc atat samponul, cat si balsamul si ma declar multumita. Sunt un duo eficient. De asemenea, trebuie sa stiti ca aceasta gama contine esente de origine 100% naturla si este certificata dermatologic. Raportul calitate-pret este unul excelent, deci este o alegere ideala cand vine vorba de poadoaba voastra capilara.