Caut o vrajitoare buna!!!

  •  
    • 11 mesaje
    22 Feb 2020, 11:30
    0 0
    Buna ziua , 

    Imi permit sa impart cu voi experienta mea . Atrasa de anuntul doamnei Lia, am sunat-o (in luna mai 2019)  pentru o sedinta . Imi pare foarte rau dar, experienta mea nu a fost foarte placuta .. Am stat la dansa aproximativ 40-45min, mi-a vorbit frumos, mi-a spus ca ma voi marita in vara (anul 2019), si alte detalii, dar toate numai aiureli. Barbatul cu care trebuia sa ma marit, m-a parasit pentru alta dupa cateva saptamani.  Nu stiu de ce nu a vazut asa un detaliu importatnt. Citind anuntul dansei, mi-a dat asa o impresie buna .



    Dupa, la sfarsitul verii trecute am zis hai ca dau un ban, dar ma duc la Catalina Vericianu! Vai ce femeie versata, te stoarce de bani, a stat cu mine cred ca 30 de minute . Sta la vila, pleaca in vacanta la soare la fiecare 2luni, mai mult mi-a vorbit de dansa ca de mine.Am plecat tare dezamagita, in mare te duci bou si vii vaca.



    Vorbind cu o colega de servici, Claudia mi-a recomandat-o pe Ana. Am ezitat foarte mult timp inainte de a suna-o. Prima ipresie: femeie serioasa, are o anumita varsta. Mi-a facut cafeaua, am stat 1h la dansa, m-a servit cu suc si prajituri, (respectoasa femeia) si mi-a gicit bine, mi-a spus ca ma voi marita cu un coleg de servici si ca voi avea un copil. Pai, din Septembrie 2019 pana in ziua de azi, m-am casatorit civil cu un coleg, si sunt insarcinata, vom avea un copil anul acesta.  O recomand pe aceasta doama, daca doriti sa o contactati, va las nr de telefon 07.66.83.78.00. Sedinta este 100 ron. 
  •  
    25 Feb 2020, 13:59
    1 0
    Au fost cazuri cand erau bune la carti, dar nu aveau nicio treaba cu facutul farmecelor, asa ca nu va mai luati dupa treaba cu cartile! Poate sa fie buna la carti si sa nu stie sa faca nimic! Cele mai bune sunt babele de la tara, alea care stiau sa faca, nu tigancile astea borate!
  •  
    • 6 mesaje
    26 Feb 2020, 14:14
    0 0
    AventurieroticeIasi said:Au fost cazuri cand erau bune la carti, dar nu aveau nicio treaba cu facutul farmecelor, asa ca nu va mai luati dupa treaba cu cartile! Poate sa fie buna la carti si sa nu stie sa faca nimic! Cele mai bune sunt babele de la tara, alea care stiau sa faca, nu tigancile astea borate!

     

    Aveți perfecta dreptate, dar unde mai găsești babe la țară?
    Acest mesaj a fost editat de către Iness12: 26 Feb 2020, 14:14
  •  
    28 Feb 2020, 16:08
    1 1
    Iness12 said:
    AventurieroticeIasi said:Au fost cazuri cand erau bune la carti, dar nu aveau nicio treaba cu facutul farmecelor, asa ca nu va mai luati dupa treaba cu cartile! Poate sa fie buna la carti si sa nu stie sa faca nimic! Cele mai bune sunt babele de la tara, alea care stiau sa faca, nu tigancile astea borate!

     

    Aveți perfecta dreptate, dar unde mai găsești babe la țară?

     

    Am apelat si eu la una care lucra cu magie alba si dupa, la alta care se ocupa cu magie neagra. Nu mai recomand pe nimeni ca imi sare o nebuna in cap, oricum tot de pe forum-ul asta am dat de ele!
  •  
    • 11 mesaje
    29 Feb 2020, 10:47
    0 0
    Conoaste cineva pe Florica Georghita din Bucuresti?
  •  
    • 76 mesaje
    6 Mar 2020, 20:23
    0 0
    amensec said:Buna CARMEN sunt un tinar din JUDETU GALATI, in problemele tale cu sotu, sar putea sa fie, si farmece facute, de anumite persoane. am spus acest lucru, fiindca si mie mi sa intimplat ; mam trezit la usa cu niste urme , de ulei fermecat in apropierea usei mele era forma unui virf de sageata, cu picaturi de luminari inchise la culoare, se vedea clar ca vecina lea pus, in plus mia adus si un tricou mov, cit timp a fost in casa la mine imi era rau, mergeam la doctori, nimic nu imi gasea. cum am scapat de el mi-am mai revenit putin. banuiesc ca aceste vraji au fost facute pentru mine, fiindca nu am succes, in relatii cu fetele, aveam stari agitate. in acest moment starea sa schimbat putin. din intimplare am aflat ca pe acea doamna a duso alta vecina la vrajitoare,. am sunat si eu in gluma la o vrajitoare pe nume ATENA BUCURESTI, iam zis prenumele, dupa 5 minute , am aflat ca aceste persoane , cu ajutoru vrajitorei din oras, au apelat la doamnele din capitala, sa dat de gol, numele meu era scris in catastifele lor, mau facut mincinos, ca vreau sa fac rau, nui nimic la usa, eu mam prins ca ma duce in eroare. am zis sa merg la o manastire, sa imi citeasca preotu moliftele sfintului vasile, sunt foarte puternice pentru asa ceva. te sfatuiesc sa mergi si tu la preot, vrajitorele fac numai rau. stie cineva in GALATI, preoti care deschid cartea??????????????

     

  •  
    • 12 mesaje
    10 Mar 2020, 12:03
    1 0
    Claudita01 said:
    igivansenior said:Draga mea, tu ai avut nevoie de cineva care sa-ti spuna sa ai incredere in tine. Numai ca ti-a spus-o unul pentru 500 de euro. Ei ti-o spuneam gratis.

     
    Nu mi se pare corect sa facem unele afirmatii fara sa stim exact.Eu am umblat toata europa sa pot sa raman insarcinata si am cheltuit foarte multi bani.Aici nu a fost vorba doar de incredere...a fost cu totul si cu totul altceva.Crede-ma! 

     

  •  
    • 12 mesaje
    10 Mar 2020, 13:20
    1 0
    Claudita01 said:
    igivansenior said:Draga mea, tu ai avut nevoie de cineva care sa-ti spuna sa ai incredere in tine. Numai ca ti-a spus-o unul pentru 500 de euro. Ei ti-o spuneam gratis.

     
    Nu mi se pare corect sa facem unele afirmatii fara sa stim exact.Eu am umblat toata europa sa pot sa raman insarcinata si am cheltuit foarte multi bani.Aici nu a fost vorba doar de incredere...a fost cu totul si cu totul altceva.Crede-ma! 

     

  •  
    • 12 mesaje
    10 Mar 2020, 18:13
    0 0
    Claudita01 said:
    igivansenior said:Draga mea, tu ai avut nevoie de cineva care sa-ti spuna sa ai incredere in tine. Numai ca ti-a spus-o unul pentru 500 de euro. Ei ti-o spuneam gratis.

     
    Nu mi se pare corect sa facem unele afirmatii fara sa stim exact.Eu am umblat toata europa sa pot sa raman insarcinata si am cheltuit foarte multi bani.Aici nu a fost vorba doar de incredere...a fost cu totul si cu totul altceva.Crede-ma! 

     

    Bună v am trimis mesaj in privat dacă mi l puteți recomanda și mie pe domnul din Galați
  •  
    • 12 mesaje
    10 Mar 2020, 18:15
    0 0
    Claudita01 said:Am citit comentariile si am observat ca unele nu cred in asa ceva si ca altele au nimerit unde nu trebuia.Vreau sa va povestesc o intamplare din viata mea.
    Acum 5 ani m-am despartit de iubitul meu deoarece aflase ca nu pot avea copii.Eram cazuta psihic si simteam ca totul se naruie in jurul meu.O prietena din Franta mi-a recomandat un tip din Galati si mi-a dat adresa lui de email.Dupa mai multe refuzuri din partea lui(nu se intalneste cu oricine si ptr orice problema) a acceptat totusi sa se intalneasca cu mine.Am batut 300 de km sa ma intalnesc cu el si cand l-am vazut am crezut ca este o gluma proasta,el neavand la timpul acela nici 30 de ani.In minte imi venea imaginea prietenii mele care mi l-a recomandat si mi-a zis sa am incredere in el deoarece acest om poate schimba viata unui om in bine.Dupa discutia avuta cu el am plecat acasa cu o pofta de viata uimitoare.Am urmat intocmai pasii spusi de el iar astazi sunt casatorita cu barbatul care ma parasise si avem si o fetita de 2 ani.Deci sa nu imi spuneti ca nu exista asa ceva.

     

  •  
    • 12 mesaje
    10 Mar 2020, 18:42
    1 0
    cryshot said:Claudita01 iti multumesc enorm.Sa stii ca am luat legatura cu el.Cand ajung in tara fac cinste cu o cafea

     

    Îmi scrii și mie mesaj cum pot lua legătura cu domnul din Galați?
  •  
    • 4 mesaje
    10 Mar 2020, 21:00
    0 0
    lenaig said:Conoaste cineva pe Florica Georghita din Bucuresti?

     

     

    Cunosc eu pe cineva. Da' nu o cheama Florica, ci Danuta. Si nici Gheorghita, ci Popescu.
    Si nu sta in Bucuresti, ci in Agigea.


    Acest mesaj a fost editat de către alt_igivansenior: 10 Mar 2020, 21:25
  •  
    • 11 mesaje
    10 Mar 2020, 22:00
    0 0
    Veravera1925 said:
    cryshot said:Claudita01 iti multumesc enorm.Sa stii ca am luat legatura cu el.Cand ajung in tara fac cinste cu o cafea

     

    Îmi scrii și mie mesaj cum pot lua legătura cu domnul din Galați?

     

    Îmi spune și mie cineva Cum iau legatura cu el? Mulțumesc!
    Acest mesaj a fost editat de către Mihaela1249: 10 Mar 2020, 22:03
  •  
    • 11 mesaje
    10 Mar 2020, 23:25
    0 0
    CarmenNav said:Buna,as vrea sa merg la o vrajitoare buna si nu stiu la care.Am tot citit despre Rodica Gheorghe.A fost cineva la ea?Cum e?

     

  •  
    • 11 mesaje
    11 Mar 2020, 07:09
    0 0
    andrei7676 said:
    amensec said:Buna CARMEN sunt un tinar din JUDETU GALATI, in problemele tale cu sotu, sar putea sa fie, si farmece facute, de anumite persoane. am spus acest lucru, fiindca si mie mi sa intimplat ; mam trezit la usa cu niste urme , de ulei fermecat in apropierea usei mele era forma unui virf de sageata, cu picaturi de luminari inchise la culoare, se vedea clar ca vecina lea pus, in plus mia adus si un tricou mov, cit timp a fost in casa la mine imi era rau, mergeam la doctori, nimic nu imi gasea. cum am scapat de el mi-am mai revenit putin. banuiesc ca aceste vraji au fost facute pentru mine, fiindca nu am succes, in relatii cu fetele, aveam stari agitate. in acest moment starea sa schimbat putin. din intimplare am aflat ca pe acea doamna a duso alta vecina la vrajitoare,. am sunat si eu in gluma la o vrajitoare pe nume ATENA BUCURESTI, iam zis prenumele, dupa 5 minute , am aflat ca aceste persoane , cu ajutoru vrajitorei din oras, au apelat la doamnele din capitala, sa dat de gol, numele meu era scris in catastifele lor, mau facut mincinos, ca vreau sa fac rau, nui nimic la usa, eu mam prins ca ma duce in eroare. am zis sa merg la o manastire, sa imi citeasca preotu moliftele sfintului vasile, sunt foarte puternice pentru asa ceva. te sfatuiesc sa mergi si tu la preot, vrajitorele fac numai rau. stie cineva in GALATI, preoti care deschid cartea??????????????

     

     

  •  
    • 11 mesaje
    11 Mar 2020, 07:11
    0 0
    andrei7676 said:
    amensec said:Buna CARMEN sunt un tinar din JUDETU GALATI, in problemele tale cu sotu, sar putea sa fie, si farmece facute, de anumite persoane. am spus acest lucru, fiindca si mie mi sa intimplat ; mam trezit la usa cu niste urme , de ulei fermecat in apropierea usei mele era forma unui virf de sageata, cu picaturi de luminari inchise la culoare, se vedea clar ca vecina lea pus, in plus mia adus si un tricou mov, cit timp a fost in casa la mine imi era rau, mergeam la doctori, nimic nu imi gasea. cum am scapat de el mi-am mai revenit putin. banuiesc ca aceste vraji au fost facute pentru mine, fiindca nu am succes, in relatii cu fetele, aveam stari agitate. in acest moment starea sa schimbat putin. din intimplare am aflat ca pe acea doamna a duso alta vecina la vrajitoare,. am sunat si eu in gluma la o vrajitoare pe nume ATENA BUCURESTI, iam zis prenumele, dupa 5 minute , am aflat ca aceste persoane , cu ajutoru vrajitorei din oras, au apelat la doamnele din capitala, sa dat de gol, numele meu era scris in catastifele lor, mau facut mincinos, ca vreau sa fac rau, nui nimic la usa, eu mam prins ca ma duce in eroare. am zis sa merg la o manastire, sa imi citeasca preotu moliftele sfintului vasile, sunt foarte puternice pentru asa ceva. te sfatuiesc sa mergi si tu la preot, vrajitorele fac numai rau. stie cineva in GALATI, preoti care deschid cartea??????????????

     

     

  •  
    • 12 mesaje
    15 Mar 2020, 10:58
    0 0
    Claudita01 said:
    igivansenior said:Draga mea, tu ai avut nevoie de cineva care sa-ti spuna sa ai incredere in tine. Numai ca ti-a spus-o unul pentru 500 de euro. Ei ti-o spuneam gratis.

     
    Nu mi se pare corect sa facem unele afirmatii fara sa stim exact.Eu am umblat toata europa sa pot sa raman insarcinata si am cheltuit foarte multi bani.Aici nu a fost vorba doar de incredere...a fost cu totul si cu totul altceva.Crede-ma! 

     

  •  
    • 76 mesaje
    18 Mar 2020, 20:13
    0 0
    amensec said:Buna CARMEN sunt un tinar din JUDETU GALATI, in problemele tale cu sotu, sar putea sa fie, si farmece facute, de anumite persoane. am spus acest lucru, fiindca si mie mi sa intimplat ; mam trezit la usa cu niste urme , de ulei fermecat in apropierea usei mele era forma unui virf de sageata, cu picaturi de luminari inchise la culoare, se vedea clar ca vecina lea pus, in plus mia adus si un tricou mov, cit timp a fost in casa la mine imi era rau, mergeam la doctori, nimic nu imi gasea. cum am scapat de el mi-am mai revenit putin. banuiesc ca aceste vraji au fost facute pentru mine, fiindca nu am succes, in relatii cu fetele, aveam stari agitate. in acest moment starea sa schimbat putin. din intimplare am aflat ca pe acea doamna a duso alta vecina la vrajitoare,. am sunat si eu in gluma la o vrajitoare pe nume ATENA BUCURESTI, iam zis prenumele, dupa 5 minute , am aflat ca aceste persoane , cu ajutoru vrajitorei din oras, au apelat la doamnele din capitala, sa dat de gol, numele meu era scris in catastifele lor, mau facut mincinos, ca vreau sa fac rau, nui nimic la usa, eu mam prins ca ma duce in eroare. am zis sa merg la o manastire, sa imi citeasca preotu moliftele sfintului vasile, sunt foarte puternice pentru asa ceva. te sfatuiesc sa mergi si tu la preot, vrajitorele fac numai rau. stie cineva in GALATI, preoti care deschid cartea??????????????

     

  •  
    • 6 mesaje
    18 Mar 2020, 20:54
    0 1
    Camd îmi pierdusem speranța dupa ce am apelat la mai multe asa zise vrăjitoare, care sau dovedit inrersate numai sa ia banii și în rest nimic altceva, am reușit sa găsesc o doamna printr-o recomandare, o doamna care într-adevăr chiar ma ajutat prin descântecele ei și lucrurile au început sa își revină la normal. De aceea pentru cei care au nevoie de ajutor va las numărul dnei 0753792145, numai seara o puteți găsi!
  •  
    18 Mar 2020, 23:22
    0 1
    Iness12 said:Camd îmi pierdusem speranța dupa ce am apelat la mai multe asa zise vrăjitoare, care sau dovedit inrersate numai sa ia banii și în rest nimic altceva, am reușit sa găsesc o doamna printr-o recomandare, o doamna care într-adevăr chiar ma ajutat prin descântecele ei și lucrurile au început sa își revină la normal. De aceea pentru cei care au nevoie de ajutor va las numărul dnei 0753792145, numai seara o puteți găsi!

     

    NU VA LASATI PACALITE! POVESTI!