Caut o vrajitoare buna!!!

  •  
    • 2 mesaje
    9 Oct 2019, 18:38
    0 1
    CarmenNav said:Buna,as vrea sa merg la o vrajitoare buna si nu stiu la care.Am tot citit despre Rodica Gheorghe.A fost cineva la ea?Cum e?

     

  •  
    • 2 mesaje
    9 Oct 2019, 18:40
    0 0
    AventurieroticeIasi said:Eu acum va scriu de pe contul magazinului de lenjerie intima din Iasi unde lucrez, nu mi-a mai facut alt cont, dar va zic sincer ca am descoperit acum jumatate de an o batranica ALEXA ECATERINA, o gasiti si pe Facebook (Alexa Ale e contul) si pt 3 mil dupa ce am intrat in lucrare si mi-a dat multe ponturi pentru spor si atractie, mi-a ghicit exact si asa s-a si intamplat in urmatoarea perioada! O recomand cu drag! P.S Pana sa ajung la ea, la batrana aceasta de la tara, am cheltuit 1800 de euro de-a lungul anilor, ma saturasem de sarlatance, nu are telefon femeia, are o nepoata care ii transmite tot si puteti lua legatura pe Facebook si nepoata dansei va transmite ceea ce trebuie sa faceti, pt ca veti lucra in paralel cu batranica pt dezlegarea cununiilor sau orice alta problema!

     

  •  
    • 1 mesaje
    17 Oct 2019, 11:32
    0 0

     Majoritatea sunt sarlatance. daca vrei sa mergi la cineva care e de incredere si nu iti spune prosti incearca la florin reiki healer , asa il gasesti pe facebook. eu una singura am ramas uluita cand am vazut cum apar acele cruci pe mana. plus ca ma ajutat si in problema mea dar si cu sfaturi. 

  •  
    • 5 mesaje
    21 Oct 2019, 19:22
    0 0
    Mati89 said:Am găsit o vrăjitoare bună Este o doamna care are un har deosebit Nu e țigancă și lucreaza și online Dacă aveți nevoie va las numărul de telefon 0755 492 917-Ioana

     V-am lasat un mesaj...Verifica-ti Inbox.

  •  
    • 100 mesaje
    23 Oct 2019, 18:57
    1 0
    Buna ziua. Citesc in Tarot si carti Lenormand, pentru o sedinta puteti apela cu incredere la numarul de telefon 0733832678.
  •  
    • 76 mesaje
    26 Oct 2019, 00:45
    1 0
    fllavius said:Nu apelati la vrajitoare daca nu aveti recomandarea unei cunostinte. Eu am apelat la 3 vrajitoare si m.au pacalit. Am ajuns intr.un final si la o vrajitoare print.o recomandare care m.a ajutat cu adevara. Cele "renumite" au interesul sa.ti ia doar banii chiar daca poate stiu sa faca vraji.

     

  •  
    • 1 mesaje
    10 Nov 2019, 09:41
    0 1
    igivansenior said:
    Larisa202020 said:Nici eu nu am avut incredere in vrajitoare, stiu ce inseamna sa cauti si sa primeste țepe. Am avut norocul sa gasesc pe o femeie cumsecade care m-a ajutat, cine doreste sa lase un mesaj privat si va pot spune cum o gasiti

     

     

    cat costa?

     

  •  
    • 3 mesaje
    11 Nov 2019, 19:36
    0 0
    Eu pana de curand nu am crezut in asa ceva, am zis mereu ca vraji si farmece exista doar in filme. Dar am avut un caz in familie care m.a facut sa.mi schimb parerea. Mai exact sora mea, a avut o gramada de probleme si de sanatate si sentimentale nu vreau sa intru in detalii aici. Ideea este ca a apelat la vrajitoare si nu la una, cred ca a fost la vreo 5 - la toate aceeasi poveste are farmece trebuie facut nu stiu ce dezlegari, a cheltuit mii de euro cu tamaduitoarele si vrajitoarele astea. Eu mereu i.am zis ca e proasta, da bani la toate nenorocitele care profita de naivitatea ei. Asta pana a gasit pe altcineva, un barbat de data asta de undeva de prin Moldova, din Neamt cred care i.a facut nu stiu ce vraja cu o haina, cu un saculet care a trebuit sa il ingroape, in fine ideea este ca a ajutat-o cu adevarat. Nu i s.au rezolvat toate problemele dar o parte din ele am vazut eu schimbarea si oricat de sceptica as fi nu cred ca e vorba de o coincidenta.
    Acum parerea mea este ca sunt persoane care chiar stiu sa faca vraji dar nu acele tamaduitoarea si regine alea magiei care apar apar pe fb si ate siteuri.
  •  
    20 Nov 2019, 20:33
    0 0
    Nu mai recomand pe nimeni, sunt satula de proaste ca Mati89!
    Acest mesaj a fost editat de către AventurieroticeIasi: 13 Ian 2020, 15:46
  •  
    • 28 mesaje
    14 Dec 2019, 17:46
    1 0
    La dna Simona din Bacău a apelat cineva? E buna sau e țepara?
  •  
    • 12 mesaje
    16 Dec 2019, 12:43
    0 1
    Mati89 said:La dna Simona din Bacău a apelat cineva? E buna sau e țepara?

     
    Buna Mati89, da eu am fost curioasa si am sunat-o. Este ok, se merita. Nu se compara cu nici una din Bucuresti unde te duci bou si pleci vaca si iti iau banii.

    Mie mi-a dat in carti si mi-a zis ca daca sunt mutumita sa ii trimit mandat postal sau western. Da, am fost multumita, am vazut-o pe wats-app este romanca 1000%. I-am pus mandat dupa sedinta , si voi apela la dansa de cate ori am nevoie.  


  •  
    • 12 mesaje
    17 Dec 2019, 13:39
    0 1
    AventurieroticeIasi said:
    Mati89 said:
    AventurieroticeIasi said:Eu acum va scriu de pe contul magazinului de lenjerie intima din Iasi unde lucrez, nu mi-a mai facut alt cont, dar va zic sincer ca am descoperit acum jumatate de an o batranica ALEXA ECATERINA, o gasiti si pe Facebook (Alexa Ale e contul) si pt 3 mil dupa ce am intrat in lucrare si mi-a dat multe ponturi pentru spor si atractie, mi-a ghicit exact si asa s-a si intamplat in urmatoarea perioada! O recomand cu drag! P.S Pana sa ajung la ea, la batrana aceasta de la tara, am cheltuit 1800 de euro de-a lungul anilor, ma saturasem de sarlatance, nu are telefon femeia, are o nepoata care ii transmite tot si puteti lua legatura pe Facebook si nepoata dansei va transmite ceea ce trebuie sa faceti, pt ca veti lucra in paralel cu batranica pt dezlegarea cununiilor sau orice alta problema!

     

    Draga pe Facebook sunt multe de Alexa Ale pune o poza sau ceva ca să știm la cine apelam

     

    CONTUL E: Alexa Ale Vrajitoarea Ecaterina. Ma scuzi ca abia acum am raspuns, dar nu am avut timp, am fost ocupata cu serviciul!

     

    Am fost si eu de curiozitate pe contul asta de facebook. Batranica ta este tiganca adevarata.
    Cunosc eu o rugaciune, ieftin si functioneaza.


    RUGACIUNE PENTRU SPORUL CASEI

    Aceast ritual se face de catre gospodina casei, cea care cu

    grija tine echilbrul intre castigurile si nevoile casei


    Cand vrei ca toate astea sa-ti mearga din plin, si pe tot ce

    pui mana sa sporeasca, cand vrei ca in casa sa

    existe bunastare te pregatesti printr-un post de 3 zile

    (miercuri joi vineri)


    Te pastrezi in curatenie trupeasca si sufleteasca si rostesti

    in fiecare seara Tatal Nostru meditand asupra intelesului

    deplin al rugaciunii.



    Vineri seara pregatesti o prajitura frumoasa si buna , pe

    care o asezi sub un stergar nou, sub o icoana.

    Sambata dimineata spui Crezul la icoana si rostesti cu

    simtire Rugaciunea Crezul>>>



    Doamne Isuse Hristoase

    Fiu al lui Dumnezeu cel Prea Inalt

    Ma rog tie cu smerenie

    Ca din a ta slava si vrere

    Da-ne Doamn Puterea de a inmulti

    Paijnile si pestii

    Cum a facut in pustietate

    Puterea ta Dumnezeiasca

    Cand ai saturat noroadele

    Vezi-ne Doamne Isuse Hrstoase

    Viata si ,nevoile

    Si asemeni pasarilor ceruluui

    Fa-ne sa dobandim

    Tot ce ne este de trebuinta

    Nu cerem Doamne averi

    Bu cerem bogatii

    Ci doar atat cat

    Are nevoie trupul muritor

    Pentru a vietui in lumea

    Pentru a vietui in lumea

    In care ne-ai lasat

    Dumnezeule Prea Inalt

    Prin vointa si puterea Sa.

    Din ceea ce avem

    Prin mare mila SA

    Dam cu dragoste

    Celor care nu au

    Astfel incat sa se bucure

    Si cel strain

    Si cel nevoias

    Si cel bolnav

    D la masa noastra

    De la casa noastra

    De la toate ale noastre

    Cand nevoia ne bate la usa.

    Nu ramanem ferecati

    Ci dam cu amandoua mainile

    Multumindu-ti tie Doamne

    Ca avem de unde da

    Cand durerea ne bate la usa.

    Nu ramanem ferecati

    Ci ajutam cu maiinile amandoua

    Multumindu-ti tie Doamne

    Ca suntem in stare de a ajuta

    Auzi-ne Doamne

    Cand batem la usa indurarii tale

    Si ne da binecuvantarea

    De a ajuta si a da

    Din prinosul casei noastre

    Celor nevoiasi

    Celor straini

    Da-ne Doamne puterea

    De a invinge

    Ispita raului, lacomia

    Din sufletele noastre

    Sa ne bucuram

    Cu spor si sanatate

    De darurile minunate

    Cu care ne-ai Binecuvantat

    Amin.

    Prajitura o tai si imparti cu adevara unor nevoiasi –nu familiei sau

    prietenilor.



    Cuvintele rugaciune iti vor ramane in minte astfel ca si in alte imrejurari

    vei fae gestul impartiirii, invatand ca renuntarea la putin din ce-ti

    apartine nu duce la saracie.


    Vei constata ca pe masura ce sufletul si mana ti se deschid mai larg catre

    cei din jur, simti o multumire si o impacarece nu pot fi platite cu toti

    banii din lume, iar sporul csi creste. Acolo de unde ai luat se face la loc,

    chiar mai mult decat ai avut inainte.

     

     


    Acest mesaj a fost editat de către mouss: 17 Dec 2019, 13:42
  •  
    17 Dec 2019, 22:29
    1 0
    Mati89 trebuie sa ajunga la psihiatru!
    Acest mesaj a fost editat de către AventurieroticeIasi: 13 Ian 2020, 15:48
  •  
    17 Dec 2019, 22:42
    1 0
    AventurieroticeIasi said:
    mouss said:
    AventurieroticeIasi said:
    Mati89 said:
    AventurieroticeIasi said:Eu acum va scriu de pe contul magazinului de lenjerie intima din Iasi unde lucrez, nu mi-a mai facut alt cont, dar va zic sincer ca am descoperit acum jumatate de an o batranica ALEXA ECATERINA, o gasiti si pe Facebook (Alexa Ale e contul) si pt 3 mil dupa ce am intrat in lucrare si mi-a dat multe ponturi pentru spor si atractie, mi-a ghicit exact si asa s-a si intamplat in urmatoarea perioada! O recomand cu drag! P.S Pana sa ajung la ea, la batrana aceasta de la tara, am cheltuit 1800 de euro de-a lungul anilor, ma saturasem de sarlatance, nu are telefon femeia, are o nepoata care ii transmite tot si puteti lua legatura pe Facebook si nepoata dansei va transmite ceea ce trebuie sa faceti, pt ca veti lucra in paralel cu batranica pt dezlegarea cununiilor sau orice alta problema!

     

    Draga pe Facebook sunt multe de Alexa Ale pune o poza sau ceva ca să știm la cine apelam

     

    CONTUL E: Alexa Ale Vrajitoarea Ecaterina. Ma scuzi ca abia acum am raspuns, dar nu am avut timp, am fost ocupata cu serviciul!

     

    “Am fost si eu de curiozitate pe contul asta de facebook. Batranica ta este tiganca adevarata.”
    Mai Mati89, alea sunt niste poze puse de nepoata ei, nu e ea in pozele alea, Doamne mare ti-e gradina ta si multi sar gardul!

     


    Acest mesaj a fost editat de către AventurieroticeIasi: 13 Ian 2020, 15:50
  •  
    18 Dec 2019, 12:29
    0 0
    AventurieroticeIasi said:
    mouss said:
    AventurieroticeIasi said:
    Mati89 said:
    AventurieroticeIasi said:Eu acum va scriu de pe contul magazinului de lenjerie intima din Iasi unde lucrez, nu mi-a mai facut alt cont, dar va zic sincer ca am descoperit acum jumatate de an o batranica ALEXA ECATERINA, o gasiti si pe Facebook (Alexa Ale e contul) si pt 3 mil dupa ce am intrat in lucrare si mi-a dat multe ponturi pentru spor si atractie, mi-a ghicit exact si asa s-a si intamplat in urmatoarea perioada! O recomand cu drag! P.S Pana sa ajung la ea, la batrana aceasta de la tara, am cheltuit 1800 de euro de-a lungul anilor, ma saturasem de sarlatance, nu are telefon femeia, are o nepoata care ii transmite tot si puteti lua legatura pe Facebook si nepoata dansei va transmite ceea ce trebuie sa faceti, pt ca veti lucra in paralel cu batranica pt dezlegarea cununiilor sau orice alta problema!

     

    Tu crezi ca nepoata ei punea poze cu batrana pe internet, tare prostuta mai esti, alea sunt niste poze orientative! Du-te si da 400 de euro sau 4000 mii la tigancile romanizate, daca vreo cateva sute de lei ti se par putini la o batrana care chiar mi-a facut si de spor si de dragoste! Nepoata ei s-a gandit sa ajute si alte fraiere ca mine care au apelat la hoate, iar din cate stiu in postul acesta batranei i s-a facut rau ca ar fi ajutat o nebuna care voia sa-i moara o dusmanca de-a ei si karma a picat pe batrana! Vedeti ce cereti nebunelor, femeia va ajuta si uite ce i se intampla!
  •  
    • 28 mesaje
    25 Dec 2019, 14:58
    0 0
    dragodana said:pentru astridgeorgescu ti am trimis mesaj.o sa ti scriu si pe mail

     

    Excrocule nu mai trimite lumea la Ana dib Târgoviște este o țepara, probabil edti ruda ei sa se aleagă praful de tine si de ea ca păcăliți lunea!!!
  •  
    • 28 mesaje
    12 Ian 2020, 22:43
    0 1
    Mati89 said:
    dragodana said:pentru astridgeorgescu ti am trimis mesaj.o sa ti scriu si pe mail

     

    Excrocule nu mai trimite lumea la Ana dib Târgoviște este o țepara, probabil edti ruda ei sa se aleagă praful de tine si de ea ca păcăliți lunea!!!

     

    ESTE O MARE EXCROACA! NU APELAȚI!
    Acest mesaj a fost editat de către Mati89: 12 Ian 2020, 22:45
  •  
    • 28 mesaje
    12 Ian 2020, 22:45
    0 1
    AventurieroticeIasi said:
    Mati89 said:
    AventurieroticeIasi said:Eu acum va scriu de pe contul magazinului de lenjerie intima din Iasi unde lucrez, nu mi-a mai facut alt cont, dar va zic sincer ca am descoperit acum jumatate de an o batranica ALEXA ECATERINA, o gasiti si pe Facebook (Alexa Ale e contul) si pt 3 mil dupa ce am intrat in lucrare si mi-a dat multe ponturi pentru spor si atractie, mi-a ghicit exact si asa s-a si intamplat in urmatoarea perioada! O recomand cu drag! P.S Pana sa ajung la ea, la batrana aceasta de la tara, am cheltuit 1800 de euro de-a lungul anilor, ma saturasem de sarlatance, nu are telefon femeia, are o nepoata care ii transmite tot si puteti lua legatura pe Facebook si nepoata dansei va transmite ceea ce trebuie sa faceti, pt ca veti lucra in paralel cu batranica pt dezlegarea cununiilor sau orice alta problema!

     

    Draga pe Facebook sunt multe de Alexa Ale pune o poza sau ceva ca să știm la cine apelam

     

    CONTUL E: Alexa Ale Vrajitoarea Ecaterina. Ma scuzi ca abia acum am raspuns, dar nu am avut timp, am fost ocupata cu serviciul!

     

    ESTE O MARE EXCROACA! NU APELAȚI! NU EXISTA NICI O BUNICA SAU NEPOATA ASA CUM ZICE
  •  
    12 Ian 2020, 23:35
    0 0
    Mati89 said:
    AventurieroticeIasi said:
    Mati89 said:
    AventurieroticeIasi said:Eu acum va scriu de pe contul magazinului de lenjerie intima din Iasi unde lucrez, nu mi-a mai facut alt cont, dar va zic sincer ca am descoperit acum jumatate de an o batranica ALEXA ECATERINA, o gasiti si pe Facebook (Alexa Ale e contul) si pt 3 mil dupa ce am intrat in lucrare si mi-a dat multe ponturi pentru spor si atractie, mi-a ghicit exact si asa s-a si intamplat in urmatoarea perioada! O recomand cu drag! P.S Pana sa ajung la ea, la batrana aceasta de la tara, am cheltuit 1800 de euro de-a lungul anilor, ma saturasem de sarlatance, nu are telefon femeia, are o nepoata care ii transmite tot si puteti lua legatura pe Facebook si nepoata dansei va transmite ceea ce trebuie sa faceti, pt ca veti lucra in paralel cu batranica pt dezlegarea cununiilor sau orice alta problema!

     

    Draga pe Facebook sunt multe de Alexa Ale pune o poza sau ceva ca să știm la cine apelam

     

    CONTUL E: Alexa Ale Vrajitoarea Ecaterina. Ma scuzi ca abia acum am raspuns, dar nu am avut timp, am fost ocupata cu serviciul!

     

    MATI89 la tine nici Ana din Targoviste nici Alexa nu-s bune pt ca nu iti platesti lucrarile si esti o curva care vrea sa desparta o familie!
    Acest mesaj a fost editat de către AventurieroticeIasi: 12 Ian 2020, 23:40
  •  
    12 Ian 2020, 23:49
    0 0

    Acest mesaj a fost editat de către AventurieroticeIasi: 30 Ian 2020, 23:08