aoro

  •  
    • 22 mesaje
    4 Aug 2012, 01:14
    0 0
    heba said:oare si produsele de ingrijire a parului pot fi fake-uri?

     

    daca ai comandat cumva de pe aoro sa-mi zici si mie te rog.

    as vrea sa-mi comand si eu niste sampoane si un balsam de acolo.

  •  
    • 22 mesaje
    21 Oct 2012, 17:31
    0 0
    Tot despre aoro,am facut pana acum 2 comenzi la parfumuri,ce-i drept ca durau cat-decat,dar m-am dus apoi sa le incerc si intr-o parfumeri si nu miroseau deloc la fel.Sunt copii care imita foarte bine originalul,dar tot fake-uri sunt.
  •  
    • 1166 mesaje
    21 Oct 2012, 19:45
    1 1
    despre parfumuri nu stiu..nu am comandat dar sampoanele au fost originale...sau cel putin eu nu am gasit nicio diferenta...miros la fel..au aceeasi consistenta, acelasi efect...
  •  
    • 5144 mesaje
    21 Oct 2012, 22:01
    0 0
    heba, din cate imi aduc aminte, tu traiesti pe alte plaiuri. am vazut diferenta dintre parfumuri luate din magazine cunoscute de la noi si altele luate mai din vestul europei. odata e problema cu loturile separate si a doua e problema securitatii de la vama. gasisem un reportaj despre ce se intampla pe la vama si cum intra falsuri peste falsuri in tarisoara, cu titlu de mare brand. erau marturii cum si la renumitul Victoria 46 (stiu ca ala e cu bulendre, dar e comparabila situatia) se comercializeaza si alteceva pe langa produsele originale. ce pretentie sa am de la un magazin online cu superoferte?
  •  
    • 1166 mesaje
    21 Oct 2012, 23:05
    0 0

    pai am specificat ca de parfumuri nu stiu...eu nu cumpar parfumuri online..cumpar numai prin duty free-uri avand in vedere ca petrec mult timp prin aeroporturi si ma plictisesc )

    cand am fost ultima data in tara am comandat de pe aoro ceva sampoane...m-am gandit eu ca la sampoane e mai greu sa fie fake-uri...oricum..cum am zis eu n-am observat nicio diferenta intre cele de pe aoro si cele cumparate de mine prin alte tari.

  •  
    • 1166 mesaje
    21 Oct 2012, 23:15
    0 0
    ..si da..ai dreptate..si eu am cumparat acum ceva ani in romania dintr-un magazin un parfum GUCCI fals. pt. ca il stiam deja nu l-am probat deloc in magazin...nici nu mi-am pus problema sa fie fals (l-am cumparat de la un magazin din ala B&B sau cum ii zice). cand am ajuns acasa si l-am incercat am vazut ca rezista max o ora mirosul pe piele. mirosea la fel ca originalul...numai mirosite in paralel iti puteai da seama de o diferenta
  •  
    • 22 mesaje
    21 Oct 2012, 23:22
    0 0
    Duty-free-urile sunt doar in aeroporturi?
    Adica nu se aplica taxe presupun.
    Cele din porturi nu sunt un fel de duty-free?
    Am vazut parfumuri reduse acolo.
  •  
    • 1166 mesaje
    22 Oct 2012, 14:31
    0 0
    sunt si in porturi dar nu stiu la ce port te referi tu de ai acces la el. in ce oras esti?
  •  
    • 1 mesaje
    28 Dec 2012, 16:09
    0 0
    Atentie mare la www.hotscents.ro, e o teapa TOTALA! Am luat azi 2 parfumuri de la ei, le-am primit... nu au nici o legatura nu doar cu originalu, dar nici cu un parfum contrafacut mai bine lucrat. In ambele a apa amestecata cu ceva gen spray de ala de taraba. Daca dadeam 10 lei in piata si luam un spray denim sau ceva de genul, eram mult mai multumit. Am dat 400 de lei pe 2 coiudatenii care au un miros nedefinit, ce dispare in cca. 7-8 minute.
    Este cea mai mare teapa pe care am luat-o pana acum in materie de parfumuri.
    Nu cumparati sub nici o forma de pe site-ul respectiv!
    TEAPA TOTALA!
  •  
    • 3 mesaje
    16 Ian 2013, 22:01
    0 0
    atia said:pe aoro sunt mai ieftine.plus ca sunt mai multe produse noi sau disponibile.ma intereseaza daca a cumparat cineva si daca erau produsele ok.

    salut,
    da am cumparat de pe aoro. Produsele sunt fie vechi fie nu sunt originale. sunt horror. O mare parte din produsele cumparate de la ei sunt expirate, retrase din productie sau cu data de productie 2-3 ani in urma.
    Nu cred ca o sa mai cumpar vreodata.
    parfumurile nu erau nici macar sigilate.Le-am trimis inapoi. Macar mi=am recuperat banii. Mai putin transportul, evident. Dar ce mai conta.
    M-am bucurat ca sunt ieftine.      

     

  •  
    • 1 mesaje
    14 Iul 2013, 18:23
    0 0
    Am luat de cateva ori de la Aoro si nu zic nimic de calitate acum. Oricum, am fost clienta de mai multe ori.
    Dar ultima oara am patit ceva: nu mi-au ajuns toate produsele (mi-a lipsit un fard de ochi). Am sunat de 2 ori la ei si mi s-a spus de fiecare data ca vor intreba la depozit... Nici nu stiu ce sa zic, unde as putea sa ii reclam si cum. De fapt, chiar asa, cum sa dovedesc ca nu am primit produsele, ar trebui sa le fi verificat la primire dar stiti cum e... Si mai platim si asigurarea ce o fi aia. Chiar ca m-am enervat. Platesti mai putin dar primesti si mai putin!!!!!
     
  •  
    • 4 mesaje
    4 Sep 2013, 10:20
    0 0
    Inscriu reprezentanti ALTA COSMETICS in toata tara ( www.alta-cosmetics.ro ). Discount-urile sunt intre 30 si 50% fata de preturile de catalog. Daca suneti interesate ma puteti contacta oricand la alta.cosmetics@yahoo.com sau la numarul de telefon 0726 343 369. Nu vreau sa-mi dau cu parerea despre alte firme. Multumesc!
  •  
    • 2 mesaje
    3 Nov 2013, 18:51
    0 0
    ce parere aveti de parfumurile de pe esun.ro? Sunt putin mai ieftine decat pe parfumeriamea.ro , unde acolo 99% cred ca sunt originale. pe esun.ro , nu stiu ce sa cred ..
  •  
    • 2 mesaje
    3 Nov 2013, 18:52
    0 0
    ce parere aveti de parfumurile de pe esun.ro? Sunt putin mai ieftine decat pe parfumeriamea.ro , unde acolo 99% cred ca sunt originale. pe esun.ro , nu stiu ce sa cred ..
  •  
    • 76 mesaje
    8 Nov 2013, 13:04
    0 0
    din pacate si eu ma incadrez la categoria clientilor care au luat teapa pe aoro

    acum chiar ma gandeam de unde sa-mi iau un parfum misto, m-am mai dat pe net, dar nu prea m-as mai risca ...
    cred ca ramane varianta sa caut prin magazine, ceea ce nu-mi displace deloc, dar as fi vrut ceva mai special....
    ceva idei?